HoroskopHoroskop ChińskiMagic

Osobowość Smoka według rodzajów krwi

Zodiakalny chiński Smok i charakterystyka względem jego grupy krwi.

Smok z grupą krwi O

Cechy osobowości: Gadatliwy i tolerancyjny

Mocne strony: Towarzyscy, elokwentni i odważni. Zawsze zachowują trzeźwy umysł kiedy spotykają ich trudności. Mają wysokie poczucie odpowiedzialności społecznej, martwią się wydarzeniami na świecie. Są pewni siebie i wytrwali. Będą walczyć o to, do czego dążą i nigdy się nie poddadzą. Rodzą się z dobrymi zdolnościami przywódczymi i są przyzwyczajeni do odgrywania ważnej roli w grupie. Dzięki silnej sile woli i determinacji nie zmieniają łatwo zdania.

 Słabe punkty: Nie mają umiejętności radzenia sobie z relacjami z ludźmi, którzy znajdują się w ich otoczeniu. Lubią chwalić się swoimi umiejętnościami i czasami obrażają innych. Ich ryzykowne pomysły spotykają się z niepowodzeniem. Idą na skróty aby uzyskać to czego chcą. Są rozmowni, ale mówią o polityce lub wiadomościach, co sprawia, że ​​ludzie w ich towarzystwie się nudzą.

Miłość: Oddają się fantazji, gdy są w kimś zakochani, i zachowują się w natrętny i prostacki sposób. Mają zmienną osobowość i osoby, które ich nie znają trzymają się od nich z daleka. Kariera jest dla nich ważna i zaniedbują rodzinne drobiazgi. Zapominają o rocznicach, imieninach czy urodzinach.

Wskazówka: Powinni znaleźć czułego i wiarygodnego partnera życiowego. Powinni także walczyć o karierę, aby móc wspierać małżeństwo. Nie interesują się pracami domowymi, dlatego muszą znaleźć kogoś, kto potrafi zarządzać życiem w dobrym porządku. Lepiej mniej mówić i robić więcej.

Smok z grupą krwi A

Cechy osobowości: prosto i ambitnie

Mocne strony: Mają delikatną i wrażliwą wewnętrzną stronę i zawsze rozpoznają zmartwienia u innych. Są szczerzy i serdeczni wobec przyjaciół. Porządkują swoje życie wedle swoich surowych zasad. Mają ambicje, dołożą wszelkich starań, aby zrealizować każdy wyznaczony sobie cel. Silna siła woli i wytrwałość pomagają im osiągnąć sukces. Poza tym są niewinni i nieskomplikowani w relacjach, co pomaga im zdobyć prawdziwą miłość.

Słabe punkty: Są dość pasywni podczas zarządzania relacjami, ponieważ są przyzwyczajeni do długiego oczekiwania. Czują się niekomfortowo, okazując swoje prawdziwe serce, przez co tracą szanse. W pracy są pracowici, ale lubią narzekać, co sprawia, że ​​inni trzymają się od nich z daleka.

Miłość: Smoki z grupą krwi A mają czyste, naiwne i proste serce. Kiedy spotykają swoją bratnią duszę, nie mają odwagi mówić o swoich uczuciach, ponieważ boją się, że odstraszą partnera. Traktują każdy związek poważnie; nawet jeśli skończy się złamaniem serca. Rodzą się z urokiem, a wokół nich jest wielu adoratorów. 

Wskazówka: Dobrze jest wyzwolić złe emocje i nie powinni narzekać. Wypróbuj inne sposoby na pozbycie się stresu. W obliczu problemów w relacjach bądź bardziej pozytywny, ale nie pozwól mu odejść w sytuacji pasywnej. Jeśli martwisz się o innych, powinieneś znaleźć sposób na wyrażenie siebie. Tylko w ten sposób możesz rozkochać swój obiekt westchnień.

Smok z grupą krwi B

Cechy osobowości: niewinny i kreatywny

Mocne strony: Optymistyczni i przyjaźni, zawsze robią wrażenie na ludziach dynamicznie i szczerze. Są pełni wyobraźni i mają talent do tworzenia nowych rzeczy. Gdy napotykają trudności, dzięki silnej sile woli rzadko się poddają. Urodzeni z doskonałymi umiejętnościami przywódczymi są inspirujący i odważni. Są i poważni i dowcipni; ludzie czują się z nimi zrelaksowani. Są bardzo cenione i zdyscyplinowane, więc będą się ubierać elegancko, nawet gdy będą sami.

Słabe punkty: Chociaż ludzie ze znakiem chińskiego smoka zodiaku wykazują przywództwo w pracy, wyglądają jak oswojony kot, gdy patrzą na ludzi, których kochają. Będą poza kontrolą z powodu braku zaufania. Nie dbają o rodzinę. Kiedy są w złym humorze, przynoszą negatywne emocje ludziom w okolicy, a nawet gniewają się na swoją rodzinę.

Miłość: Uprzejmi i prości i traktują ludzi z otwartością. Dlatego mogą zdobyć serce drugiego człowieka. Są trochę nieśmiali w miłości i wstydzą się wyrażać siebie w otwarty sposób. Dzięki wystarczającemu zrozumieniu i tolerancji staną się pewni siebie i troskliwi.

Wskazówka: Powinni odważnie stawić czoła rzeczywistości, ale nie utopić się w przeszłości lub nierealnych snach. W związku muszą być bardziej pewni siebie, aby wykorzystać każdą możliwą szansę. W życiu małżeńskim muszą bardziej pomagać w obciążeniach rodzinnych, więc związek będzie zawsze słodki.

Smok z grupą krwi AB

Cechy osobowości: hojny i odpowiedzialny

Mocne strony: Ludzie z chińskim smokiem zodiaku i grupą krwi AB mają jasną opinię na temat dobra i zła i postępują zgodnie z zasadami, tak aby rzadko popełniali błędy. Pełni prawości i sprawiedliwości, mają pasję do pracy, życia i miłości. Są ostrożni i rozważni i potrafią wszystko uporządkować. Są również hojni, ponieważ zawsze mogą wyciągnąć ręce do potrzebujących. Będąc lojalnym i wiernym charakterem, będą mieli harmonijne życie małżeńskie.

Słabe punkty: Kładą nacisk na zasady podczas rozwiązywania problemów, ale nie rozwiązują żadnych problemów. Mogą łatwo angażować się w konflikty i dlatego utrzymują przyjaciół na odległość. Nie potrafią zrozumieć innych ludzi w sposób rozważny. W związkach są zbyt poważni.

Miłość: Tęsknią za czystą i szlachetną miłością, wierną każdej relacji. Traktują miłość jako poważny romans. Pełni pasji nie rezygnują z odpowiedzialności. Znak kobiety w smoku powinien znaleźć stabilnego, sprytnego i pozytywnego partnera, podczas gdy mężczyźni powinni poślubić osobę elegancką, dobrze wykształconą, troskliwą i szczerą.

Wskazówka: Powinni być bardziej elastyczni w radzeniu sobie ze sprawami i nie trzymać się swoich zasad. Upór sprawia, że stracą wiele szans. Bądź bardziej troskliwy i tolerancyjny dla innych wad i dostrzegaj pozytywne punkty.

Jakim typem „smoka” jesteś?

Osobowość i cechy charakterystyczne

Przeznaczenie według miesiąca urodzenia

Przeznaczenie według daty urodzenia

Osobowość smoka według znaków zachodniej astrologii

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Check Also
Close
Back to top button

Adblock Detected

Proszę wyłącz Adblock-a