HoroskopHoroskop ChińskiMagia

Osobowość Węża według zachodnich znaków astrologicznych

Horoskop chiński Węża według zachodnich znaków astrologicznych

Baran   (21 marca – 19 kwietnia)

Osobowość: Według chińskiego zodiaku i analizy astrologii zachodniej ludzie urodzeni w znaku Roku Węża z Baranem są porywczy i reagują przemocą. Mają szczęście znaleźć równowagę, która pomaga im dobrze myśleć, oceniać i wybierać. Prawdopodobnie zainteresują się pracą, która wymaga wyobraźni i twórczości. Jeśli chodzi o ich leniwy nawyk, przyzwyczajają się do szukania różnych wymówek. Otrzymując ciągłą inspirację lub zachętę od innych, mogą starać się jak najlepiej odkryć swoje talenty i szybko robić postępy. 

Powiązane artykuły

Miłość: Spostrzegawczy i wrażliwy, lubią postępować zgodnie ze swoim instynktem w miłości. Chociaż są dość egocentryczni, będą aktywnie podążać za swoją prawdziwą miłością. W porównaniu do węży w innych znakach astrologicznych, są mniej zaborcze w związku. Szczerzy i lojalni, zyskają wieczną miłość. 

Kompatybilni partnerzy:

Kogut Bliźnięta, Lew
 BawółWodnik
SmokStrzelec, Lew 

Sprawdzą się w zawodach: przedsiębiorca, celnik, muzyk, sekretarka, kucharz, fotograf, księgowy.
Gwiazdy: Aretha Franklin

Byk   (20 kwietnia – 20 maja)

Osobowość: Byki urodzone w Roku Węża są zawsze ostrożne, więc prawie nie mają żadnych zaufanych przyjaciół. Mając silne pragnienie pieniędzy, pragną prowadzić ekstrawaganckie i łatwe życie. Mogą zajmować się pracą związaną ze sztuką i kompozycją i chcą, aby ich środowisko życia było również nasycone atmosferą artysty. Będą walczyć z lenistwem przez całe życie. Przyzwyczajając się do zwlekania, opóźnią termin wykonania każdego trudnego zadania. Mogą łatwo zazdrościć, ale sądzą, że to ich własny powód.

Miłość: Będą kochani przez innych z oddaniem. Jeśli ludzie zakochują się w takich ludziach, powinni starać się jak najlepiej wspierać ich w karierze. Tymczasem wymagają od swojego partnera życiowego wystarczającej niezależności, co może być dla nich najbardziej wdzięczną przysługą. 

Kompatybilni partnerzy:

Bawół Rak
Smok Panna, Koziorożec
Kogut  Ryby

Sprawdzą się w zawodach: farmaceuta, bibliotekarz, profesor, bramkarz, pisarz, recenzent książek, maszynistka, programista.
Gwiazdy: Johannes Brahms, Ieoh Ming Pei, Audrey Hepburn

Bliźnięta   (21 maja – 21 czerwca)

Osobowość: To skomplikowane osoby, które nie są tego świadome. Obdarzeni logiką większość z nich może mieć świetlaną przyszłość. Są dobrzy w myśleniu, refleksji i ocenie. Mają słabą siłę woli, nawet wczesne wstawanie będzie dla nich wyzwaniem. Sfrustrowani rzeczywistością mogą stracić serce, dlatego zawsze potrzebują przyjaciół po swojej stronie. Potrzebują nie tylko zachęty i nacisków ze strony innych, ale także wyzwań, aby poprawić swoją pewność siebie.

Miłość: Ze słodkim uśmiechem i uroczym wyglądem mogą przyciągnąć wielu adoratorów. Tymczasem inni łatwo ich kuszą. W związku wydają się inteligentni i wrażliwi. Wybierając partnera życiowego, prawdopodobnie mają bratnią duszę, która naprawdę je rozumie. Nie mogą dogadać się z ludźmi o poważnym i zamkniętym w sobie charakterze. 

