SennikMagic

Rozmowa

Sennik

Rozmowa we śnie może wskazywać na rozwiązanie pewnej ważnej sprawy, która już od dawna zatruwała życie osoby śniącej. Często rozmowa w marzeniu sennym oznacza na otrzymanie pewnych wskazówek lub rad, dotyczących ważnej kwestii życiowej.

Jeżeli we śnie rozmawiamy z przyjaciółmi, to niestety, ale mogą pojawić się liczne kłótnie lub swary, które przyczynią się do nieporozumień.

Także, jeżeli we śnie słyszymy czyjąś rozmowę, to być może w świecie rzeczywistym nasza cierpliwość zostanie postawiona przed próbą lub możemy paść ofiarą oszustwa.

Także ta sytuacja może stanowić przestrogę przed podjęciem pochopnej decyzji, która przyniesie więcej strat niż pożytku. Należy zachować dużą czujność wobec składanych propozycji, szczególnie, że niektóre interesy mogą przynieść więcej strat materialnych niż zysku.

Ale jeśli we śnie podsłuchujemy czyjąś rozmowę, to niestety, ale może czasami warto schować dumę do kieszeni i poprosić o pomoc bliską osobę? Czasami sen o rozmowie może wskazywać na chęć otrzymania dobrej rady lub uzewnętrznienia własnych emocji.

Jednak jeżeli we śnie rozmawiamy o wszystkim, to być może nie potrafimy rozpocząć samodzielnego życia i za bardzo zdajemy się na swoich bliskich.

Rozmowa z nieznajomym wskazuje na igranie z ogniem, które może przynieść dużą tragedię lub przyczynić się do cierpienia wielu osób. Również warto zapamiętać emocje, które pojawiają się w trakcie rozmowy.

Jeżeli odczuwamy smutek, to niedługo spotka nas cierpienie, jeśli zaś radość – w naszym życiu zagości szczęście.

Sny o rozmowie interpretuje się jako potrzebę podzielenia się z otoczeniem swoimi uczuciami. Najczęściej przytrafiają się one osobom z natury skrytym, samotnym które w realnym życiu mogą mieć problemy z nawiązywaniem prawidłowych kontaktów interpersonalnych.

Sen o rozmowie może jednak przydarzyć się również osobom o zupełnie przeciwnym charakterze, czyli gadułom. Duże znaczenie dla poprawnego wyjaśnienia znaczenia snu ma więc przebieg rozmowy oraz osoba rozmówcy.

Szczegółowe znaczenie snu:

Miła rozmowa oznacza wesoło spędzony czas w najbliższym gronie znajomych lub przyjaciół.
Jeżeli rozmowa niesie za sobą ostrą wymianę zdań powinniśmy zwrócić uwagę na nasze życie osobiste, które ostatnio zaniedbaliśmy. Koszmar senny często symbolizuje kłótnie pomiędzy przyjaciółmi
Jeżeli w swoim śnie prowadzimy niejasną i dziwną rozmowę z inną osobą, oznacza to, że powinniśmy zwracać uwagę na to co kiedy i komu mówimy.
Rozmowa z nieznajomym to ostrzeżenie przed jakąś tragedią. W wielu kwestiach trzeba zachować umiar, by nie wplątać się w spore kłopoty.
Sen, w którym rozmawiamy z siostrą symbolizuje potrzebę wymiany myśli lub choćby zwykłego poplotkowania. Spotkajmy się zatem z przyjaciółmi i spędźmy miło czas w ich gronie.
Kobiety śniące o rozmowie z partnerem mogą być pewne, że czeka je nietypowa niespodzianka.
Rozmowa z księdzem wróży szczęśliwe i długie życie.
Jeśli we śnie rozmawiamy ze zmarłymi, powinniśmy przykładać większą wagę do składanych innym obietnic.
Rozmowa z wrogiem oznacza dla śniącego nadejście okresu niepowodzeń, za które będzie on musiał przepraszać i słono wynagrodzić własną winę.
Jeśli śniło nam się, że rozmawialiśmy z kimś przez telefon może to oznaczać, że uchodzimy za kogoś tajemniczego, a inni boją się do nas zbliżyć.
Jeśli w naszym śnie słyszymy czyjąś rozmowę powinniśmy zwracać uwagę na to, co dzieje się za naszymi plecami. Być może ktoś chce odsunąć nas od możliwości podejmowania własnych decyzji nie licząc się z tym, że posiadamy przecież prawo do własnego zdania.
Podsłuchiwanie czyjejś rozmowy we śnie to sygnał od naszej podświadomości, abyśmy na jawie nie byli zbyt dumni, gdyż to na pewno nie wyjdzie nam na dobre.
Rozmowa kwalifikacyjna zapowiada zdobycie lepszej pracy lub awans.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Check Also
Close
Back to top button

Adblock Detected

Proszę wyłącz Adblock-a