HoroskopHoroskop ChińskiMagic

Osobowość Węża według zachodnich znaków astrologicznych

Horoskop chiński Węża według zachodnich znaków astrologicznych

Baran   (21 marca – 19 kwietnia)

Osobowość: Według chińskiego zodiaku i analizy astrologii zachodniej ludzie urodzeni w znaku Roku Węża z Baranem są porywczy i reagują przemocą. Mają szczęście znaleźć równowagę, która pomaga im dobrze myśleć, oceniać i wybierać. Prawdopodobnie zainteresują się pracą, która wymaga wyobraźni i twórczości. Jeśli chodzi o ich leniwy nawyk, przyzwyczajają się do szukania różnych wymówek. Otrzymując ciągłą inspirację lub zachętę od innych, mogą starać się jak najlepiej odkryć swoje talenty i szybko robić postępy. 

Miłość: Spostrzegawczy i wrażliwy, lubią postępować zgodnie ze swoim instynktem w miłości. Chociaż są dość egocentryczni, będą aktywnie podążać za swoją prawdziwą miłością. W porównaniu do węży w innych znakach astrologicznych, są mniej zaborcze w związku. Szczerzy i lojalni, zyskają wieczną miłość. 

Kompatybilni partnerzy:

Kogut Bliźnięta, Lew
 BawółWodnik
SmokStrzelec, Lew 

Sprawdzą się w zawodach: przedsiębiorca, celnik, muzyk, sekretarka, kucharz, fotograf, księgowy.
Gwiazdy: Aretha Franklin

Byk   (20 kwietnia – 20 maja)

Osobowość: Byki urodzone w Roku Węża są zawsze ostrożne, więc prawie nie mają żadnych zaufanych przyjaciół. Mając silne pragnienie pieniędzy, pragną prowadzić ekstrawaganckie i łatwe życie. Mogą zajmować się pracą związaną ze sztuką i kompozycją i chcą, aby ich środowisko życia było również nasycone atmosferą artysty. Będą walczyć z lenistwem przez całe życie. Przyzwyczajając się do zwlekania, opóźnią termin wykonania każdego trudnego zadania. Mogą łatwo zazdrościć, ale sądzą, że to ich własny powód.

Miłość: Będą kochani przez innych z oddaniem. Jeśli ludzie zakochują się w takich ludziach, powinni starać się jak najlepiej wspierać ich w karierze. Tymczasem wymagają od swojego partnera życiowego wystarczającej niezależności, co może być dla nich najbardziej wdzięczną przysługą. 

Kompatybilni partnerzy:

Bawół Rak
Smok Panna, Koziorożec
Kogut  Ryby

Sprawdzą się w zawodach: farmaceuta, bibliotekarz, profesor, bramkarz, pisarz, recenzent książek, maszynistka, programista.
Gwiazdy: Johannes Brahms, Ieoh Ming Pei, Audrey Hepburn

Bliźnięta   (21 maja – 21 czerwca)

Osobowość: To skomplikowane osoby, które nie są tego świadome. Obdarzeni logiką większość z nich może mieć świetlaną przyszłość. Są dobrzy w myśleniu, refleksji i ocenie. Mają słabą siłę woli, nawet wczesne wstawanie będzie dla nich wyzwaniem. Sfrustrowani rzeczywistością mogą stracić serce, dlatego zawsze potrzebują przyjaciół po swojej stronie. Potrzebują nie tylko zachęty i nacisków ze strony innych, ale także wyzwań, aby poprawić swoją pewność siebie.

Miłość: Ze słodkim uśmiechem i uroczym wyglądem mogą przyciągnąć wielu adoratorów. Tymczasem inni łatwo ich kuszą. W związku wydają się inteligentni i wrażliwi. Wybierając partnera życiowego, prawdopodobnie mają bratnią duszę, która naprawdę je rozumie. Nie mogą dogadać się z ludźmi o poważnym i zamkniętym w sobie charakterze. 

