MagicHoroskop Chiński

Świnia – przeznaczenie według miesiąca urodzenia

Horoskop chiński Świnia – przeznaczenie według miesiąca urodzenia

Najlepsze miesiące urodzenia dla świni: Styczeń, luty, kwiecień, wrzesień, listopad

Urodzony w styczniu

To szczęściarze. Rodzina i ich znajomi pomagają im na każdym kroku w zdobywaniu kariery zawodowej, z której mają duże pieniądze. Są sprytni, kompetentni i uczciwi. Żyją długo w szczęściu.

Urodzony w lutym

To bardzo utalentowane osoby. Dobrzy z nich badacze – co przynosi im dużą sławę, równie dorzy są w prowadzeniu interesów – z których uzyskują duże pieniądze. Mają szacunek u innych osób. Są zdrowi, energiczni i mili.

Urodzony w marcu

Po wielu trudnych doświadczeniach, w końcu mogą odetchnąć z ulgą i zaznać szczęścia. Mają wielkie cele życiowe. Są sprytni, energiczni, stanowczy, kompetentni a co ważne zdrowi. Aby osiągnąć sukces w życiu polegają tylko na sobie, ponieważ nie mają pomocy od bliskich im osób.

Urodzony w kwietniu

Prowadzą bogate, bezpieczne i szczęśliwe życie. Są mądrzy, uczciwi, utalentowani. Mają wielkie cele do których niezłomnie dążą.

Urodzony w maju

Mają trudne życie, szczęści jakiego doznają będzie dopiero u schyłku ich wieku. To słabe osoby, pozbawione kreatywności, tracą wiele okazji na polepszenie swojego bytu. Ale, są utalentowani w sztuce i jeżeli będą szlifować ten talent mogą odnieść wielki sukces w tej dziedzinie.

Urodzony w czerwcu

Ludzie urodzeni w czerwcu w roku Świni są bardzo mądrzy. Jeżeli ciężko pracują, mogą odnieść sukces w oficjalnym kręgu, na polu biznesu lub w dziedzinie sztuki. Jeśli tylko chcą się bawić i nie mają celu do osiągnięcia, ich kariera się nie powiedzie.

Urodzony w lipcu

Mogą prowadzić obfite i szczęśliwe życie. Z pomocą rodziców i innych osób mogą uzyskać udaną karierę. 

Urodzony w sierpniu

Świnie urodzone w tym miesiącu mają trudne dzieciństwo. Ale istnieje ogromna szansa, aby odnieśli sukces i zyskali sławę w średnim wieku. Są inteligentni i energiczni.

Urodzony we wrześniu

To eleganckie i towarzyskie osoby. Prowadzą obfite i beztroskie życie pomimo tego, że ciężko pracują.

Urodzony w październiku

Polegają na sobie, wszystko co osiągają zawdzięczają tylko sobie. Mają czysty umysł. Są uczciwi i z wielką chęcią pomagają innym.

Urodzony w listopadzie

Ich życie jako całość jest szczęśliwe i beztroskie zarówno w rodzinie, jak i karierze. Są mądrzy, mili, uczciwi i szanowani przez innych. Ponadto ich ścieżka życia jest bezpieczna, bez wielkich niebezpieczeństw i katastrof.

Urodzony w grudniu

Trochę szczęścia i trochę życiowych trudności. Liczą tylko na siebie.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button

Adblock Detected

Proszę wyłącz Adblock-a