HoroskopHoroskop ChińskiMagic

Osobowość konia według znaków zachodniej astrologii

Horoskop chiński a zachodnia astrologia

Baran   (21 marca – 19 kwietnia)

Osobowość: Są entuzjastyczni, niewinni i dynamiczni, zwykle przedstawiają obraz śmiałości i siły. Poza tym są dość pragmatyczni, ponieważ są w stanie naprawić każdy sprzęt AGD, uporządkować meble i pomalować ścianę w domu. Jako miłośnicy wyzwań są wystarczająco odważni, aby zmierzyć się z wszelkimi trudnościami. Jeśli jednak nie zgromadzą oczekiwanych pochwał lub oklasków, staną się zdenerwowani i zirytowani.

Miłość: Zapał czasami stoi naprzeciw miłości. Słabość znaku Koń w Baranie to krótkotrwała pasja, która może doprowadzić do zakochania się od razu. Jednak relacje oparte wyłącznie na pasji nie mogą być wieczne, dlatego sugeruje się, aby Baran rozpoczął związek z poważnym nastawieniem, które może wykraczać poza ich natychmiastową, reaktywną, indywidualną naturę chwili. 

Kompatybilni partnerzy:

TygrysLew, Bliźnięta
PiesLew, Bliźnięta
KozaStrzelec

Sprawdzą się w zawodach: programista IT, dziennikarz, kierowca, tłumacz, policjant lub reklamodawca.
Gwiazdy: Michael York
 

Byk   (20 kwietnia – 20 maja)

Osobowość: Rodzą się, aby być władcami i chętnie odgrywają ważną rolę przy dużych okazjach. We wczesnym wieku większość z nich ma wybitne talenty w muzyce, sztuce lub sporcie. W swojej karierze starają się i gromadzą bogactwo. Ubrani przyzwoicie i kosztownie, są skłonni wskazać szacowny status społeczny i specjalny gust mody. Kiedy podejmują decyzje – instynkt rywalizuje z inteligencją. 

Miłość: Jedynym powodem bycia skromnym dla Byka jest miłość. Zakochują się łatwo i chętnie porzucają wszystko dla uczuć innych. Ponadto są bardzo zaniepokojeni swoim wizerunkiem i opinią innych na ich temat.

Kompatybilni partnerzy:

TygrysRak / Panna / Koziorożce / Ryby
OwcaRyby / Koziorożce
KogutRak / Panna / Koziorożce

Sprawdzą się w zawodach: artysta, producent, środki masowego przekazu, ustawodawstwo lub reklama.
Gwiazdy: Barbra Streisand

Bliźnięta   (21 maja – 21 czerwca)

Osobowość: Bliźnięta są pełne zaufania i sympatii. Urodzeni z różnymi talentami, sami muszą stawić czoła najsilniejszemu wrogowi.  Zazwyczaj są utalentowani w malarstwie lub muzyce i chętnie pracują w teatrze. Bliźnięta są również zabawne i pełne humoru. Czasami nawet robią coś szalonego lub bawią się żartując, aby wzbudzić zainteresowanie lub zdobyć aplauz od innych.

Miłość: Są wierni i szczodrzy w związku. Mają nadzieję, że ich bratnie dusze będą troskliwe, tolerancyjne i wyrozumiałe. Są również ostrożni, aby rozpocząć związek, ponieważ idealny partner jest tym, czego w końcu szukają. Poza tym nie mogą znieść sarkazmu względem siebie. 

Kompatybilni partnerzy:

TygrysWodnik, Baran
PiesWodnik
KozaBaran, Waga

Sprawdzą się w zawodach: choreograf, scenograf, personel cyrkowy, piosenkarz lub tancerz.
Gwiazdy: Paul McCartney

Rak   (22 czerwca – 22 lipca)

Osobowość: Zazwyczaj imponują innym. Raki obdarzone duchem poświęcenia są hojne zarówno dla ciała, jak i umysłu. Przed przystąpieniem do inwestycji lub podjęcia ważnych decyzji przeprowadzą staranne badanie i zmienią sytuację. Jeśli chodzi o hobby, rzemiosło jest ich ulubionym.

