Bez kategorii

Jakim typem „konia” jesteś?

Horoskop chiński Koń – analiza według pięciu elementów

Koń Drewno (1954, 2014)

Osobowość: Wolność jest tym, czego Konie Drewno zawsze szukają, ponieważ nie lubią być obciążeni i ograniczeni. Są pilni, namiętni i ostrożni, ale są także porywczy, impulsywni i niecierpliwi. Ich entuzjazm dla nowych rzeczy nie może trwać długo, więc łatwo mogą się poddać. Jeśli spędzą więcej czasu na rozwijaniu swojej siły woli i cierpliwości, mogą stać się bardziej zdolni.

Kariera: Dzięki elementowi drewna ludzie urodzeni w Roku Konia zyskują sprzyjającą karierę. Bez względu na rodzaj pracy, jaką są zajęci, mogą coś osiągnąć dzięki swoim wysiłkom. Niektóre nawet zaczynają od zera i stają się błyskotliwymi przedsiębiorcami. Rodzą się, aby być liderami i decydentami i mogą prowadzić pracowników do awansu w tym samym kierunku. Poza tym są wiarygodnymi partnerami biznesowymi.

Bogactwo: Bez bogatego zaplecza rodzinnego muszą ciężko pracować, aby zarobić większe pieniądze. Ponieważ ich szczęście w łatwych pieniądzach jest niewielkie, jedynym sposobem na zwiększenie dochodów jest cięższa praca.

Miłość: Są popularni wśród płci przeciwnej i mogą angażować się w złożone relacje. Jeśli dokonają złego wyboru, mogą utracić swoją prawdziwą miłość na zawsze. Mogą się u nich pojawiać problemy z zaufaniem, ale lojalność i wierność może uratować ich miłość.

Zdrowie: Nigdy nie powinni ignorować niektórych chorób przewlekłych i mogą przejść kilka drobnych operacji w ciągu życia.

Koń Ogień (1966, 2026)

Osobowość: Ogniste Konie są inteligentne, energiczne, bystre i ostrożne. To egoiści i nie chcieliby otrzymywać sugestii od innych. Są słoneczne i towarzyskie, cieszą się popularnością wśród rówieśników. Tymczasem są synowskie dla rodziców i opiekują się rodzeństwem.

Kariera: Mądrzy dla biznesu, są sprytni i wyrafinowani w swojej karierze. Dzięki pomocy przyjaciół i partnerów mogli poradzić sobie z większością przeciwności w pracy. Gdyby byli bardziej skromni i prosperowali, otworzyliby drogę do sukcesu. Gdyby kopali głębiej w jedną rzecz, byliby genialnymi ludźmi.

Bogactwo: Przeszkody blokują im drogę ale mogą zarobić dużo pieniędzy dzięki swoim staraniom. Nie są dobrzy w finansowaniu, ale kupowanie nieruchomości z dochodem jest dla nich rozsądnym wyborem. Jeśli spróbują zainwestować niewielką kwotę, mogą uzyskać nieoczekiwane zbiory.

Miłość: Mając ładną osobowość, zyskują szczęście w miłości i związku. Urzekają wielu adoratorów swoją romantyczną naturą. Wydają się być kapryśni, ale naprawdę są bardzo wierni. Nie nadają się do wcześniejszego ślubu. Dla osób pozostających w związku małżeńskim powinny one stać się bardziej rozważne i tolerancyjne.

Zdrowie: Powinni zwracać szczególną uwagę na choroby głowy i oczu, a kobiety muszą dbać o choroby ginekologiczne.

Koń Ziemia (1918, 1978)

Osobowość: Konie Ziemi mają czyste i życzliwe serce. Zawsze zwracają uwagę na problemy innych i są gotowi poświęcić własne korzyści, aby pomóc osiągnąć cele innych. Tymczasem są delikatni, towarzyscy, szczodrzy i szczerzy wobec przyjaciół, więc są ekspertami w kontaktach towarzyskich. Choć są nieco porywczy to są ostrożni i odpowiedzialni, więc są wiarygodnymi partnerami.

Kariera: W młodym wieku muszą włożyć wiele wysiłku, aby coś osiągnąć. W pracy otrzymają porady i promocje od liderów. Poza tym rodzą się jako utalentowani biznesmeni, ryzykowni i żądni przygód. Nawet w tarapatach mogą uzyskać pomoc od innych. Mężczyźni mają szansę na wykonywanie pracy związanej ze służbą cywilną.

