PolecamyNutri

Odchudzanie – Chudnij skutecznie z Keto Actives


Keto Actives to suplement diety wspierający odchudzanie, polecany w szczególności osobom będącym na diecie ketogenicznej
. Zawiera 8 składników połączonych w jeden niezawodny środek, który wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej oraz przeciwdziała jej magazynowaniu. Ponadto Keto Actives ułatwia utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu oraz glukozy we krwi. Suplement rekomendowany jest także osobom z nadmiernym apetytem, gdyż zawarte w produkcie ekstrakty i minerały zmniejszają łaknienie.

Keto Actives dodaje energii, zwiększa wytrzymałość oraz koncentrację, dzięki czemu jest niezwykle pomocny w okresie adaptacji do ketozy. Stosowanie kapsułek w połączeniu z dietą pozwala zaobserwować pierwsze efekty już po kilku tygodniach. Jest to bez wątpienia suplement, jakiego do tej pory brakowało na rynku.

Suplement Keto Actives powoduje, chudniesz z talii! Nawet kilka centymetrów mniej w miesiąc! Masz więcej energii do ćwiczeń każdego dnia! Możesz przejść na zdrową dietę bez wyrzeczeń! Twój organizm wybiera ketozę odżywczą!

ForsLean® – ekstrakt z korzenia pokrzywy indyjskiej [10% forskoliny] – wspomaga metabolizm tłuszczów, dzięki temu, że działa jak nieadrenergiczny stymulator cyklazy adenylanowej. Przeprowadzone badania udowodniły wspomagającą rolę forskoliny w redukcji tkanki tłuszczowej i utrzymaniu beztłuszczowej masy ciała. Po 12 tygodniach stosowania 250 mg ForsLean® u badanych osób zaobserwowano znaczny spadek masy ciała i zawartości tłuszczu oraz znaczący wzrost beztłuszczowej masy ciała w porównaniu do placebo.

Więcej na temat forskoliny znajdziesz w artykule: Encyklopedia Zdrowia – Forskolina

Clarinol®, sprężony kwas linolowy (CLA) – kwas linolowy (LA) pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi. Badania pokazały, że CLA przyspiesza redukację tkanki tłuszczowej u ludzi z otyłością, dodatkowo wspomaga odchudzanie nóg, zmniejsza stosunek talii do bioder. Badania, pokazały, że wystarczy suplementować CLA, by zaobserwować pozytywne zmiany, które są niezależne od stosowanej diety oraz ćwiczeń.

Więcej na na temat kwasu linolowego znajdziesz w artykule: Encyklopedia Zdrowia – Kwas linolowy

Naturalna kofeina bezwodna – zwiększa skupienie i wytrzymałość, a do tego minimalizuje zmęczenie po aktywności fizycznej.

Ekstrakt z owoców pomarańczy gorzkiej – wspomaga metabolizm lipidów i kontrolę wagi. Korzystanie wpływa na pracę układu pokarmowego.

Ekstrakt z owoców pieprzu czarnego – wspomaga wydzielanie soków trawiennych, zwiększa przyswajalność składników pokarmowych, reguluje proces wypróżniania.

Więcej na temat pieprzu czarnego znajdziesz w artykule: Zielona Encyklopedia Zdrowia – Pieprz czarny

Ekstrakt z korzenia ashwagandhy – pomaga kontrolować wagę, ma korzystny wpływ na poziom energii.

Więcej na temat korzenia ashwagandhy znajdziesz w artykule: Zielona Encyklopedia Zdrowia – Ashwagandha

Ekstrakt z owoców papryki rocznej – pozwala na kontrolę wagi oraz zapewnia lepszą pracę układu trawiennego.

Chrom – utrzymuje prawidłowe stężenie glukozy we krwi, bierze udział w metabolizmie makroskładników.

Keto Actives to w pełni naturalny suplement diety o działaniu wspomagającym odchudzanie. Ma krótki i przejrzysty skład, pozbawiony zbędnych wypełniaczy. W Keto Actives zamiast wzbudzającego kontrowersje stearynianu magnezu zastosowano NuRice, hipoalergiczny składnik przeciwzbrylujący.

Gdzie zamówić Keto Actives? Na stronie producenta: Zamów Keto Actives

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Proszę wyłącz Adblock-a