Miłość: Realizują romantyczną miłość, mogą porzucić wszystko, nawet godność. Poświęcą całą swoją czułość i troskę osobie, do której się zobowiązują przez całe życie, ale zwykle druga połowa nie czuje tego samego i stopniowo zmęczy ją związek. Jeśli ktoś zakochuje się w kombinacji Koń / Rak, powinien zdecydowanie odciąć się od innych wygłupów i zachować własną elegancję i urok. 

Kompatybilni partnerzy:

TygrysByk, Panna, Skorpion
PiesByk, Panna, Skorpion
KozaByk, Panna, Skorpion

Sprawdzą się w zawodach: właściciel restauracji, profesor, lekarz, dyplomata, producent mebli lub przedsiębiorca.
Gwiazdy: Rembrandt, książę Windsor i Ernst Ingmar Bergman

Lew   (23 lipca – 22 sierpnia)

Osobowość: Znak konia w Lwie oznacza zwycięstwo. Trudności i przeszkody nigdy ich nie frustrują i zawsze mogą je pokonać z zachętą. Kolejnym ich błyskiem jest wyjątkowa umiejętność egzekucji; kiedy już ustalą cel, zrobią wszystko, aby go zrealizować krok po kroku. Dobre w analizie rzadko krytykują innych za swoje błędy; z kolei nie mogą szczerze przyjąć krytyki ze strony innych. Są wrażliwi na prywatność i nienawidzą ludzi, którzy ingerują w nie swoje interesy. Tymczasem przyzwoity ubiór i błyskotliwa elokwencja pozwalają im odegrać rolę na każdym spotkaniu lub bankiecie.

Miłość: P[ostawy Lwa wobec miłości sięgają dwóch skrajności: jedna jest obojętna i nieostrożna, mogą zapomnieć o pojawieniu się na randce lub być nieobecni w domu przez kilka dni, pozostawiając rodzinie zmartwienia i lęki. Drugi jest jak ćma do ognia. Są wystarczająco gorliwi, by poświęcić wszystko dla miłości. Ze względu na miłość nikt nie może równać się ze swoim kochankiem i nie ma nic przeciwko byciu ofiarą w związku. 

Kompatybilni partnerzy:

Tygrys Baran, Waga, Bliźnięta, Koziorożce, Strzelec
KozaBaran, Koziorożce
PiesBaran, Waga, Bliźnięta, Koziorożce, Strzelec

Sprawdzą się w zawodach: sprzedawca, public relations, reklamodawca, recepcjonista lub biznesmen.
Gwiazdy: Aldous Huxley, John Huston

Panna   (23 sierpnia – 22 września)

Osobowość: Połączenie znaku astrologii zachodniej Panny i znaku konia chińskiego zodiaku wskazuje na obraz szlachetności i wdzięku, podczas gdy w rzeczywistości są nieco nudne, sztywne i konserwatywne. Są popularne w relacjach międzyludzkich, dlatego zwykle łatwo ulegają pokusie. Ich życie, obdarzone wyobraźnią, jest pełne innowacji. Inną godną uwagi zaletą jest to, że mogą przejąć kontrolę nad sobą i udzielać wskazówek w sprawach innych. Chociaż dobrze sobie radzą w pracy, są skłonni do odrobiny zarozumiałości, ponieważ przyzwyczajają się do życia w centrum uwagi i tworzą pozytywny wizerunek.

Miłość: Gdy ludzie zakochają się w znaku Konia Panny, muszą przygotować się do natychmiastowego wycofania się Panny z powodu instynktu flirtowania i zabawy uczuciami innych. Dopóki są związani bliską więzią rodzinną, będą starali się być lojalni i wierni. 

Kompatybilni partnerzy:

TygrysByk, Koziorożce, Rak
PiesByk, Koziorożce, Rak
KozaSkorpion, Rak

Sprawdzą się w zawodach: specjalista ds. Public relations, agent nieruchomości, wydawca, polityk, kompozytor lub dziennikarz.
Gwiazdy: Bernstein Albert, Sean Connery

Waga   (23 września – 23 października)

Osobowość: Koń Waga wydaje się elegancki i dobrze wykształcony. W rzeczywistości konie są te zbuntowane i uparte, a Waga potrafi utrzymać wszystko w idealnej równowadze. Jedną słabością jest to, że dążą do własnej wersji równowagi, ignorując większą całość. Ich połączenie pomoże kultywować upodobanie do mody, które można prześledzić dzięki ich modnemu dressingowi. Ponadto, elokwentni i wszechobecni, zawsze mogą udzielać konstruktywnych rad. Dbając o zdrowie, często znajdują równowagę w naprzemiennej pracy z odpoczynkiem. Kochają kontakt towarzyski, łatwo je odróżnić od tłumu.

