SennikMagic

Podłoga

Sennik

Widok podłogi we śnie stanowi przestrogę przed pogorszeniem stanu zdrowia lub dużym zmęczeniem, spowodowanym obowiązkami zawodowymi.

Także motyw podłogi może wskazywać na pewne przyziemne i prozaiczne problemy, które jednak mogą przyczynić się do odczuwania cierpienia lub nawet przemęczenia psychicznego. Dlatego nie należy bagatelizować żadnych symptomów związanych, zarówno ze sferą zdrowotną, jak i osobistą.

Często widok brudnej podłogi oznacza dylematy moralne lub konflikty wewnętrzne, z którymi należy się jak najszybciej uporać.

Widok starej i zniszczonej podłogi wskazuje na zmęczenie codziennymi kłopotami lub pewną sprawą, która już od dawna nie daje spokoju osobie śniącej.

Czasami sen o podłodze stanowi wskazówkę do odpoczynku i chwili wytchnienia od realizacji zamierzonego plany. Warto chwilę odpocząć i zebrać siły na nowe wyzwania od losu.

A co oznacza sen, w którym sprzątamy lub zmywamy podłogę? Zazwyczaj ten motyw związany jest ze zmianami w życiu i wskazuje na uporządkowanie swoich osobistych spraw. Należy wiedzieć, że sprzątanie podłogi także zapowiada pewne wydarzenia, które znacząco wpłyną na życie osoby śniącej.

Naprawianie podłogi lub prowadzenie remonty związanego z tym motywem, oznacza rewolucyjne zmiany w swoim świecie wewnętrznym lub rozpoczęcie procesu leczenia bolesnych ran duszy.

Dziurawa podłoga związana jest nieszczęśliwymi wydarzeniami w życiu, lub prowadzeniem działań, które są sprzeczne z przekonaniami osoby śniącej. Dlatego w każdym z tych przypadków, zalecana jest analiza i głęboka refleksja nad swoim zachowaniem.

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź także
Close
Back to top button

Wyłącz Ad Block-a

Prosimy o wyłączenie Ad Block-a. Nie znajdziesz tutaj żadnych wirusów i innego tego typu niechcianych programów.