Horoskop ChińskiHoroskopMagia

Jakim typem „koguta” jesteś?

Horoskop chiński Kogut a analiza według pięciu żywiołów

Kogut Drewno (1945, 2005)

Osobowość: Dzięki znakowi drewna według pięciu żywiołów osoby spod znaku Koguta są zwykle beztroscy, mili, ostrożni i troskliwi w życiu codziennym i mogą zdobyć zaufanie innych dzięki swojej wierności. Mając ambitny charakter, większość z nich nigdy nie jest zadowolona ze swojej obecnej sytuacji. Impulsywne i energiczne, są również bardzo punktualne na spotkaniach.

Powiązane artykuły

Kariera: W karierze Kogut Drewno może wyznaczyć nierealne cele, a czasem łatwo się poddają. Brakuje im pewności siebie i zdolności do samodzielnej pracy. Kiedy pojawiają się problemy, zwykle polegają na pomocy innych ludzi. Na wczesnym etapie kariery zawodowej mogą często zmieniać zawód, co nie sprzyja ich rozwojowi.

Bogactwo: Szczęście do pieniędzy jest niestabilne przez całe życie. Mimo że ich dochód jest przyzwoity, mają problemy z wydatkami. Nie są dobrzy w finansowaniu, bez nawyku deponowania pieniędzy w bankach. Poza tym powinni unikać pożyczania pieniędzy; w przeciwnym razie nigdy nie odzyskają ich. Problemy finansowe między przyjaciółmi mogą również wpływać na ich relacje.

Miłość: Są bardzo wrażliwi i emocjonalni w miłości. Mają kwitnące szczęście w związku, ale z trudem mogą spotkać swoją prawdziwą miłość. Ich entuzjazm i pasja do miłości nie mogą trwać długo, więc czasami osiągają rozszczepiony rezultat. Tak długo, jak ostrożnie utrzymują związek, mogą być szczęśliwi w małżeństwie.

Zdrowie: W średnim wieku mogą zachorować na choroby płuc i układu oddechowego, szczególnie w okresie zmiany sezonu.

Kogut Ogień (1957, 2017)

Osobowość: To typy wewnętrzne, które przywiązują dużą wagę do swojej prywatności, dlatego rzadko utrzymują bardzo intymne relacje z innymi. Dążą do wolności i nienawidzą ograniczania się. Ich postacie są niezależne, szczere i dumne. Są również punktualni, surowi i odważni.

Kariera: Są sprytni i zdecydowani, rodzą się z przywództwem. Ich szczęście w karierze kwitnie. Tak długo, jak wykorzystają szansę i ciężko pracują, mogą wkrótce uzyskać awans. Potężni i niezależni, lubią wyzwania i konkursy, z silną chęcią wygrania. W miejscu pracy są bardzo punktualni. Do średniego wieku mogli osiągnąć wysoką pozycję w karierze.

Bogactwo: Przez całe życie ich majątek staje się coraz lepszy, zwłaszcza po osiągnięciu średniego wieku. Bez względu na to, jaką działalność prowadzą, mogą osiągnąć satysfakcjonujące wyniki. Ich dochód jest stabilny; czasami mogą uzyskać nieoczekiwane dodatkowe pieniądze z inwestycji. Aby utrzymać wartość ich bogactwa, mogli kupić nieruchomości.

Miłość: Ich miłość i związek są dostatnie i romantyczne. Mogą jednak napotkać zakochane przeszkody. Ich silna osobowość spowoduje kłótnie na drobiazgach, a ich niezależny charakter powoduje, że nie mają komunikacji w związku.

Zdrowie: Niektóre z nich mogą doznać obrażeń fizycznych w dzieciństwie i wszystko zmienia się na lepsze w wieku dorosłym.

Kogut Ziemia (1909, 1969)

Osobowość: Koguty Ziemi są aktywne i dynamiczne, a także lubią myśleć i odkrywać istotę życia. Są niezłomni, spokojni, wytrwali i bardzo zmotywowani. Dzięki dokładnemu wglądowi mogli dokonywać właściwych osądów i dokonywać wyborów. Są to ludzie wiarygodni i godni zaufania, dzięki czemu mogli łatwo zdobyć serce innych.

Kariera: Ich kariera rozwija się płynnie, a ich wysiłki mogą przynieść im satysfakcjonujący wynik. Napotykając przeszkody w pracy, mili ludzie przychodzą po pomoc. Biorąc pod uwagę ich znakomitą zdolność do pracy, mieliby oni wiele okazji do wykonania swojej inteligencji. Jeśli słuchają więcej rad od innych, ich kariera wzrośnie na wyższy poziom.