Kompatybilni partnerzy:

Kogut Baran
Bawół Wodnik
SmokLew, Waga

Sprawdzą się w zawodach: nauczyciel, ekonomista, polityk, prawnik, rzeźbiarz, pisarz, sędzia, przedstawiciel handlowy, korepetytor, kucharz.
Gwiazdy: Bobby Darin, Beverlyy Sills, Jean-Paul Sartre

Rak   (22 czerwca – 22 lipca)

Osobowość: To kłamcy i bajkopisarze, chociaż nie mają złych zamiarów. Chcą być błyskotliwi i szanowani w oczach innych. Mogą pochodzić z biednej rodziny, ale nadal ubierają się w przyzwoity sposób. Zaprzyjaźniają się z ludźmi o lepszej sytuacji społecznej i finansowej, co może pomóc im pozbyć się ubóstwa. Przez większość czasu gubią się w fantazji o lepszym stylu życia, z pysznym jedzeniem, delikatnymi ubraniami i służącymi u boku. Mają sprytne wyczucie w sztuce i wykorzystają talent w każdym miejscu, które wymaga dopracowania i upiększenia.

Miłość: Są zaborczy, surowi i szaleni w związku. Ich kochankowie zwykle nie mogą przejąć nad nimi kontroli. Są jednak również atrakcyjni i towarzyscy, chcą stać w centrum uwagi. Nie mogą być lojalnymi kochankami, ponieważ nie mogą po prostu skupić całej swojej uwagi na jednej osobie. Jeśli ludzie zakochują się w znaku Węża, muszą być wystarczająco bogaci i hojni, aby utrzymać wysoki standard życia. 

Kompatybilni partnerzy:

Kogut Byk, Skorpion
Bawół Ryby, Skorpion 

Sprawdzą się w zawodach: projektant mody, lekarz, pielęgniarka, nauczyciel, dyrektor, mechanik, ogrodnik.
Gwiazdy: Andrew Wyeth

Lew   (23 lipca – 22 sierpnia)

Osobowość: Są całkowicie pewni siebie. Chociaż popełniają błędy, nadal twierdzą, że mają rację. W rzeczywistości są dość leniwi i oddają się własnemu światu i nie dbają o to, co dzieje się wokół. Nienawidzą ubóstwa, ale często cierpią z tego powodu. Kiedy zdobędą fortunę, nie mogą się powstrzymać od popisu. Wydaje się, że są cierpliwi i tolerancyjni, jednak z trudem przyjmują porady od innych. Są wierni jako przyjaciele i chętnie służą pomocą potrzebującym. Ich marzeniem jest wniesienie wkładu w człowieka i dokonanie wielkich zmian w tym świecie. Jednak przez większość czasu te ambicje są daremne.

Miłość: Przechodzą skomplikowane romanse, są bardzo entuzjastyczni i namiętni, ale zapał może stopniowo zanikać, gdy uświadomią sobie wady swoich życiowych partnerów. Zakochując się w nich, ludzie powinni nauczyć się być bardziej elastyczni i tajemniczy. 

Kompatybilni partnerzy:

Bawół Bliźnięta, Waga, Strzelec
SmokBaran, Waga
KogutStrzelec, Koziorożec

Sprawdzą się w zawodach: przedstawiciel handlowy, prawnik, przedsiębiorca, właściciel restauracji, bankier, elektryk, piekarz, kierowca.
Gwiazdy: Mae West, Jacqueline Bouvier Kennedy, Robert Mitchum

Panna   (23 sierpnia – 22 września)

Osobowość: Łącząc chiński znak węża zodiaku i zachodni astrologiczny znak Panny, mają dwa talenty – inteligentny logiczny umysł i bystry instynkt. Są dobrzy w obliczeniach. Mają atrakcyjny i uroczy wygląd, ale zachowują obojętne i konserwatywne serce. Jednak zawsze potrzebują wielbicieli, więc starają się być towarzyscy z ludźmi w pobliżu. Znajomi są dobrymi słuchaczami i mogą udzielać konstruktywnych porad. Czasami lubią dominować i kontrolować ludzi, głosząc dyscypliny. Nie muszą krzyczeć ani krytykować, ale mogą nakłaniać ludzi do działania po swojemu. Są gotowi stawić czoła nowym wyzwaniom i podejmować przygody, które dodają więcej koloru ich życiu.

Miłość: Utrzymają intymną relację z kilkoma osobami w tym samym czasie i trudno im wybrać najbardziej odpowiednią. Są dobrzy w przekształcaniu przyjaźni w miłość, ale nie mogą znieść związku po zerwaniu. Jeśli się w nich zakochasz, nie należy próbować przejąć nad nimi kontroli, inaczej związek by się nie udał, bo nienawidzą być związani i skłonni do wrogiego nastawienia do ludzi, którzy nimi manipulują. 

