ChiromancjaChiromancjaMagic

Simian Line

Linia Simian, nazwana na cześć odpowiednich linii dłoni u naczelnych, jest pojedynczą linią przecinającą dłoń. Łączy linie serca i głowy w jedną linię. Linia Simian działa zarówno jako Linia Głowy (powietrza), jak i Serca (wody), a ci, którzy ją mają, są znani z tego, że są jednomyślni i bardzo skupieni. Są wybuchowo myślącymi myślicielami, koncentrując się na przedmiocie uwagi, który wyklucza wszystko inne. Mogą być również bardzo skoncentrowani na swojej rodzinie i misji.

W języku filipińskim nazywają linię Simian „Rapas”, w Japonii Masukake; jest znana również pod nazwami: simian crease, linia Simiana, zagięcie Simian, zagięcie poprzeczne dłoni.

Doświadczają o wiele więcej w życiu z osiągnięciami i porażkami z powodu tych samych cech wysokiej energii i intensywności, i są to ludzie, którzy poprzez swoje sukcesy przyczyniają się do zmian w tym świecie.

Posiadanie linii Simian oznacza po prostu, że potrzeba dłuższego czasu niż zwykle, aby zacząć oddzielać emocje i myśli (lub intuicję od logiki). Wszyscy rodzimy się bez zdolności do oddzielania emocji od myśli we wczesnych stadiach życia i uczymy się je rozdzielać w późniejszym okresie życia, często w wieku około 7 lat. Wtedy odkrywamy logikę. Przed tym czasem działał tylko umysł, ale nie było jasnego pojęcia, co to jest uczucie, a co myśl.

Linia małp jest powszechna w zespole Downa, wyższa w populacjach azjatyckich (34% w japońskich rodzinach królewskich) i rzadka w populacjach europejskich (około 1%, chyba że jesteś cygańskim dziedzictwem). 

W niektórych przypadkach linia małp może być wskaźnikiem wyjątkowego prezentu. Jeśli twój lekarz ma linię simian, może mieć duże problemy w związkach, okropne zachowanie w łóżku, ale będzie niesamowicie uzdolnionym lekarzem.

Linia Simian znajduje się u mniej niż 1% osób populacji świata. Głównie są to dyrektorzy generalni, bankowcy, politycy, aktorzy i osoby z najbardziej konkurencyjnych branż mają nieproporcjonalnie dużą liczbę linii Simian.

Tam, gdzie inni myślą i odczuwają, mając dwa oddzielne doświadczenia, Simian doświadcza tego tylko jednego!

Prawie wszystkie linie Simian są zdominowane przez linię głowy, a nie linię serca. Dzięki temu osoba z linią Simian jest skupiona i logiczna. Z powodu ogromnej ilości myślenia i energii kierowanej mentalnie osoba z Simian zawsze podejmie najbardziej logiczną decyzję. Bardzo trudno jest im słuchać opinii innych ludzi, ponieważ zawsze mają poczucie, że mogą dokonać najlepszego, najbardziej racjonalnego wyboru. Cokolwiek robi Simian, chce być w tym najlepszy. W jakiejkolwiek dziedzinie się znajdują, nie ma półśrodków. Są niespokojni, oderwani, skupieni, nieustępliwi i mogą mieć wąski umysł. Ich umysły są nieruchome i tak samo, jak linia biegnie od końca do końca w ręce bez spacji i braków, w umyśle Simiana nie ma miejsca na zmiany lub przestrzeń na otwartość. 

Mają ustalony sposób widzenia rzeczy i wierzą, że mają 100% racji.

Właściciel linii Simian może mieć duży potencjał silnej woli i skupienia, z których wielu jest ambitnych i zmotywowanych, przede wszystkim jeśli znaleźli swoją niszę i mieli możliwości życiowe w zakresie edukacji i wsparcia rodziny.

Połączenie linii serca i głowy oznacza, że ​​oddzielenie emocji od myśli jest dla nich trudne. Często będą czuć się silnie, bez logiki i zrozumienia, i odwrotnie, będą myśleć i osądzać bez czucia. Z tego powodu zrozumienie i czytanie sytuacji społecznych staje się trudne. Walka o to, czy obrazić się, czy żartować, dlaczego ludzie mogą się śmiać, może być trudna, dlatego ważne jest, aby słuchać takich partnerów lub znajomych, którzy potrafią wyjaśnić i ocenić sytuację dokładniej .