Miłość: W życiu miłosnym Wagi; pasja jest ważniejsza niż czułość. Bogaci i potężni ludzie mogą łatwo ich przyciągnąć i chociaż wewnętrzne cnoty nie są pierwszym czynnikiem w ich rozważaniu. Chociaż lubią flirtować, zwykle polegają na stabilnym związku, próbując znaleźć takiego, który może zająć się nimi z całego serca. Kompatybilni partnerzy

TygrysBliźnięta, Lew, Wodnik, Skorpion
PiesStrzelec, Wodnik
KozaBliźnięta, Lew

Sprawdzą się w zawodach: urbanista, projektant krajobrazu, felietonista, krytyk, biznesmen, oficer reklamowy, aktor, właściciel restauracji, dekorator lub nauczyciel.
Gwiazdy: Rita Hayworth

Skorpion   (24 października – 22 listopada)

Osobowość: Skorpion urodzony w Roku Konia jest czarujący i cieszy się popularnością. Są zdyscyplinowani, wszechstronni, przekonujący i inspirujący. Dzięki ich niezależności nic nie jest w stanie powstrzymać ich przed osiągnięciem pozornie niemożliwych celów zawodowych, z wyjątkiem samych siebie. Dzięki ostrej obserwacji i jasności będą starali się realizować ambicje za wszelką cenę. Zwykle mają wyjątkowe umysły, których inni nie mogą zrozumieć ani się zgodzić, więc trudno im dyskutować w harmonii. Będą jednak nalegać w swojej wierze, niezależnie od sprzeciwu innych. Mówią szczerze i otwarcie i nie boją się obrażać innych ludzi.

Miłość: Są niezwykle realistyczni i prawdopodobnie wybiorą partnera o zamożnym statusie ekonomicznym, aby wesprzeć ich łatwe życie. Idealny partner to partner wytrwały i milczący. 

Kompatybilni partnerzy:

TygrysRak, Panna, Koziorożec, Ryby
KozaPanna, Ryby

Sprawdzą się w zawodach: szpieg, prawnik, przedsiębiorca, kucharz, ogrodnik, choreograf, piosenkarz, urbanista lub aktor.
Gwiazdy: Roosevelt, Paul Simon

Strzelec   (23 listopada – 21 grudnia)

Osobowość: Strzelce urodzone w Roku Konia są pełni energii i rzadko czują się wyczerpani. Będą ciężko pracować. Bardzo dbają o sprawy innych, ponieważ ich obowiązkiem jest pomaganie innym w podejmowaniu właściwej decyzji. Tymczasem jedynym powodem, dla którego koncentrują się na jednej rzeczy, jest ich gotowość do czerpania korzyści. Chcą być dominantą swojego losu i nie będą walczyć o próżność, ale o szacunek i godność. Dość ambitni w pracy, oddają się rozrywce tylko na krótką przerwę.

Miłość: We wczesnych latach Strzelec może popełniać błędy w miłości, ponieważ rodzą się z pasji i flirtowania. Jednak dorastając, nauczyli się panować nad sobą i znaleźć odpowiedniego partnera życiowego. W małżeństwie będą w pełni zajęci pracą na rzecz utrzymania rodziny. Najlepiej dopasowana do nich bratnia dusza to ta, która może dbać o swoje życie i wspierać je bezwarunkowo. 

