HoroskopHoroskop ChińskiMagic

Jakim typem tygrysa jesteś?

Horoskop chiński Tygrys – Analiza według pięciu elementów

Tygrys Drewno (1914, 1974)

Osobowość: Ludzie urodzeni w Roku Tygrysa w roku drewna (Wu Xing) mają łagodny charakter i dobrze sobie radzą w kontaktach towarzyskich. Są mądrzy i rozsądni, ale są też trochę dumni i aroganccy. Przed wydaniem wyroku wydają się być prymitywni i pochopni. Ich poczucie sprawiedliwości popycha ich do sympatyzowania ze słabymi i wyciągania pomocnych dłoni.

Kariera: rodzą się ze znakomitą inteligencją, ale nie mogą z niej dobrze korzystać. Muszą wydobyć swoją potencjalną energię po serii przeciwności. Są szybkimi uczniami, a ich ciężko pracujący charakter zostanie dobrze rozpoznany przez liderów i współpracowników. Jeśli chcą założyć firmę, powinni unikać wybierania przyjaciół na partnerów.

Pieniądze: Zawsze kwitnie. Ale pieniądz tak łatwo do nich nie przychodzi. Muszą ciężko pracować w przeciwnym razie ich szczęście do pieniądza szybko się kończy. Powinni unikać inwestycji wysokiego ryzyka.

Miłość: Jeśli pobiorą się w bardzo młodym wieku, mogą mieć problemy w związku. Przed ślubem powinni się lepiej zrozumieć. Tak długo, jak szczerze starają się komunikować ze sobą, mogą cieszyć się słodkim związkiem.

Zdrowie: Nie ma poważnego problemu z ich kondycją, ale powinni bardziej dbać o stan zdrowia członków rodziny.

Tygrys Ogień (1926, 1986)

Osobowość: Tygrysy ognia wydają się być agresywne i poważne, w rzeczywistości są delikatne i przyjazne dla ludzi. Pełen prawości, są wierni i wytrwali. Mają silną niezależność, ale słabą siłę woli. Powinni powstrzymać swoją żądzę pieniędzy i władzy w przypadku oszustwa.

Kariera: Są nie tylko utalentowani i zdolni, ale także ostrożni i pracowici w pracy. Uwielbiają pokazywać swoją inteligencję w trudnych zadaniach i przez większość czasu mogą przynosić ludziom satysfakcjonujące wyniki przy wysokiej wydajności. Tymczasem powinni stać się bardziej skromni i nauczyć się robić postępy krok po kroku.

Pieniądze: Ich bogactwo w ciągu całego życia jest wspaniałe, a ich pracowitość i oszczędności mogą przynieść im spory dochód, ale ich fortuna w postaci szybkich pieniędzy jest dość przeciętna, dlatego powinni unikać śmiałych inwestycji.

Miłość: zawsze chętnie nawiązują słodki i solidny związek, ale mogą stracić szansę z powodu silnego egoizmu. Zdobędą serce innych jeżeli będą bardziej tolerancyjni i troskliwi.

Zdrowie: Powinni zwracać szczególną uwagę na swój stan zdrowia. W przypadku drobnych zmian powinni natychmiast udać się do lekarza.

Tygrys Ziemia (1938, 1998)

Osobowość: Tygrys Ziemia mają ambitny i nieskrępowany charakter, delikatne i życzliwe serce, chętnie bezinteresownie pomagają potrzebującym. Są również hojni i wdzięczni ludziom, którzy im pomagają. Pewni siebie, ryzykują podejmowanie coraz wyższych wyzwań.

Kariera: Wysokie aspiracje do kariery. Dobrze, że zarabiają na życie w obcym kraju, i dokonują wielkich osiągnięć. Wierzą w siebie, dlatego są skłonni do podejmowania ryzyka, aby cały czas otworzyć nowy biznes. W wolnym czasie starają się dalej uczyć i wzmacniają swoje możliwości.