Wyrażanie siebie jest ważne dla ludzi posiadających małpią linię. Mają ogromną intensywność wewnętrzną, którą należy uwolnić. Kierując się głową, myślą obsesyjnie i planują, wszystko obliczając w najdrobniejszych szczegółach. Robiąc to wszystko, są niesamowicie kontrolowani, skoncentrowani i powściągliwi emocjonalnie. Nikt inny nie wiedziałby, ile myśli, planowania i intensywności włoży Simian w cokolwiek. Z powodu braku wyrazistej linii serca, gdziekolwiek się znajdują i wszystko, co robią, jest kontrolowane. Ich zachowanie jest mierzone i skupione. Ale oczywiście w środku jest płonący popęd, cała energia serca i głowy jest skierowana na to, o czym myślą. Najważniejszą rzeczą w linii Simian jest ujście tej intensywności.

Linia Simian może być naprawdę wyjątkowym znakiem, jeśli jest dobrze ukierunkowana. Nie są dobre do noszenia, dryfowania lub częściowego nakładania się. Muszą dokładnie wiedzieć, czego chcą, a potem z całym zapałem i pasją – nie da się ich powstrzymać. Simian będzie rywalizować, uczyć się i przepracowywać każdego innego. Cokolwiek chcą zrobić (w granicach rozsądku), mogą osiągnąć, ponieważ mają więcej energii i skupienia niż 99% ludzi. Z pewnością jest to ogromny pozytyw, jeśli jest właściwie stosowany – musi być wszechogarniające zainteresowanie i pasja, aby włożyć w to energię. 

Linia Simian daje możliwość skupienia się na jednej rzeczy, absolutnie, z wyłączeniem wszystkich innych. Ci ludzie ogólnie osiągają znacznie więcej niż większość, rozwijając techniki i wynalazki, które będą trwać przez pokolenia. Doświadczają również znacznie więcej nieszczęść niż większość, zwykle z powodu tej samej intensywności, która je napędza. 

Właściciele linii simian mają laserowe skupienie energii mentalnej, koncentrację i zdolność skupiania się na jednym projekcie na raz. Chociaż skupiają się na swoim zadaniu, nie można z nimi rozmawiać, nie słyszą! Albo wręcz przeciwnie – może być wielozadaniowcem.

Zadania, tematy lub problemy emocjonalne można rozwiązać za pomocą obsesji, która może nawet stać się destrukcyjna. Ale pozytywną i drugą stroną obsesji jest skupienie, poświęcenie i zaangażowanie, więc zdolność do spełnienia i szczęścia może zostać znacznie zwiększona, jeśli wszyscy, serce i dusza, wykonają wybrane zadanie.

Wiele zależy od kształtu, tekstury skóry, linii, glifów i innych cech dłoni. Doświadczenia mentalne niektórych małpich właścicieli są tak emocjonalnie odczuwalne, że w sytuacjach wymagających obiektywnego spokoju ich emocje przekraczają rozum i reagują na sytuacje z głęboką pasją. W przypadku innych może mieć zastosowanie całkowicie odwrotne. 

Istnieje wiele różnych, często negatywnie brzmiących i sprzecznych wskazań, ale nie można zaprzeczyć, że właściciele linii Simian są bardzo obdarowani wyjątkowymi, specjalnymi umiejętnościami i talentami.

Mogą poszukiwać zrozumienia, stając się głębokimi poszukiwaczami rozwoju wewnętrznego i duchowego. W rzeczywistości są często biegli i odnoszą duże sukcesy w biznesie. Wielu jest niezwykle inteligentnych i odnosi duże sukcesy w swojej karierze zawodowej, być może motywowanych materialnym bezpieczeństwem.

Trudne znaczenia obejmują ich być może raczej ciche i wycofane typy, które czują się niezrozumiane, być może samotnicy, nieśmiali lub społecznie nieudolni. Mówiono nawet, że osobowość małpia jest „zagrzebana w sobie”. Mogą być dogmatyczne lub zamknięte, z tendencją do widzenia rzeczy w kolorze czarnym lub białym, bez szarych obszarów, z wyraźnym nastawieniem, za lub przeciw.

W tradycyjnej chiromancji linia małp jest kojarzona z przestępstwami namiętności. Ten typ małpiej osobowości, raczej wrażliwy na relacje, stara się wchłonąć partnera w siebie i posiąść go, ciało i duszę. Ich wyzwaniem może być zazdrość, a przynajmniej poświęcenie dla partnera. Lub mogą powstrzymać się emocjonalnie i próbować prowadzić swoje relacje jak biznes.

Mają tylko dobro lub zło i nic pomiędzy. Czarno-białe myślenie bez miejsca na szarość!

Osoba może wpaść w ruch uliczny bez patrzenia w obie strony lub wskoczyć do lodowatego basenu bez sprawdzania temperatury. Dana osoba może zająć się projektem i nie przerywać pracy, dopóki nie zostanie ukończony. Wyklucza to jednak konieczność radzenia sobie z przerwami w niektórych przypadkach. Czasami ważne są przerwy, takie jak unikanie wypadku podczas jazdy. Osoba może również zajmować się przyjaciółmi lub dziećmi i wykluczać małżonka, co pozostawia małżonka zastanawiającego się, czy nadal jest kochany.