Kompatybilni partnerzy:

Tygrys Baran, Waga, Lew, Wodnik
Pies Waga, Wodnik
Koza Baran, Lew, Waga

Sprawdzą się w zawodach: nauczyciel wychowania fizycznego, właściciel pastwiska, agent nieruchomości, pisarz, dyplomata, aktor, dziennikarz, trener piłki nożnej, analityk rynku, polityk lub lekarz psycholog.
Gwiazdy: Godard, Aleksandr Solzhenitsyn

Koziorożec   (22 grudnia – 19 stycznia)

Osobowość: Mają życzliwy charakter i chcieliby zaoferować pomoc potrzebującym. Mają umiejętności uszczęśliwiania innych. Chociaż mogą wyglądać na nieco zimnych i poważnych pod względem ogólnego wyglądu, są łagodne i serdeczne w środku. Ostrożni, jak zawsze, dołożą wszelkich starań, aby uniknąć potencjalnych błędów w pracy. Kiedy popełni błąd, zbadają się i ustalą przyczynę. Ludzie zazwyczaj podziwiają wytrwałość i optymizm Koziorożca, ponieważ przetrwają wszelkie trudności, takie jak choroby, niepowodzenia, bieda i nieszczęście. Ich naiwność i prostota zostaną zachowane, dopóki zmarszczki nie zaczną pełzać po ich twarzach.

Miłość: Miłość jest ważną częścią życia Koziorożca. Ich odwaga i talent zawsze przyciągają wielu adoratorów. Są jednak lojalni wobec swojej prawdziwej miłości, nie interesują się przygodami na jedną noc. To, czego szukają, to ciekawy partner i najsłodszy towarzysz na całe życie. 

Kompatybilni partnerzy:

TygrysRyby, Panna, Skorpion
PiesRyby, Panna, Skorpion
KozaByk, Lew, Ryby

Sprawdzą się w zawodach: naukowiec, kucharz, pracownik służby zdrowia, lekarz weterynarii, rzemieślnik, producent mebli, architekt, pielęgniarka lub pogromca.
Gwiazdy: Newton, Puccini Giacomao

Wodnik   (20 stycznia – 18 lutego)

Osobowość: Gonią za pracą niezależną, a ustalone godziny pracy są zabójcze dla ich wigoru i skłonności do nowości. Są to typy, które potrafią władać wieloma językami w krótkim czasie. Bez silnych zasobów finansowych często zbierają pieniądze za pośrednictwem funduszy. Jeśli nie zdobędą pieniędzy, umrą z głodu. Ich serce jest pełne litości i hojności, dlatego są głęboko zaniepokojeni potrzebą biednych ludzi o niskim statusie społecznym.

Miłość: Nigdy nie będą angażować się w skomplikowane relacje i chcą cieszyć się dominującym statusem w życiu małżeńskim. Ludzie zakochani w Wodniku muszą być rozważni i wyrozumiali, aby związek był wieczny. 

Kompatybilni partnerzy:

TygrysStrzelec, Waga
PiesBliźnięta, Strzelec
Koza Waga

Sprawdzą się w zawodach: gwiazda filmowa, filozof, tłumacz, mówcy, zbieracz funduszy, nauczyciel sztuki lub pracownik.
Gwiazdy: Franklin Roosevelt

Ryby   (19 lutego – 20 marca)

Osobowość: Większość z nich potrafi dobrze przystosować się do różnych okoliczności i rzadko walczy o dobre warunki życia. Są skłonni do milczenia i bezinteresowności, ponieważ nigdy nie proszą o nagrodę po tym, jak starają się pomagać innym. Zwinne i inteligentne, są dość popularne w działaniach społecznościowych. Po osiągnięciu wieku dwudziestu lat opracują długoterminowy plan i poświęcą się swojej karierze życiowej.

Miłość: To najbardziej lojalni ludzie w związkach. Rozważni i ostrożni, mają umiejętności dbania o swoich partnerów życiowych. Czasami wydają się być nieśmiali i nie okażą otwarcie swojego prawdziwego serca, a Ryby zadowolą swoich kochanków z czułością i podziwem. 

Kompatybilni partnerzy:

TygrysRak , Waga, Skorpion, Koziorożec
PiesByk, Skorpion, Koziorożec
KozaByk, Koziorożec

Sprawdzą się w zawodach: ogrodnik, właściciel księgarni, astrolog, lekarz psycholog, muzyk, pisarz, reżyser filmowy, artysta lub poeta.
Gwiazdy: Chopin

Jakim typem „Konia” jesteś?

Osobowość i cechy charakterystyczne

Osobowość konia według rodzajów krwi

Przeznaczenie według miesiąca urodzenia

Przeznaczenie według daty urodzenia

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Check Also
Close
Back to top button

Adblock Detected

Proszę wyłącz Adblock-a