SennikMagic

Woda

Sennik

Woda – powszechnie występująca substancja, źródło życia, podstawowa potrzeba życiowa. Bez wody nie było by życia, większość ciała człowieka stanowi woda. Życie na Ziemi miało początek w środowisku wodnym. Woda w kulturze ludzkiej doczekała się bogatej symboliki. Jest ona symbolem oczyszczenia, nowego życia, uczuć i duszy człowieka. Woda we śnie odzwierciedla nasz stan duchowy, a konkretne znaczenie snu zależy od tego w jakiej sytuacji woda się pojawia.

Czysta, klarowna i przejrzysta woda – oznacza spokój który nas czeka, wewnętrzne ukojenie, rodzącą się miłość albo przypływ gotówki. Sen zapowiada że wszystko pójdzie po naszej myśli i będzie nam się układać.

Brudna i zanieczyszczona woda – oznacza trapiące nas problemy wewnętrzne, brak pewności siebie, którego konsekwencją jest wewnętrzna blokada i poczucie osamotnienia w swoich działaniach. Nie przynosząc one sukcesu powodując smutek i wewnętrzną rozsterkę. Potrzeba czasu aby wszystko ułożyło się tak jak trzeba.

Widzieć wzburzoną wodę – sen zapowiada ciężki okres w życiu, jednak potrzebujemy wiary i zaufania we własne plany, gdyż po burzliwym okresie przyjdzie chwila ukojenia i jeżeli przetrwasz trzymając się swojego kursu wszystko będzie w porządku odbywać się po naszej myśli.

Płytka woda – widok płytkiej wody oznacza że powinniśmy wyżej stawiać sobie cele i nie będziemy mieć problemu z ich osiągnięciem.

Głęboka woda – pływanie w głębokiej wodzie oznacza że wkrótce dostaniesz objawienie dzięki któremu w pomyślny sposób ułożą się Twoje sprawy.

Zanurzyć się w wodzie – symbol ponownego narodzenia, duchowej odnowy i nowych możliwości. Zanurzając się w wodzie zostawiasz przeszłość za sobą a wynurzenie się z wody to symbol nowego okresu w życiu, znacznie odmiennego od dotychczasowego.

Picie wody – wkrótce twoje oczekiwania się spełnią. Wypicie zimnej wody zwiastuje szczęście i sukces, ciepła woda może zapowiadać niewielkie problemy na przykład ze zdrowiem, jednak generalnie sen o piciu wody ma pozytywne znaczenie.

Zimna woda – szczęście i poczucie sukcesu.

Kąpiel w wodzie – duchowe odrodzenie, zmiana sposobu postrzegania świata, zmiana trybu życia, zapowiedź sukcesu dzięki odmiennemu działaniu. Sen ma pozytywne znaczenie, dotychczasowe życie zostawisz za sobą, a dzięki nowym możliwościom staniesz się pod względem duchowym i materialnym zupełnie innym człowiekiem.

Pływać w wodzie – wizja nowego początku i nowych możliwości.

Chodzić po wodzie – Twoje problemy zostaną rozwiązane, zapowiedź szczęścia, miłych chwil wśród rodziny i bliskich ludzi.

Woda wpływająca do domu – wkrótce czeka Cię niespodziewana wizyta lub kontakt z osobą, dzięki której podniesiesz swój status.

Szum wody – spodziewaj się oczekiwanej od dawna informacji, okaże się ona bardzo pozytywna.

Zostać oblanym wodą – znak żebyśmy zmienili swój sposób myślenia oraz działania, ponieważ dotychczasowy nas nigdzie nie zaprowadzi.

Woda mineralna – w najbliższym czasie czeka Cię dużo pracy i wysiłku, jednak przyniesie to spodziewane korzyści i odniesiesz sukces.

Woda święcona – pomimo swoich wad dążysz do ideału. Dzięki swoim zmianom oraz wewnętrznemu oczyszczeniu uda Ci się zbliżyć do tego stanu. Potrzebujesz wsparcia innej osoby w swoim celu.

Wrząca woda – widok wrzącej wody oznacza że musisz postępować bardziej rozsądnie.

Zamarznięta woda – musisz bardziej otworzyć się na innych, a przyniesie Ci to oczekiwane korzyści, zarówno materialne jak i w relacjach z innymi ludźmi.

Spokojna woda – spokojny i szczęśliwy czas bez większych zmartwień.

Niespokojna, wzburzona woda – drobne kłopoty które szybko przeminą.

Przeglądać się w wodzie, widzieć odbicie – nie masz co się oszukiwać, trzeba działać w inny sposób.

Strach przed wodą – stres i nerwowość w codziennym życiu. Potrzeba urlopu lub odpoczynku.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button

Adblock Detected

Proszę wyłącz Adblock-a