Kompatybilni partnerzy:

Kogut Baran
Bawół Wodnik
SmokLew, Waga

Sprawdzą się w zawodach: nauczyciel, ekonomista, polityk, prawnik, rzeźbiarz, pisarz, sędzia, przedstawiciel handlowy, korepetytor, kucharz.
Gwiazdy: Bobby Darin, Beverlyy Sills, Jean-Paul Sartre

Rak   (22 czerwca – 22 lipca)

Osobowość: To kłamcy i bajkopisarze, chociaż nie mają złych zamiarów. Chcą być błyskotliwi i szanowani w oczach innych. Mogą pochodzić z biednej rodziny, ale nadal ubierają się w przyzwoity sposób. Zaprzyjaźniają się z ludźmi o lepszej sytuacji społecznej i finansowej, co może pomóc im pozbyć się ubóstwa. Przez większość czasu gubią się w fantazji o lepszym stylu życia, z pysznym jedzeniem, delikatnymi ubraniami i służącymi u boku. Mają sprytne wyczucie w sztuce i wykorzystają talent w każdym miejscu, które wymaga dopracowania i upiększenia.

Miłość: Są zaborczy, surowi i szaleni w związku. Ich kochankowie zwykle nie mogą przejąć nad nimi kontroli. Są jednak również atrakcyjni i towarzyscy, chcą stać w centrum uwagi. Nie mogą być lojalnymi kochankami, ponieważ nie mogą po prostu skupić całej swojej uwagi na jednej osobie. Jeśli ludzie zakochują się w znaku Węża, muszą być wystarczająco bogaci i hojni, aby utrzymać wysoki standard życia. 

Kompatybilni partnerzy:

Kogut Byk, Skorpion
Bawół Ryby, Skorpion 

Sprawdzą się w zawodach: projektant mody, lekarz, pielęgniarka, nauczyciel, dyrektor, mechanik, ogrodnik.
Gwiazdy: Andrew Wyeth

Lew   (23 lipca – 22 sierpnia)

Osobowość: Są całkowicie pewni siebie. Chociaż popełniają błędy, nadal twierdzą, że mają rację. W rzeczywistości są dość leniwi i oddają się własnemu światu i nie dbają o to, co dzieje się wokół. Nienawidzą ubóstwa, ale często cierpią z tego powodu. Kiedy zdobędą fortunę, nie mogą się powstrzymać od popisu. Wydaje się, że są cierpliwi i tolerancyjni, jednak z trudem przyjmują porady od innych. Są wierni jako przyjaciele i chętnie służą pomocą potrzebującym. Ich marzeniem jest wniesienie wkładu w człowieka i dokonanie wielkich zmian w tym świecie. Jednak przez większość czasu te ambicje są daremne.

Miłość: Przechodzą skomplikowane romanse, są bardzo entuzjastyczni i namiętni, ale zapał może stopniowo zanikać, gdy uświadomią sobie wady swoich życiowych partnerów. Zakochując się w nich, ludzie powinni nauczyć się być bardziej elastyczni i tajemniczy. 

Kompatybilni partnerzy:

Bawół Bliźnięta, Waga, Strzelec
SmokBaran, Waga
KogutStrzelec, Koziorożec

Sprawdzą się w zawodach: przedstawiciel handlowy, prawnik, przedsiębiorca, właściciel restauracji, bankier, elektryk, piekarz, kierowca.
Gwiazdy: Mae West, Jacqueline Bouvier Kennedy, Robert Mitchum

Panna   (23 sierpnia – 22 września)

Osobowość: Łącząc chiński znak węża zodiaku i zachodni astrologiczny znak Panny, mają dwa talenty – inteligentny logiczny umysł i bystry instynkt. Są dobrzy w obliczeniach. Mają atrakcyjny i uroczy wygląd, ale zachowują obojętne i konserwatywne serce. Jednak zawsze potrzebują wielbicieli, więc starają się być towarzyscy z ludźmi w pobliżu. Znajomi są dobrymi słuchaczami i mogą udzielać konstruktywnych porad. Czasami lubią dominować i kontrolować ludzi, głosząc dyscypliny. Nie muszą krzyczeć ani krytykować, ale mogą nakłaniać ludzi do działania po swojemu. Są gotowi stawić czoła nowym wyzwaniom i podejmować przygody, które dodają więcej koloru ich życiu.

Miłość: Utrzymają intymną relację z kilkoma osobami w tym samym czasie i trudno im wybrać najbardziej odpowiednią. Są dobrzy w przekształcaniu przyjaźni w miłość, ale nie mogą znieść związku po zerwaniu. Jeśli się w nich zakochasz, nie należy próbować przejąć nad nimi kontroli, inaczej związek by się nie udał, bo nienawidzą być związani i skłonni do wrogiego nastawienia do ludzi, którzy nimi manipulują. 

