Zwierzęta mocyMagicRozwój duchowy

Stonoga

Dla tych, których stonoga jest posłańcem, udany ruch we wszystkich przedsięwzięciach nadejdzie z wiekiem. Często są to „późni kwitnący”.


Stonogi to szybko poruszające się stworzenie z wieloma nogami, jego ugryzienie jest trujące i dlatego stonoga jest symbolem wodzów. Występują w różnych kolorach i rozmiarach.
Stonoga jest totemem wodzów z powodu trującego ugryzienia i szybkich ruchów. Istnieje pewna legenda o stonodze, która mówi, że bolesne ugryzienie i szybkie ruchy przerażają nawet wielkiego i wspaniałego smoka. Rzeczywiście, Stonoga przeraża wielu z powodu ich szybkiego ruchu i wielu nóg ciała. Cudem jest, że coś tak małego może upokorzyć nawet największe i najbardziej groźne stworzenia i ludzi.
Stonoga posiada kilka cnót, które są potężne i cenne i które każdy człowiek powinien naśladować. Ten, kto ma moc stonogi, zobaczy zwiększoną fortunę i lepsze życie towarzyskie. Wielu utalentowanych graczy lubi je nosić, ponieważ są małe i można je schować w kieszeni lub torebce. Mówi się, że przynoszą większe wygrane hazardzistom i odpychają pecha lub czarną magię.


Totem Szczęśliwego stonoga posiada następujące zalety: Szczęście hazardzistów, ogólne szczęście, szybkość, energia, ciche okrucieństwo, uzdrawianie, ulepszone życie towarzyskie, redukcja negatywnej energii.
Mówi się, że Perły stonogi przekazują swoje szczególne magiczne cnoty właścicielowi. Ich perły są charakterystyczne dla zwierzęcia żywiciela; posiadają wszystkie cechy, które można zobaczyć w samej Stonodze; podstęp i siła tego małego stworzenia zawarta jest w perle, czekając, aż jej właściwy właściciel obdarzy ją wewnętrzną magią tej wyjątkowej i szczególnej osoby.
Właściciel perły Stonogi zobaczy, że ich duchowa energia i jasność umysłu nasycone są cnotami.

Wszystkie stworzenia z czułkami odzwierciedlają rosnącą wrażliwość psychiczną i postrzeganie. Ponieważ są one również nocne, ważne będzie, aby zwracać uwagę na sny, gdy stonoga pojawia się jako posłaniec.  Marzenia staną się coraz bardziej prorocze i jasnowidzące, zapewniając wspaniały wgląd i inspirację.  Wiele stonóg jest również ślepych, i to jest przypomnienie, aby zaufać naszym wewnętrznym postrzeganiom, a nie zewnętrznym wyglądom. Zaufanie do naszych wyższych wyobrażeń pomoże nam odnieść sukces w naszych staraniach i działaniach.

Dla tych, dla których pojawia się stonoga, relacje często opierają się na silnych początkowych połączeniach psychicznych, których nie da się łatwo wyjaśnić na inne sposoby. Kiedy pojawia się stonoga, nie jest niczym niezwykłym, że silne połączenie psychiczne pojawia się wkrótce po tym, jak ktoś jest nowy.

Wilgotne środowiska symbolizują obszary kreatywne, psychiczne i emocjonalne. Dla tych, dla których stonoga jest posłańcem, ważne jest, aby znaleźć środowisko wspierające ich kreatywną i psychiczną wrażliwość, niezbędne dla ich zdrowia i dobrego samopoczucia.

Stonogi często przypominają nam, aby uważać na to, co mówimy i jak to mówimy.

Ostrzegają nas o nowych środowiskach psychicznych połączeniach oraz o nowych i wcześniej nierozpoznanych relacjach psychicznych. Wydaje się również, że ostrzegają nas o wszelkich możliwych pułapkach w tych relacjach. Ich jest energia cichej ochrony podczas eksploracji psychicznej.

Jeśli spotkasz na swojej drodze stonogę to znak, że w tym miejscu nikt cię nie lubi. Niektórzy ludzie mogą wyglądać na przyjaznych, ale po prostu chcą zachęcić cię do robienia tego, co robisz, aby mogli cię odesłać, pocierać sobie nawzajem plecy i plotkować o twojej toksyczności.

Wykorzystaj energię stonogi, aby karmić się ogromnymi złościami, fałszywym litowaniem się i wszystkimi innymi formami trucizny emocjonalnej w danym społeczeństwie. Może to przyciągnąć kogoś, kogo duchowym zwierzęciem jest lemur, i może cię ścisnąć, a to prawdopodobnie będzie satysfakcjonujące. Nie martw się. Masz dużo więcej.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Check Also
Close
Back to top button

Adblock Detected

Proszę wyłącz Adblock-a