Magic

Sen.

Czym jest SEN? Dzisiejsi uczeni, którzy za pomocą encefalografu podłączonego do głowy pacjenta próbują odpowiedzieć na to pytanie, są niewiele bliżsi prawdy od starożytnych mędrców Babilonu, Chaldei i Egiptu, tłumaczących – ich znaczenie, nadających snom proroczą rangę.

Teoria snów Zygmunta Freuda, austriackiego uczonego, który żył na przełomie ubiegłego i bieżącego stulecia, przypisywała zwidom sennym znaczenie symboliczne, wiązała je z ukrytymi w podświadomości pragnieniami i przeżyciami, zwłaszcza – choć nie tylko – erotycznymi. Poglądy Freuda – kiedy je ogłosił – stały się sensacją i wiele osób epatuje się nimi po dziś dzień.

Porównanie spuścizny starożytności, tekstów rytych na tabliczkach, pisanych na zwojach papirusów, które są przechowywane w najbardziej ekskluzywnych księgozbiorach świata, choćby takich jak biblioteka Watykańska, wskazuje, że kapłani sprzed wielu tysięcy lat, mędrcy świata biblijnego, bliscy byli poglądów ogłaszanych dziś jako zupełnie nowe odkrycia.

Zapamiętaj sen!

Śnisz, co noc, tylko prawie zawsze zapominasz swój SEN. Sen pozostaje w pamięci bardzo krótko. Nawet jeśli tuż po przebudzeniu pamiętasz, co ci się śniło, ta pamięć zaskakująco szybko ulatuje.

Dlatego natychmiast po przebudzeniu, jeszcze w łóżku, postaraj się zapisać, co ci się śniło. Zatrzymaj SEN!

ŻYCIE TO SEN NA JAWIE! SENNA ZJAWA TO PULS TWOJEJ PODŚWIADOMOŚCI! Nie bój się wniknąć do podświadomości.

Pory snów.

Według starej teorii sny, które ludzie miewają od godziny 4-tej rano do wschodu słońca, sprawdzić się lub spełnić się maja w najbliższych kilku lub kilkunastu dniach.

Sny, które miewamy od północy, czyli od 12-tej do 3-ej lub 4-tej rano, teoretycznie spełnić się mają w odległej przyszłości.

Sny wczesne, tj. między godzinami 8-mą a 12-tą w nocy, spełnić się maja w ciągu kilku lat, a nawet kilkunastu lat.

Sny, które nawiedzają nas w czasie dnia, mają się spełnić w ciągu najbliższych kilku lub kilkunastu najbliższych godzin.

Jest wielu ludzi takich, którzy sny swoje zapisują. Starożytni wróżbiarze, zapisując sny swoje, zapisywali dokładnie daty, a nawet odmiany Księżyca.

Mając jakieś ważne senne widzenie, warto je zapisać, biorąc pod uwagę czas, tj. godzinę, porę roku i odmianę Księżyca. Bez względu na to, czy zdajemy sobie z tego sprawę czy nie, pewna grupa czy seria liczb związana jest z nami i towarzyszy nam przez całe życie.

Ludzie, którzy tym zagadnieniom poświęcili wiele czasu, wyjaśniają, że liczby odgrywają ważną rolę w naszym życiu, wywierają wpływ na nasze działania, a czasem nawet mogą odkrywać naszą przyszłość.

Wszystkie właściwe liczby posiadają ściśle określony wpływ na działania ludzkie. Wpływ ten pochodzi z tajemniczych drgań, związanych z daną liczbą, podobnych do niewidzialnych i niewyczuwalnych drgań, nazywanych falami, które wysyłają radiostacje.

A ponieważ w życiu codziennym na każdym kroku spotykamy się z liczbami, jest rzeczą oczywistą, że muszą nas one interesować i to bez względu na dobry czy zły wynik.

Najważniejszymi liczbami dla nas są jednak te, które mają stały i bezpośredni związek z nami: są to liczby naszego nazwiska, z których się ono składa, oraz data naszych urodzin.

Jest rzeczą niezmiernie ważną, aby liczby te były w harmonii z nami, jeśli chcemy osiągnąć szczęście i powodzenie w życiu.

Dlatego przy snach podane są pewne liczby, które mają związek z naszym życiem.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Check Also
Close
Back to top button

Adblock Detected

Proszę wyłącz Adblock-a