Kompatybilni partnerzy:

Bawół Byk, Skorpion
KogutKoziorożec

Sprawdzą się w zawodach: inżynier, programista, mechanik, redaktor, taksówkarz, dostawca, biuro podróży, dentysta.
Gwiazdy: Greta Garbo

Waga   (23 września – 23 października)

Osobowość: Są silni, ale także uparci. Chcieliby wymagać, aby ludzie zachowywali się tak, jak lubią. Kiedy mają cele, które ktoś musi spełnić, używają sensacyjnych środków, aby je osiągnąć. Mają przenikliwy wgląd w uczucia innych ludzi i poznają to, co inni lubią, a czego nie lubią tylko ze wzroku. Dlatego w oczach ludzi są naprawdę uprzejmi i hojni. Gdy ich sytuacja finansowa będzie korzystna, dużo wydadzą na antyki i ubrania. To konieczny nawyk porządnego przebierania się.

Miłość: Staną się lepszymi ludźmi, kiedy się zakochają. Nic nie powstrzyma ich przed kontynuowaniem romantycznej miłości. Chcą działać perfekcyjnie i przyczynią się do tego, co mają, do swoich kochanków, ale nie mogą być lojalni wobec jednej osoby. Są dobrzy w rozwiązywaniu problemów interpersonalnych, ponieważ wiedzą, jak zadowolić ludzi. 

Kompatybilni partnerzy:

Kogut Bliźnięta, Lew, Strzelec
Bawół Lew, Strzelec, Wodnik

Sprawdzą się w zawodach: prowadzący talk-show, reporter, polityk, biznesmen, model, cieśla, manager, pisarz.
Gwiazdy: Mohandas karamchand Gandhi

Skorpion   (24 października – 22 listopada)

Osobowość: Skorpion z chińskim znakiem zodiaku Węża pragnie prowadzić wygodne, ekstrawaganckie i szlachetne życie. Są obojętni, zachowując sceptyczne podejście do wszystkiego, co dziwne. Potrafią dostrzec potencjalną potrzebę i pragnienie innych, dlatego negocjowanie przy stołach biznesowych jest dla nich łatwym zadaniem. Trochę aroganccy, chcą zwrócić uwagę ludzi poprzez swoją przesadną pewność siebie. Są wprawni w kłamaniu, ale nigdy nie chcą nikogo skrzywdzić. Zachowają spokój w przypadku trudności lub sytuacji kryzysowych.

Miłość: Są kochankami, których wszyscy pragną, ponieważ są symbolem piękna, tajemnicy i uroku. Jednak wybierają swoich życiowych partnerów w bardzo ostrożny sposób. Zazwyczaj wybierają ludzi, którymi mogą manipulować i co sprawia im przyjemność. Mają silne poczucie zaborczości, co jest ich naturą. 

Kompatybilni partnerzy:

Smok Panna, Koziorożec, Ryby
KogutRak, Panna, Koziorożec  

Sprawdzą się w zawodach: malarz, piosenkarz, dramatopisarz, listonosz, właściciel kawiarni, asystent biurowy, sportowiec, nauczyciel.
Gwiazdy: Grace Kelly, Pablo Picasso

Strzelec   (23 listopada – 21 grudnia)

Osobowość: Osoby urodzone w Roku Węża zwykle odczuwają niekończący się niepokój. Chociaż potrafią się wyrażać, zachowują wiele tajemnic. Wydają się działać z niską wydajnością, ale zwykle mogą osiągnąć znakomity wynik. Nie tak jak Strzelec z innymi znakami zodiaku, nie lubią ryzykować ani przygody. Nie dlatego, że są nieśmiali, po prostu nie chcą polować na ekscytujące doświadczenia. Chociaż są ciekawi innych, nie będą ingerować w sprawy innych.

Miłość: Zazwyczaj wybierają małżeństwo bardzo późno, a niektórzy nawet nigdy nie biorą ślubu. Jednak utrzymywaliby z kimś stabilne i długotrwałe relacje. Gdy się zakochają, będą bardzo lojalni i wierni. Lubią skromnych ludzi, dlatego ludzie powinni unikać popisywania się. W relacjach z nimi ludzie powinni nauczyć się współpracować ze swoim wyjątkowym stylem życia. Powinny stać się bardziej eleganckie i wyciszone, zachowując cichy głos oraz dbając o siebie. 