Kompatybilni partnerzy:

Bawół Byk, Skorpion
KogutKoziorożec

Sprawdzą się w zawodach: inżynier, programista, mechanik, redaktor, taksówkarz, dostawca, biuro podróży, dentysta.
Gwiazdy: Greta Garbo

Waga   (23 września – 23 października)

Osobowość: Są silni, ale także uparci. Chcieliby wymagać, aby ludzie zachowywali się tak, jak lubią. Kiedy mają cele, które ktoś musi spełnić, używają sensacyjnych środków, aby je osiągnąć. Mają przenikliwy wgląd w uczucia innych ludzi i poznają to, co inni lubią, a czego nie lubią tylko ze wzroku. Dlatego w oczach ludzi są naprawdę uprzejmi i hojni. Gdy ich sytuacja finansowa będzie korzystna, dużo wydadzą na antyki i ubrania. To konieczny nawyk porządnego przebierania się.

Miłość: Staną się lepszymi ludźmi, kiedy się zakochają. Nic nie powstrzyma ich przed kontynuowaniem romantycznej miłości. Chcą działać perfekcyjnie i przyczynią się do tego, co mają, do swoich kochanków, ale nie mogą być lojalni wobec jednej osoby. Są dobrzy w rozwiązywaniu problemów interpersonalnych, ponieważ wiedzą, jak zadowolić ludzi. 

Kompatybilni partnerzy:

Kogut Bliźnięta, Lew, Strzelec
Bawół Lew, Strzelec, Wodnik

Sprawdzą się w zawodach: prowadzący talk-show, reporter, polityk, biznesmen, model, cieśla, manager, pisarz.
Gwiazdy: Mohandas karamchand Gandhi

Skorpion   (24 października – 22 listopada)

Osobowość: Skorpion z chińskim znakiem zodiaku Węża pragnie prowadzić wygodne, ekstrawaganckie i szlachetne życie. Są obojętni, zachowując sceptyczne podejście do wszystkiego, co dziwne. Potrafią dostrzec potencjalną potrzebę i pragnienie innych, dlatego negocjowanie przy stołach biznesowych jest dla nich łatwym zadaniem. Trochę aroganccy, chcą zwrócić uwagę ludzi poprzez swoją przesadną pewność siebie. Są wprawni w kłamaniu, ale nigdy nie chcą nikogo skrzywdzić. Zachowają spokój w przypadku trudności lub sytuacji kryzysowych.

Miłość: Są kochankami, których wszyscy pragną, ponieważ są symbolem piękna, tajemnicy i uroku. Jednak wybierają swoich życiowych partnerów w bardzo ostrożny sposób. Zazwyczaj wybierają ludzi, którymi mogą manipulować i co sprawia im przyjemność. Mają silne poczucie zaborczości, co jest ich naturą. 

Kompatybilni partnerzy:

Smok Panna, Koziorożec, Ryby
KogutRak, Panna, Koziorożec  

Sprawdzą się w zawodach: malarz, piosenkarz, dramatopisarz, listonosz, właściciel kawiarni, asystent biurowy, sportowiec, nauczyciel.
Gwiazdy: Grace Kelly, Pablo Picasso

Strzelec   (23 listopada – 21 grudnia)

Osobowość: Osoby urodzone w Roku Węża zwykle odczuwają niekończący się niepokój. Chociaż potrafią się wyrażać, zachowują wiele tajemnic. Wydają się działać z niską wydajnością, ale zwykle mogą osiągnąć znakomity wynik. Nie tak jak Strzelec z innymi znakami zodiaku, nie lubią ryzykować ani przygody. Nie dlatego, że są nieśmiali, po prostu nie chcą polować na ekscytujące doświadczenia. Chociaż są ciekawi innych, nie będą ingerować w sprawy innych.

Miłość: Zazwyczaj wybierają małżeństwo bardzo późno, a niektórzy nawet nigdy nie biorą ślubu. Jednak utrzymywaliby z kimś stabilne i długotrwałe relacje. Gdy się zakochają, będą bardzo lojalni i wierni. Lubią skromnych ludzi, dlatego ludzie powinni unikać popisywania się. W relacjach z nimi ludzie powinni nauczyć się współpracować ze swoim wyjątkowym stylem życia. Powinny stać się bardziej eleganckie i wyciszone, zachowując cichy głos oraz dbając o siebie. 