Bogactwo: Szczęście Kogutów w bogactwie jest dość przeciętne bez względu na duże dochody lub łatwe pieniądze. Tylko że pracują więcej, mogą zyskać więcej. Możliwość zarobienia dużej fortuny jest niewielka. Powinny jednak rozwijać swoje możliwości finansowania i próbować dokonać niewielkiej inwestycji. Są rodzajem oszczędzających pieniądze, które mogłyby pomóc im w prowadzeniu zamożnego życia.

Miłość: Są urocze, a wokół nich jest wielu zalotników. W miłości są odpowiedzialni i wierni. Po zakochaniu byliby w pełni oddani. Gdyby stali się bardziej romantyczni, ich małżeństwo byłoby znacznie szczęśliwsze.

Zdrowie: Nie muszą martwić się stanem zdrowia, ale w przypadku choroby wątroby muszą spożywać mniej alkoholu.

Metal Rooster (1921, 1981)

Osobowość: Mając chiński znak zodiaku Kogut i metalowy znak według pięciu żywiołów, są one dość realistyczne, pragmatyczne, szybkie, optymistyczne i dobrze się wyrażają. Ich silna siła woli i wytrzymałość sprawiają, że są chłodni i spokojni w obliczu problemów. Jako ludzie zasad, są uczciwi, szczerzy i wierni przyjaciołom. Restywność jest jednym z ich niedociągnięć, które mogą w pewnym stopniu wpływać na ich karierę.

Kariera: Prace związane z projektowaniem i planowaniem są odpowiednie dla Metalowych Kogutów. Ponieważ potrafią przejrzeć myśli innych, mogą być również świetnymi negocjatorami. Niezłomni i spokojni, nie będą łatwo sfrustrowani przeciwnościami w karierze. Jeśli zajmują pozycję dominującą, mogą mieć problemy z obsługą relacji z podwładnymi.

Bogactwo: Szczęście w pieniądzach jest zawsze stabilne i płynne. Cały ich dochód gromadzi się z wysiłków i potu. Przez całe życie często mają okazję zarabiać na łatwych pieniądzach. Kiedy znajdą się w pułapce trudności finansowych, na pomoc przyjdą mili faceci.

Miłość: Mężczyźni mają szczęście w miłości i mogli przypadkowo znaleźć kompatybilne bratnie dusze. Jednak kobiety mogą znaleźć swoją prawdziwą miłość po doświadczeniu kilku związków. Kompromisy mogą uczynić ich związek bardziej stabilnym.

Zdrowie: Muszą podjąć środki ostrożności przeciwko chorobom serca i niektórym przewlekłym chorobom.

Kogut Woda (1933, 1993)

Osobowość: Mają podwójne osobowości – czasami są ciche i spokojne, a czasem aktywne i dynamiczne. Naprawdę uwielbiają rozmawiać, dobrze wyrażają swoje wewnętrzne uczucia. W pewnym stopniu mogą być dobrymi mówcami lub udziałowcami. Są jednak dość szczerzy, dlatego mogą nieświadomie obrażać innych.

Kariera: Szczęście w karierze Wodnego Koguta zależy od ich stosunku do pracy. Większość z nich jest wystarczająco niezależna, aby rozpocząć własną działalność gospodarczą. Niektóre nadają się do wykonywania zawodów związanych z nutriologią, dietą, naukami medycznymi i technologią informacyjną. Harmonijny związek może pomóc im szybciej awansować.

Bogactwo: mają godną podziwu fortunę bogactwa. Tak długo, jak mogą skorzystać z okazji, mogą uzyskać dochód z wylania. Są utalentowanymi twórcami pieniędzy. Bez względu na to, jaką branżę zajmują, mogliby znaleźć własne sposoby na generowanie zysków, nawet bez zbytniej ciężkiej pracy.

Miłość: Są urocze i atrakcyjne dla płci przeciwnej, ale źle się wyrażają i pokazują siebie. Mogą być łatwo dotknięci troską lub przywiązaniem innych i ledwo mogą wyjść z nieudanego związku. Jednak niektórzy z nich mogli ostatecznie poślubić odpowiednich ludzi.

Zdrowie: Ich sytuacja fizyczna jest bezproblemowa, a ciężkie choroby rzadko się zdarzają. Muszą bardziej dbać o kondycję członków rodziny.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button

Adblock Detected

Proszę wyłącz Adblock-a