Horoskop ChińskiHoroskopMagic

Jakim typem „psa” jesteś?

Chiński zodiak Pies – Analiza według pięciu elementów

Pies Drewno (1934, 1994)

Osobowość: Psy w żywiole drewna są zarówno przyjazne jak i stabilne. To przedsiębiorcze osoby, mają wielką mądrość co sprawia, że są dobrymi przywódcami.  Są świadomi swoich możliwości i mocnych stron. 

Kariera: Są bardzo wytrwali w karierze. Gdy osiągną cel, osiągną je bez względu na to, jak jest trudny. Nadają się do pracy wymagającej cierpliwości i wytrwałości; w ten sposób można wydobyć ich potencjały. W miejscu pracy nie mogą znieść niesprawiedliwości.

Bogactwo: W młodości są bardzo oszczędni, pomaga im to zaoszczędzić dość sporą sumę pieniędzy. Są jednak łasi na pieniądze, przywiązują dużą wagę do drobnych korzyści, które mogą spowodować, że stracą przyjaciół.

Miłość: Szczerzy i bezpośredni, ale wierni w miłości. Gdy się zakochają, będą w pełni oddani. Zarówno mężczyźni, jak i kobiety mogą ostatecznie uzyskać przyjemny związek.

Zdrowie: Ponieważ zawsze znajdują się w stresującym stanie, mogą spotkać się z chorobą psychiczną. Mogą wybrać się na krótką wycieczkę lub wziąć udział w zajęciach na świeżym powietrzu, aby zwolnić nacisk.

Ogień Pies (1946, 2006)

Osobowość: Lojalni, hojni i wierni ludziom. Wydają się nieco nieśmiali i zamknięci w sobie, więc mają niewielu przyjaciół. Kobiety urodzone w roku Psa z żywiołem Ognia są serdeczne, w życiu mają prawdziwych przyjaciół. Są nad wyraz otwarci i bezpośredni, więc nieświadomie mogą urazić inne osoby.

Kariera: Wierzą, że ich przeznaczenie to dbanie o dobro i pokój. Nie znoszą jeżeli ludzie grają w nieczystą grę. Nie nadają się do pracy ze zbyt dużą konkurencją, praca związana ze sztuką jest dla nich najbardziej odpowiednia. Brakuje im niezależności i poczucia bezpieczeństwa, dlatego polegają na innych, gdy napotykają problemy w pracy. 

Bogactwo: Ciężko pracują przez całe swoje życie i z tej pracy mają wystarczające pieniądze, które łatwo mogą zaoszczędzić. Dobrze opracowują swój budżet i ograniczają niepotrzebne wydatki.

Miłość: Wyrażają swoje uczucia do drugiej osoby w sposób agresywny i bezpośredni, ale w rzeczywistości ich serce jest miękkie i czyste.

Zdrowie: Powinny zmniejszyć spożycie śmieciowego jedzenia ponieważ mogą zachorować na choroby układu pokarmowego.

Ziemia Pies (1958, 2018)

Osobowość: To cierpliwe i hojne osoby o otwartym umyśle. Mają jasne spojrzenie na otaczające ich osoby. Są skromni i pracowici, to ludzie z zasadami, odpowiedzialni i zdyscyplinowani. Nie boją się władzy a wręcz przeciwnie są gotowi stawiać przed nimi wyzwania.

Kariera: Ich kariera jest przeciętna ale stabilna. Nie jest dla nich dobra praca w której jest duża konkurencja.

Bogactwo: Ich szczęście jest stabilne. Polegają na sobie i to czyni, że zarabiają wielkie pieniądze.

Miłość: Są wierni w każdym związku. Nie są dobrzy w wyrażaniu swoich wewnętrznych uczuć, ale mogą spotkać aktywnych, lojalnych i oddanych partnerów.

Zdrowie: By być w pełni zdrowym nie przestawaj ćwiczyć.

Metal Pies (1910, 1970)

Osobowość: Towarzyskie, proste i konserwatywne osoby. Kiedy ich przyjaciele napotykają problemy, zwykle udzielają pomocy bez wahania. Poza tym są bardzo poważani i pracowici i nie chcą polegać na innych.

Kariera: Mają bardzo niezależny charakter, nie będą liczyć na pomoc innych. Oprócz inteligencji, mogliby dać znakomite wyniki w karierze. Są bardzo ostrożni w pracy; ich wysoka motywacja sprawia, że ​​nie poddają się. W pracy zespołowej mogą dobrze sobie radzić, a także chętnie pomagać innym.

Bogactwo: Pieniądze u nich kwitną i się mnożą, które oszczędzają. Wolą od luksusów prowadzić proste i oszczędne życie. Są dalekowzroczni co przynosi im szczęście w długoterminowych inwestycjach.

Miłość: Mężczyźnie w żywiole Metal są zwykle przystojne a kobiety eleganckie. Są atrakcyjne dla płci przeciwnej. Mają dużą fantazję o miłości, romansie, ale kiedy przychodzi do nich miłość, nie są w stanie swojej wyobraźni wykorzystać.

Zdrowie: Często chorują. Więcej ruchu załatwi problem.

Woda Pies (1922, 1982)

Osobowość: Towarzyskie i odpowiedzialne. W obliczu przeciwności są optymistycznie nastawieni. Uwielbiają myśleć i analizować, z dalekim wzrokiem na przyszłe życie.

Kariera: Są otwarci. W pracy brakuje im entuzjazmu i zdecydowania. Przy dokonywaniu wyborów długo myślą. Ich myśli i działania są niespójne, więc niektórych planów nie mogą zrealizować. 

Bogactwo: Ciężko pracują ale i pieniądze się szybko rozchodzą.

Miłość: Jeżeli już kocha to całym sercem poświęca się związkowi. Miłość czasem wpływa na ich karierę zawodową.

Zdrowie: Sporty ekstremalne nie są wskazane dla Psa w żywiole Wody

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Check Also
Close
Back to top button

Adblock Detected

Proszę wyłącz Adblock-a