MagiaNumerologia

Liczba przeznaczenia

Numerologia. Twoja liczba urodzenia inaczej liczba życia opowiada nie tylko o charakterze, ale i o czekającej cię przyszłości. To według numerologów szczególna liczba. Towarzyszy człowiekowi przez całe życie i jest najważniejszą wskazówką dla dalszych prognoz.

Aby ją poznać po prostu dodaj do siebie wszystkie cyfry, z jakich się składa data. Dodawaj je dotąd, aż uzyskasz liczbę złożoną z jednej cyfry.

Powiązane artykuły

Przykład: 21.06.1954=2+1+0+6+1+9+5+4=28=2+8=10=1+0=1

Oznacza to Liczbę Życia 1. Wyjątkiem są liczby 11,22,33 i 44, które zwane są Liczbami Mistrzowskimi. Jeśli otrzymałaś wynik będący jedną z nich to przeczytaj opis dla ich sumy oraz dla Liczby Mistrzowskiej.

Przykład: 31.05.1973=3+1+0+5+1+9+7+3=29=2+9=11=1+1=2

Oznacza to Liczbę Życia 11, w której zawiera się Liczba Życia 1. Liczby Mistrzowskie to szczególna kategoria liczb. Liczby Mistrzowskie wymagają od swoich posiadaczy pracy nad rozwojem duchowym. Obdarzają umiejętnością wpływania na ludzi, ale też stawiają wysokie wymagania. Możesz stać się prawdziwym mistrzem i przewodnikiem dla innych. Powinnaś pomagać innym i bez względu na okoliczności starać się rozwijać dobre cechy swojego charakteru. Jeśli patronuje ci Liczba Mistrzowska, to możesz korzystać z jej wpływu oraz z wpływu Liczby, jakiej jest ona sumą.

Np. Liczba Życia 44 oznacza, że posiadacz jej nosi w sobie także cechy liczby 8.

Numerologia – czym jest i jak obliczyć swój numer?

Symbolika cyfr daty narodzin

Numerologiczna symbolika dnia urodzenia

Numerologiczna symbolika liter

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź też
Close
Back to top button

Adblock Detected

Proszę wyłącz Adblock-a