HoroskopHoroskop ChińskiMagic

Smok – przeznaczenie według miesiąca urodzenia

Horoskop chiński smoka

Najlepsze miesiące narodzin smoka: Luty, marzec, kwiecień, maj, lipiec, sierpień, wrzesień

Urodzony w styczniu

Styczeń nie jest dobrym miesiącem narodzin dla osób z chińskim smokiem zodiaku. Urodzeni w tym miesiącu mogą mieć wielki cel i talent do jego osiągnięcia. Jednak bez pomocy i wsparcia ze strony krewnych i innych osób oraz bez platformy do wykorzystania ich talentów cel z trudem może stać się rzeczywistością. Nie dbają o małżeństwo, więc większość z nich może wyjść za mąż bardzo późno.

Urodzony w lutym

Smoki urodzone w lutym rodzą się błogosławieni. Są utalentowani zarówno w dziedzinie cywilnej, jak i wojskowej. Dzięki skutecznemu wsparciu innych ich kariera przypomina wschodzącego smoka latającego coraz wyżej i przynoszącego im wiele bogactwa. Żyją dostatnie, mają życie bez wielkich katastrof i są podziwiani przez wielu.

Urodzony w marcu

Ludzie urodzeni w tym miesiącu w roku Smoka są sprytni, kompetentni, odważni, wytrwali, ambitni i utalentowani w organizowaniu zdolności i kierowaniu. Większość z nich może pracować w służbie cywilnej i dobrze się rozwijać w oficjalnej karierze. 

Urodzony w kwietniu

Kwietniowe smoku mają życie pełne sławy i fortuny. Są ambitni, utalentowani, zdrowi, energiczni i uczciwi. Jeśli są mężczyznami, istnieje duża szansa, że ​​będą pracować w wojsku i wniosą wielki wkład w ochronę swojego kraju.

Urodzony w maju

Urodzeni w maju ludzie Smoki są utalentowani i mają dobre relacje międzyludzkie. Mogą odnieść sukces w oficjalnej karierze i łatwo stać się narodowymi „filarami”. Ścieżka do zarabiania pieniędzy jest również gładka, dzięki czemu mogą prowadzić bogate życie. Często mają jednak zły humor i prawdopodobnie robią rzeczy po swojemu, nie dbając o innych. Jeśli nie zwracają uwagi na temperament i metody przywódcze, mogą napotkać wiele niepowodzeń.

Urodzony w czerwcu

Są sprytni, kompetentni, ale zawsze tracą szansę na odniesienie sukcesu. Jeśli prowadzą własną firmę, pojawiają się na przemian powodzenie później pech, a ich życie może również przechodzić wiele wzlotów i upadków. 

Urodzony w lipcu

Ludzie urodzeni w lipcu w roku Smoka mogą żyć szczęśliwym i chwalebnym życiem. Są mądrzy, zdolni, odważni i utalentowani. Mogą łatwo uzyskać pomoc od swoich krewnych i innych i osiągnąć sukces w karierze lub w innych życiowych celach.

Urodzony w sierpniu

Ludzie z chińskim smokiem zodiaku urodzonym w sierpniu mogą mieć wybitne talenty. Są delikatni, eleganccy, kochani i szanowani przez wielu. Lubią przyrodę i zwiedzanie, aby być bliżej natury. Mają wielkie cele; z pomocą innych mogą osiągnąć dowolny z nich i jednocześnie uzyskać pieniądze. Ogólnie ich życie jest szczęśliwe i spokojne.

Urodzony we wrześniu

Smocze osoby z miesiącem urodzenia we wrześniu są łagodne i uczciwe. Ale czasami mają napady złości, są dominujące i szokują ludzi wokół. Dzięki pomocy innych osób i ich upartym osobowościom mogą spełnić swoje marzenia. Nawet jeśli wystąpią awarie i niepowodzenia, wkrótce wyzdrowieją. Więc żyją szczęśliwym i bogatym życiem.

Urodzony w październiku

Są narcystyczni i nie lubią żyć między ludźmi, ale samotnie. Mogą być kompetentni, ale zbyt leniwi, by dążyć do lepszej przyszłości. Myślą, że o losie decyduje się, kiedy się rodzi, i nie ma sensu walczyć o coś. Zasadniczo mogą prowadzić spokojne i proste życie.

Urodzony w listopadzie

Urodzeni w tym miesiącu ludzie Smoka mają wielkie talenty i ambicje. Ale może im być trudno osiągnąć cele. Aby osiągnąć sukces muszą robić rzeczy krok po kroku w odpowiednich punktach czasowych na podstawie szczegółowego planu. 

Urodzony w grudniu

Grudzień nie jest dobrym miesiącem narodzin dla osób z chińskim smokiem zodiaku. Mają wielkie cele życiowe, ale z trudem je osiągają. Ich kariera może zacząć się późno i mogą trochę zyskać na pracy. Sugeruje się, by mieć ducha wytrwałości w walce z trudnościami, zaprzyjaźnić się z utalentowanymi ludźmi i pozbyć się wzniosłych cech; tylko w ten sposób ich kariera może się powieść. 

Jakim typem „smoka” jesteś?

Osobowość i cechy charakterystyczne

Osobowość smoka według rodzajów krwi

Przeznaczenie według daty urodzenia

Osobowość smoka według znaków zachodniej astrologii

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button

Adblock Detected

Proszę wyłącz Adblock-a