Bogactwo: Przy odpowiednim wysiłku mogą osiągnąć satysfakcjonujące rezultaty. Powinny jednak unikać udziału w grach hazardowych.

Miłość: Nierozsądne jest, aby zawarli związek małżeński wcześnie, ponieważ ledwo mogą przejść długą drogę ze swoją pierwszą miłością. Jeśli spotkają dobrze dopasowanego partnera, zyskają harmonijny i trwały związek małżeński. Gdy zakochają się ze wzajemnością to mogą rozwiązać każdy problem przez komunikację.

Zdrowie: Po 40 latach muszą znaleźć własny sposób na utrzymanie dobrego zdrowia. Zrównoważona dieta i regularne ćwiczenia mogą pomóc im utrzymać formę.

Koń Metal (1930, 1990)

Osobowość: Są pełni miłości, odważni, otwarci i towarzyscy. Są szczerzy, mili i pozytywni, więc inni mogą czuć się zrelaksowani, kiedy się z nimi dogadują. Wobec ludzi, którzy im pomogli, chcieliby okazać wdzięczność, nagradzając na swój sposób. Wadą jest to, że są dość szczerzy, dlatego mogą nieświadomie obrażać innych.

Kariera: Nie wytrzymują żmudnej i powtarzalnej pracy, a także nie są dobrzy w zarządzaniu pracą. Przyzwyczajają się do samodzielnego kończenia zadań, więc najbardziej odpowiednią pracą dla nich jest freelancer. Są odpowiedzialni i ostrożni w pracy, dzięki czemu mogą wkrótce uzyskać awans. Będąc nieco agresywnymi, z trudem akceptują rady innych dotyczące pracy.

Bogactwo: Mają trochę szczęścia i trochę pecha do pieniędzy. Chociaż ich dochód jest przyzwoity, pieniądze wkrótce wypływają. Wraz ze wzrostem wieku mogą gromadzić pewną ilość pieniędzy, ale należy unikać inwestycji spekulacyjnych.

Miłość: Są bardzo oddani związkom. Domagają się także wolności i przestrzeni w miłości, dlatego zwykle znajdują partnerów życiowych, którzy ich tolerują i opiekują się nimi. Trudno będzie im pójść na kompromis, gdy opinie się różnią. Mężczyźni lubią zajmować dominującą pozycję w sprawach rodzinnych.

Zdrowie: Jeśli chodzi o stan zdrowia, powinni bardziej martwić się swoim stresem psychicznym. Lepiej jest zorganizować kilka podróży w celu uwolnienia ciśnienia.

Koń Woda (1942, 2002)

Osobowość: Konie wodne są bardzo miłe, łagodne i pomocne. Mogą oglądać rzeczy w butach innych i chcieliby poświęcić własne zainteresowanie dla przyjaciół i rodziny. Są trochę wrażliwi, porywczy i emocjonalni, ale wciąż mają wielu wiernych przyjaciół. Są hojni i życzliwi, gotowi pomagać potrzebującym bez wahania.

Kariera: Ze znakiem zodiaku Konia i Pięciu Elementów wody, są utalentowani w rozpoczynaniu działalności gospodarczej i są dobrzy w utrzymaniu i promocji. Poszukują wysokiego standardu pracy i chcą zająć stanowisko w branży. Mogą znieść duży stres w pracy. Jeśli zaprzyjaźnią się z chińskim znakiem zodiaku Tygrys lub Pies, mogą uzyskać pomoc w trudnych sytuacjach.

Bogactwo: Dostają bardzo pomyślne pieniądze i rzadko są niepokojone problemami z pieniędzmi. Będąc błyskotliwymi biznesmenami, mają spore szanse na zarobienie dużej fortuny. Nawet gdy napotkają przeciwności losu, ich przyjaciele przyjdą po pomoc

Miłość: Mogą łatwo odkryć bratnie dusze, a większość ich małżeńskiego życia jest pełna spokoju i słodyczy. Jednakże, kiedy spotykają się z prześladowcami, wydają się niepewni i nieodpowiedzialni, więc mogą popaść w splątane relacje.

Zdrowie: Przed dorosłością przejdą wiele chorób, ale potem nastąpi szczęście.

Osobowość i cechy charakterystyczne

Osobowość konia według rodzajów krwi

Przeznaczenie według miesiąca urodzenia

Przeznaczenie według daty urodzenia

Osobowość konia według znaków zachodniej astrologii


 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button

Adblock Detected

Proszę wyłącz Adblock-a