SennikMagic

Walizka

Sennik

Sen z walizką może dotyczyć dwóch rzeczy. Jednym aspektem takiego snu jest podróż w znaczeniu ściśle fizycznym – delegacja, wycieczka lub przeprowadzka. Drugim znaczeniem walizki duchowy symbol tej części świadomości, która zawsze towarzyszy człowiekowi. Odpowiedni bagażu doświadczeń, który nie daje o sobie zapomnieć. W znaczeniu pozytywnym to też symbol umiejętności i wiedzy.

Inne znaczenie snu:
– Piękna walizka: udana podróż.
– Stara walizka: straty.
– Cudza walizka: podróż.
– Noszenie walizki: otrzymanie nowej posady.
– Ciężka walizka to ostrzeżenie przed kłopotami w zrealizowaniu celów.
– Zgubiona walizka: pech.
– Otwarta walizka: uwaga na złodzieja.
– Walizka z pieniędzmi: bogactwo.
– Pusta walizka: brak gotowości do zmian.

Kupowanie walizki lub jej widok świadczy o odkryciu pewnej tajemnicy lub sekretu bliskiej osoby.

A jeżeli w marzeniu sennym widzimy otworzoną walizkę, to być może musimy zachować ostrożność przed kradzieżą lub ta sytuacja stanowi przestrogę przed oszustwem i fałszywymi przyjaciółmi.

A jeśli otrzymaliśmy walizkę w prezencie, to niedługo czeka nas bardzo miła niespodzianka, która przyczyni się do pozytywnej zmiany w życiu osoby śniącej.

Jeżeli w marzeniu sennym widzimy walizkę zapakowaną po brzegi, to w nadchodzącym czasie jest wskazana oszczędność i zachowanie dużego umiaru.

Pusta walizka może świadczyć o znaczniej poprawie bytu materialnego i być może niedługo pojawi się szansa na szybkie wzbogacenie swojego majątku.

Jeśli w marzeniu sennym pakujemy walizkę, to niestety, ale musimy odłożyć na późniejszą chwilę nasze plany oraz marzenia. W tym przypadku, szybkie pakowanie walizki również może stanowić ostrzeżenie przed problemami w życiu osobistym lub zawodowym i chęci ucieczki od codziennych trudności. Należy także wiedzieć, że pakowanie walizki wskazuje na zmiany w życiu codziennym i często zwiastuje daleki wyjazd lub zmianę miejsca zamieszkania przez osobę śniącą.

Także widok walizki wypełnionej papierami może świadczyć o problemach finansowych i cóż, sytuacja ta stanowi radę, aby zacząć oszczędzać, ponieważ nadchodzą gorsze czasy pełne niepokojów lub problemów finansowych.

Również dźwiganie walizki może świadczyć o problemach życiowych, które należy udźwignąć i iść dalej mimo dużego wysiłku oraz poświęcenia.

Jeśli jednak w śnie chowamy lub widzimy w walizce nietypowe przedmioty, to może być to ważny dla nas, symboliczny przekaz.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button

Adblock Detected

Proszę wyłącz Adblock-a