 Simianowie lubią mieć dzieci i są im bardzo oddani.

OSOBOWOŚĆ OGÓLNIE

Zalety
Ludzie z małpią linią mają zarówno inteligencję, jak i wrażliwość. Ogólnie rzecz biorąc, są mądrzy, sprytni, pewni siebie, zdolni i serdeczni, mają dobry osąd i jasne stanowisko w kwestii tego, co kochać, a czego nienawidzić. Ich pozytywny i zdecydowany charakter sprzyja rozwojowi kariery. Ponadto są energiczni, aktywni, szybcy i reagujący. Większość z nich płaci więcej i nie dba o zwrot, dlatego często uzyskuje zaufanie krewnych i przyjaciół oraz pomoc innych. Będąc wytrwałymi i cierpliwymi, są wystarczająco odważni, aby walczyć i zawsze mogą zrobić coś wielkiego. Jeśli dłoń jest gruba i miękka, będzie jeszcze lepiej. Ten rodzaj dłoni jest powszechnie spotykany wśród znanych przedsiębiorców, urzędników i celebrytów.

Niedociągnięcia
Są porywczy, impulsywni, skrajni, uparci, nieliberalni i skupieni na sobie. Ludzie z małpią linią na obu dłoniach są tak wyprostowani i szczerzy, że kłócą się o śmierć i nigdy nie przestają, dopóki nie osiągną celu. Jednak często cierpią z powodu tej postaci i wielu z nich ma z tego powodu poważne kłopoty i katastrofy, takie jak proces sądowy i klęska uwięzienia. Jeśli masz linię małp, a twoja dłoń jest sucha i koścista, będziesz bardziej podatny na powyższe. Jednak negatywny wpływ zostanie zmniejszony, jeśli możesz się dostosować i uniknąć bycia zbyt paranoikiem.

MAŁŻEŃSTWO

Ludzie z małpią linią odważą się kochać i nienawidzić, a raz są w pełni oddani związkowi i robią wszystko, aby kochanek był szczęśliwy przez całe życie. Jednak gdy już nie będą kochać, będą bardzo nienawidzić i sprawią, że inni będą bardzo zawstydzający. Jeśli zakochasz się w kimś takim, powinieneś być bardzo ostrożny. Ponieważ są podejrzliwi i prawie nikomu nie ufają, mają skrajny pogląd na małżeństwo: mężczyźni są lepsi, ponieważ są zorientowani na karierę, ale dla kobiet, będzie to okropne, gdy zaufanie zostanie utracone, ponieważ są dość poważni wobec związku i ledwo potrafią się opanować, by osiągnąć ideał.

KARIERA

Mężczyźni z małpią linią są lojalni, uczciwi, zdolni i wysoce odpowiedzialni i wolą radzić sobie z trudnościami samodzielnie, niż pozwolić innym interweniować w ich myślenie i osąd. Nawet jeśli będą musieli przekazać jakieś nieistotne zadania komuś innemu, będą głęboko zaniepokojeni i spróbują wykonać je osobiście. Dla nich istnieją zasady, których należy przestrzegać w karierze i wypierają nieuczciwe praktyki. Linia małp jest powszechnie postrzegana wśród osób, które są bardzo lojalne i oddane pracy oraz dokonują wielkich osiągnięć. Kobiety z linii małp są zorientowane na karierę i nigdy nie ustępują mężczyznom w pracy.

KOBIETY Z LINIĄ SIMIAN

W tradycyjnej chiromancji uważa się, że kobiety z małpim pechem mają pecha dla męża, ponieważ są wysoce niezależne i zdolne, nie lubią, gdy kieruje nimi przeznaczenie i mają opór wobec tradycji i buntowniczego ducha. Dlatego tego rodzaju kobiety są uważane za wyzwanie dla autorytetu męża w patriarchalnym społeczeństwie i mają złe małżeństwo i pecha dla męża. Gdy społeczeństwo się otwiera, kobiety i mężczyźni cieszą się równością, a kobiety tego rodzaju mogą lepiej dostosować się do społeczeństwa i stać się żelaznymi damami i zawodowymi kobietami. Chociaż są potężni i mają skargę na małżeństwo, mogą zmniejszyć konflikty dzięki tolerancyjnemu podejściu i komunikacji oraz sprawić, że pech nie będzie miał znaczenia.