Kompatybilni partnerzy:

Bawół Lew, Waga, Wodnik
Kogut Baran, Wodnik 

Sprawdzą się w zawodach: chirurg, pielęgniarka, dentysta, ogrodnik, weterynarz, kucharz, księgowy, psycholog, pilot, stewardesa.
Gwiazdy: Papież Jan XXIII, Howard Hughes

Koziorożec   (22 grudnia – 19 stycznia)

Osobowość: To ludzie o wyjątkowym smaku. Nie tylko w osobistych osiągnięciach, chcą być lepsi od innych ale nawet w przebieraniu się i jedzeniu. Ich serce jest pełne miłosierdzia i współczucia, dlatego będą wspierać potrzebujących w jak największym stopniu. Rzadko spotykają ich trudności, dlatego chętnie dzielą się swoim majątkiem z innymi ludźmi. Oprócz hojności prowadzą ekstrawaganckie życie. Przygotowaliby trzy garnitury tylko na obiad. Pragną zadowolić i zadośćuczynić innym ludziom, aby mogli mieć autorytet wśród ludzi i zyskać szacunek innych.

Miłość: Są zdecydowanie romantycznymi kochankami. Gdy stracą miłość, wkrótce odnajdą kolejny związek. Oczekują, że każdy związek będzie doskonały i nigdy nie zrobią nic bolesnego. Są pewni siebie i troskliwi, a te świecące punkty zostaną odkryte pewnego dnia przez ich przeznaczoną bratnią duszę. 

Kompatybilni partnerzy:

Bawół Byk, Lew
KogutPanna, Skorpion, Ryby
Małpa Lew

Sprawdzą się w zawodach: modelka, reżyser, reżyser, aktor, tancerz, szef kuchni, barman, krawiec, kapitan.
Gwiazdy: Edgar Allan Poe, Muhammad Ali

Wodnik   (20 stycznia – 18 lutego)

Osobowość: Mają ostrą percepcję i pozytywne nastawienie, nie są zaborczy. Zmiany zewnętrzne nie mogą zakłócać spokoju ich umysłu. Zawsze mają wiele planów dotyczących podróży i przygody. W obliczu krytyki i pogardy innych wydaje się, że są bardzo wyrozumiali i życzliwi wobec wąskiego umysłu innych. Są godnymi zaufania i niezawodnymi przyjaciółmi z miłosierdziem i hojnością.

Miłość: Utrzymują relacje z kilkoma osobami. Jeśli się w nich zakochasz, powinieneś zaoferować więcej osobistej przestrzeni i nigdy nie ujawniać im żadnych osobistych tajemnic. 

Kompatybilni partnerzy:

Bawół Bliźnięta, Waga, Strzelec
KogutBaran, Waga
KrólikBaran 

Sprawdzą się w zawodach: rzemieślnik, socjalista, policjant, prawnik, dyplomata, biuro podróży, chemik, agent nieruchomości.
Gwiazdy: Charles Darwin, Carole King

Ryby   (19 lutego – 20 marca)

Osobowość: To szlachetne i wyrafinowane osoby. Rzadko wyjaśniają swoje myśli obcym ludziom, ponieważ myślą, że ludzie tak naprawdę ich nie rozumieją. Są niezależni, dbają o siebie i rodziny. Nie lubią stawiać czoła prawdziwemu światu i zawsze czują się samotni nawet w tłumie. Chcąc pozbyć się odpowiedzialności społecznej, chcieliby osiągnąć to, czego chcą. Mają wysoką inteligencję.

Miłość: Dla nich nie ma ograniczeń dotyczących prawdziwej miłości. Jeśli wybiorą kogoś na żonę lub męża, zawsze będą chronić związek. Potrzebują dużo czasu, aby zbudować wiarygodny i stabilny związek, ponieważ nie mogą znieść żadnego zerwania ani rozwodu. Są lojalni i wierni, ale czasami ich partnerzy życiowi czują się ograniczeni. 

Kompatybilni partnerzy:

Kogut Byk, Rak, Koziorożec
WółRak, Koziorożec 

Sprawdzą się w zawodach: nauczyciel, uczony, filozof, pisarz, dietetyk, dziennikarz, inżynier, fryzjer, przełożony.
Gwiazdy: Isabelle Huppert, Anthony Perkins, Robert Lawrence

Jakim typem „węża” jesteś?

Osobowość i cechy charakterystyczne

Osobowość węża według rodzajów krwi

Przeznaczenie według miesiąca urodzenia

Przeznaczenie według daty urodzenia

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button

Adblock Detected

Proszę wyłącz Adblock-a