HoroskopHoroskop ChińskiMagic

Osobowość Tygrysa według rodzajów krwi

Horoskop chiński Tygrys

Tygrys z grupą krwi O

Cechy osobowości: żądny przygód

Mocne strony: Ludzie urodzeni w Roku Tygrysa to optymiści, pewni siebie, mili, pomysłowi i szczerzy. Są niezależni i nigdy nie idą z prądem. Mają głębokie poczucie sprawiedliwości, są honorowi. Odważni, walczą z niesprawiedliwością i pomagają słabym. Są nieobliczalni jeżeli zostanie szarpnięty ich honor. Przyjaźnią się z wieloma ludźmi a z tych przyjaźni korzystają.

Słabe punkty: Ich silna pewność siebie powoduje, że rzadko akceptują opinie innych. Ludzie uważają że są uparci i wyrachowani a znajomi trzymają się od nich z daleka. Mają wieli przyjaciół ale nie mają przyjacielskich rozmów, łatwo zapominają o swoich starych przyjaciołach po znalezieniu nowych.

Miłość: Tygrys z grupą krwi 0 to kapryśni kochankowie, szybko się nudzą partnerami i szukają nowych. Wyznają swoją miłość na swój własny sposób, na przykład wysyłają swoim kochankom bukiet róż publicznie. Nie interesuje ich czy ich kochankowie je kochają czy też nienawidzą.

Wskazówka: Powinni być szczerzy wobec ludzi, których kochają. Rzetelny przyjaciel jest dużo lepszy niż kilkudziesięciu znajomych. W związku powinni dobrowolnie brać na siebie odpowiedzialność. Powinni także nauczyć się słuchać obaw innych i myśleć z innej perspektywy.

Tygrys z grupą krwi A

Cechy osobowości: trwałe i podejrzane

Mocne strony: Tygrysy z grupą krwi A to otwarte, towarzyskie i optymistyczne osoby. Są serdeczne i gotowe pomagać innym bez wahania. Mają silne pragnienie sukcesu. Dlatego nigdy nie pozwalają, aby szanse się zmarnowały. Mogą odnieść sukces bez względu na zawód, który podejmują, ponieważ są towarzyscy, odważni i ostrożni. Wytrzymałość pozwala im wyróżniać się w karierze. Są także lojalni w związku i ważą więcej dla przyjaciół i rodziny niż pieniędzy.

Słabe punkty: Robią wrażenie na innych, tymczasem otrzymują negatywną krytykę. Osobowość Tygrysa jest z natury podejrzana. Nienawidzą być zaniedbywani i pogardzani i stają się małostkowi nikczemni, gdy zostaną oszukani. Uważają, że zemsta jest jedynym wyjściem. Czasami bardzo pochopnie podejmują decyzje i wiadomo. Choć wydaje się to sprzeczne, są to ich cechy charakterystyczne.

Miłość: Mężczyźni urodzeni w Roku Tygrysa z krwią typu A są rozchwytywani przez swoje przyjaciółki. Jednak nigdy nie flirtują ani nie mają z nimi bliskiego kontaktu. Zwykle są wierni swoim bliskim, kiedy się zakochują i szukają tylko poważnych i niezawodnych osób o stabilnej osobowości jako partnerów życiowych. Mogą żyć komfortowo po ślubie.

Wskazówka: Ogólnie rzecz biorąc, tygrysy z grupą krwi A powinny poślubić poważnych i niezawodnych mężczyzn lub kobiety, ponieważ ci ludzie mogą tolerować swój charakter i łagodzić depresję. Muszą nauczyć się dobrze finansować swoje bogactwo. Zasadniczo nie mają żadnych problemów zdrowotnych. Jednak powinni zwracać uwagę na potencjalne choroby trawienne, takie jak zapalenie żołądka i wrzód dwunastnicy.

Tygrys z grupą krwi B

Cechy osobowości: konserwatywny i pewny siebie

Mocne strony: Osoby z krwią typu B to optymiści. Spotykają się z wieloma niepowodzeniami i są często oszukiwane, ale szybko się podnoszą i żyją dalej. Nie są sprytni i podstępni. Zamiast tego są gotowi dzielić się wszystkim z ludźmi w pobliżu. Mają cudowną moc, aby szybko zaprzyjaźnić się z innymi. Są wyjątkowo kreatywni, dzięki czemu mogą dobrze wykonać planowanie i projektowanie. Są również dobrzy w zarabianiu pieniędzy, aby uczynić życie wygodnym.

Słabe punkty: Tworzenie planów nie jest ich mocną stroną, ale raczej bez wahania robią to, co im każą. Przyjaźnią się z wieloma ludźmi, ale wielu z nich jest nieprzyzwoitych i nierzetelnych. Ich życie może być trudne, ponieważ wiele razy cierpią z powodu rozczarowań. Mają problemy z koncentracją podczas wykonywania pracy i mogą być łatwo rozproszeni przez nowe rzeczy.

Miłość: Z powodu swojej miłosnej natury umawiają się z różnymi kobietami, ale kiedy się w kimś zakochają to dają miłość bez zastrzeżeń. Spokojni i roztropni Wół, przebiegły Królik i Wąż to znaki, które najbardziej pasują do Tygrysa z tą grupą krwi. Ich towarzyskość będzie pomocna w rozwoju kariery.

Wskazówka: Nie pielęgnują i nie gromadzą bogactwa. Gdy mają pieniądze, wydają je na rozrywkę. W razie potrzeby lepiej zaoszczędzić trochę pieniędzy na nieoczekiwany wydatek. Ich zdrowie upadnie, jeśli nie zaczną dbać o siebie i nie zrezygnują z rozrywek.

Tygrys z grupą krwi AB

Cechy osobowości: realistyczni i optymistyczni

Mocne strony: Optymistyczni, pewni siebie, hojni i mają właściwe zdanie. Ta grupa ludzi zrobi wszystko, aby pomóc potrzebującym przyjaciołom. Nie mogą jednak uzyskać pomocy od innych, kiedy sami wpadają w kłopoty. Są wytrwali i dlatego nigdy nie przestaną, dopóki nie osiągną swoich celów.

Słabe punkty: Ponieważ są zbyt pewni siebie, często ignorują uczucia innych i zmuszają ich do zaakceptowania swoich ustaleń. Często ludzie w ich towarzystwie czują się nieswojo.

Miłość: Stają się autokratyczni, gdy spotykają kogoś, kogo lubią. Okazują uczucia bezpośrednio i nie dbają o to, czy to samo zostanie odwzajemnione. Zazwyczaj pobierają się w późnym wieku. Są kapryśne przed ślubem. Jednak stają się dojrzałe i domowe po ślubie.

Wskazówka: Zaleca się być mniej agresywnym i bardziej tolerancyjnym. Nadmierna pewność siebie doprowadzi do niepowodzenia, z którym nie chcą się zmierzyć. Przyjmij skromne podejście. Lepiej nie zmieniać często pracy, co jest niekorzystne dla rozwoju kariery.

Jakim typem „tygrysa” jesteś?

Osobowość i cechy charakterystyczne

Przeznaczenie według miesiąca urodzenia.

Przeznaczenie według daty urodzenia.

Osobowość Tygrysa według zachodnich znaków astrologicznych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button

Adblock Detected

Proszę wyłącz Adblock-a