MĘŻCZYŹNI Z LINIĄ SIMIAN

Zgodnie z ludowym powiedzeniem w Chinach linia małpia na lewej dłoni mężczyzn jest symbolem pieczęci dowódcy i generała, ta na prawej dłoni sugeruje, że skarb i wybitny biznesmen, a małpie linie na obu dłoniach wskazują na pewne osiągnięcia, jeśli wybrano właściwą drogę. Mężczyźni z małpią linią są zdeterminowani, uparci, kompetentni i potężni, a większość przywódców ma tę linię. Są także przywiązani, szczególnie do miłości i płci przeciwnej, i zrobią wszystko, aby zdobyć przychylność drugiej osoby.

PROBLEMY ZDROWOTNE

Udowodniono klinicznie, że mężczyźni z małpią linią są podatni na siedem chorób, a kobiety na dziewięć, którym należy zapobiegać jak najwcześniej.
Choroby powszechne u mężczyzn z małpią linią:
1. Zapalenie oskrzeli lub inne choroby układu oddechowego;
2. Nerwowość lub neurastenia;
3. Nadciśnienie tętnicze;
4. Wysoki cholesterol lub neutralny tłuszcz;
5. zapalenie wątroby;
6. Zaparcia lub czerwonka;
7. Prostata i inne choroby układu moczowego.

Oprócz tego kobiety z małpią linią są podatne na bolesne miesiączkowanie i niedorozwój układu rozrodczego. Dla osób z małpimi liniami w obu dłoniach bolesne miesiączkowanie jest poważniejsze.

Jeśli osoba ma linie Simiana na obu rękach i nie ma zespołu Downa, jest to bardzo szczególny znak.

Posiadanie linii małpiej w jednej ręce jest rzadkim zjawiskiem i bardzo rzadkie jest posiadanie jej w obu rękach,

Właściciel podwójnej małpiej linii jest osobą o dużej energii i ma ogromną nieskończoną wytrzymałość, z której można czerpać
Osoba ta jest często źle rozumiana, ponieważ jej ekspresja pochodzi zarówno z głowy, jak i serca w jednym przepływie, a to, co ekspresyjne, może być błędnie interpretowane i odwrotnie, ponieważ może również źle interpretować mowę drugiej osoby z powodu jej własnego słuchania, a zwłaszcza tych, których mowa nie jest z serca. 

Simian słyszy prawdziwe serce i musi nauczyć się ufać swoim wewnętrznym uczuciom oraz powstrzymywać się i rozważać to, co jest przedstawione osobno. Wiele razy intensywność Simiana jest błędnie odczytywana jako gniew, gdy tylko ta wysoka energia wypływa z niego.
Podwójny Simian ma wysoce rozwinięte zmysły i jest obdarzony ogromną mocą i energią i trzeba nauczyć się zaprzęgać i kontrolować te talenty, byłyby to dokładnie te cechy, które pozwolą na przyjęcie do akademii Jedi na szkolenie mistrza Yody.
„Moim sprzymierzeńcem jest Moc i potężnym sojusznikiem. Życie ją tworzy, sprawia, że ​​rośnie. Jej energia nas otacza i wiąże.” – Mistrz Yoda –

Kiedy okaże się, że małe dziecko ma podwójną linię małp (lub nawet linię małp tylko w jednej ręce, chociaż w mniejszym stopniu w porównaniu do podwójnej linii), dziecko to jest uzdolnionym dzieckiem i konieczne jest staranne przemyślenie go odpowiednie wykształcenie i zapewniające sprzyjające środowisko, ponieważ kreatywność może się pochłonąć, czekając, aż przejdzie w potężnego i wyjątkowego lidera.

Ludzie z tą linią walczą dwa razy mocniej!

Często stają się aktywistami i orędownikami utraconych przyczyn. Będą realizować swój program bez względu na napotkany opór. Kiedy dokonują zmiany, robią to natychmiast, a zmiana jest zwykle ogromna, bezduszna dla ludzkiego cierpienia. .


Uwaga:

– Nie graj z podwójną małpią linią, ponieważ jest to świetne źródło energii i przypomina reaktor jądrowy i musisz nauczyć się wykorzystywać tę potężną energię.
– W 2000 roku powstał film „The Simian Line” jako hołd dla ludzi z linii Simian, który zainspirował życie wielu ludzi na całym świecie. (gościnnie Cindy Crawford, William Hurt i inni).

 Można je obdarować, choć niestety prezent jest często w jednym miejscu, nie wielu. Słynne linie małp – Tony Blair, Hillary Clinton, Robert De Nero, Ethan Hawke, Bob Dylan, Albert Einstein, John Steinbeck, Henry Miller, Amy Winehous, Tony Robbins, Nikita Kuruschev, John Steinbeck, Takashi Murakami, Ferdinand Marcos, Salman bin Abdulaziz Al Saud, Rainn Wilson

Simian line w kulturach: Budda

 Większość ludzi, którzy mają Linię Simian, są zdrowi i dobrzy. 

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Check Also
Close
Back to top button

Adblock Detected

Proszę wyłącz Adblock-a