Pieniądze: Nieświadomi swojej sytuacji finansowej rzadko mają problemy z pieniędzmi. Jeśli unikną relacji pieniężnych z przyjaciółmi, nie poniosą strat ekonomicznych. Krótko mówiąc, ich szczęście w finansach jest miłe, ale muszą dobrze wykorzystać każdy cent.

Miłość: Są nieodpowiedzialni, więc często pojawiają się w ich małżeństwie problemy. Powinni nauczyć się dzielić ciężar rodziny i bardziej dbać o drugą połowę.

Zdrowie: Żadna poważna choroba nie mogłaby zagrozić ich życiu, ale powinni unikać pewnych zajęć na świeżym powietrzu o wysokim ryzyku.

 

Tygrys Metal (1950, 2010)

Osobowość: Według chińskiego zodiaku i analizy Pięciu Elementów są szczerzy i nieskrępowani. Dzięki silnej sile woli i wytrwałości mają pozytywne i pełne pasji podejście do życia. Ponadto są typem ufnym, z niezmienną wiarą w siebie. Kobiety są najbardziej entuzjastyczne, podczas gdy mężczyźni są najbardziej niezdecydowani i uparci.

Kariera: Przez całe życie poszukują władzy i kariery, więc większość z nich może osiągnąć znaczną karierę. Bez względu na to, z jaką pracą sobie radzą, starają się i uzyskują postęp.

Pieniądze: Ogólnie rzecz biorąc pieniądze Tygrysa Metal się trzymają. Ich główne dochody pochodzą z pracy i inwestycji, które wymagają dużego wysiłku. Przed 50. rokiem życia ich dobra sytuacja finansowa może pomóc im w prowadzeniu zamożnego życia, ale w późniejszych latach majątek spada.

Miłość: Powinni unikać małżeństwa zbyt wcześnie. Mężczyźni są zwykle sfrustrowani zmianami emocjonalnymi innych kobiet, a kobiety mają problemy z zaufaniem mężów.

Zdrowie: Jeśli są uzależnieni od alkoholu lub palenia, powinni zwracać uwagę na zdrowie płuc i wątroby.

Tygrys Woda (1962, 2022)

Osobowość: Na wyraz spokojny w odróżnieniu od innych Tygrysów pod względem cech osobowości. Zachowują ciekawość wobec nowych rzeczy i szybko zdobywają umiejętności uczenia się. Są łagodne dla wszystkich, dobrze sobie radząc w relacjach międzyludzkich. Są egoistyczni i z trudem mogliby skorzystać z rad innych.

Kariera: Są innowacyjni i ciekawi, utalentowani w projektowaniu i badaniu. Dzięki temu mogą dokonać niezwykłych osiągnięć w pracy związanej z rzemiosłem, projektowaniem i sztuką. Powodzenie i szczęście w karierze to połowa sukcesu, ale pomoc przyjaciół przyniesie im dobrą perspektywę.

Pieniądze: Tygrys Woda nie ma lekko w życiu pod względem finansowym. Jeśli prowadzą małą firmę, mogą uzyskać nieoczekiwany dochód. Poza tym zwykle mają zwyczaj oszczędzania pieniędzy, więc utrzymują dobry status finansowy w późniejszych latach.

Miłość: Kobiety zazwyczaj decydują się na późny ślub i są pracowitymi i cnotliwymi żonami. Mężczyźni są posłuszni i tolerancyjni wobec swoich żon. Skuteczna komunikacja pozwala uniknąć niepotrzebnych sprzeczek.

Zdrowie: Regularne ćwiczenia i zrównoważona dieta są korzystne dla przedłużenia ich życia.

Osobowość i cechy charakterystyczne

Osobowość Tygrysa według rodzajów krwi.

Przeznaczenie według miesiąca urodzenia.

Przeznaczenie według daty urodzenia.

Osobowość Tygrysa według zachodnich znaków astrologicznych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button

Adblock Detected

Proszę wyłącz Adblock-a