Kompatybilni partnerzy:

Bawół Lew, Waga, Wodnik
Kogut Baran, Wodnik 

Sprawdzą się w zawodach: chirurg, pielęgniarka, dentysta, ogrodnik, weterynarz, kucharz, księgowy, psycholog, pilot, stewardesa.
Gwiazdy: Papież Jan XXIII, Howard Hughes

Koziorożec   (22 grudnia – 19 stycznia)

Osobowość: To ludzie o wyjątkowym smaku. Nie tylko w osobistych osiągnięciach, chcą być lepsi od innych ale nawet w przebieraniu się i jedzeniu. Ich serce jest pełne miłosierdzia i współczucia, dlatego będą wspierać potrzebujących w jak największym stopniu. Rzadko spotykają ich trudności, dlatego chętnie dzielą się swoim majątkiem z innymi ludźmi. Oprócz hojności prowadzą ekstrawaganckie życie. Przygotowaliby trzy garnitury tylko na obiad. Pragną zadowolić i zadośćuczynić innym ludziom, aby mogli mieć autorytet wśród ludzi i zyskać szacunek innych.

Miłość: Są zdecydowanie romantycznymi kochankami. Gdy stracą miłość, wkrótce odnajdą kolejny związek. Oczekują, że każdy związek będzie doskonały i nigdy nie zrobią nic bolesnego. Są pewni siebie i troskliwi, a te świecące punkty zostaną odkryte pewnego dnia przez ich przeznaczoną bratnią duszę. 

Kompatybilni partnerzy:

Bawół Byk, Lew
KogutPanna, Skorpion, Ryby
Małpa Lew

Sprawdzą się w zawodach: modelka, reżyser, reżyser, aktor, tancerz, szef kuchni, barman, krawiec, kapitan.
Gwiazdy: Edgar Allan Poe, Muhammad Ali

Wodnik   (20 stycznia – 18 lutego)

Osobowość: Mają ostrą percepcję i pozytywne nastawienie, nie są zaborczy. Zmiany zewnętrzne nie mogą zakłócać spokoju ich umysłu. Zawsze mają wiele planów dotyczących podróży i przygody. W obliczu krytyki i pogardy innych wydaje się, że są bardzo wyrozumiali i życzliwi wobec wąskiego umysłu innych. Są godnymi zaufania i niezawodnymi przyjaciółmi z miłosierdziem i hojnością.

Miłość: Utrzymują relacje z kilkoma osobami. Jeśli się w nich zakochasz, powinieneś zaoferować więcej osobistej przestrzeni i nigdy nie ujawniać im żadnych osobistych tajemnic. 

Kompatybilni partnerzy:

Bawół Bliźnięta, Waga, Strzelec
KogutBaran, Waga
KrólikBaran 

Sprawdzą się w zawodach: rzemieślnik, socjalista, policjant, prawnik, dyplomata, biuro podróży, chemik, agent nieruchomości.
Gwiazdy: Charles Darwin, Carole King

Ryby   (19 lutego – 20 marca)

Osobowość: To szlachetne i wyrafinowane osoby. Rzadko wyjaśniają swoje myśli obcym ludziom, ponieważ myślą, że ludzie tak naprawdę ich nie rozumieją. Są niezależni, dbają o siebie i rodziny. Nie lubią stawiać czoła prawdziwemu światu i zawsze czują się samotni nawet w tłumie. Chcąc pozbyć się odpowiedzialności społecznej, chcieliby osiągnąć to, czego chcą. Mają wysoką inteligencję.

Miłość: Dla nich nie ma ograniczeń dotyczących prawdziwej miłości. Jeśli wybiorą kogoś na żonę lub męża, zawsze będą chronić związek. Potrzebują dużo czasu, aby zbudować wiarygodny i stabilny związek, ponieważ nie mogą znieść żadnego zerwania ani rozwodu. Są lojalni i wierni, ale czasami ich partnerzy życiowi czują się ograniczeni. 

Kompatybilni partnerzy:

Kogut Byk, Rak, Koziorożec
WółRak, Koziorożec 

Sprawdzą się w zawodach: nauczyciel, uczony, filozof, pisarz, dietetyk, dziennikarz, inżynier, fryzjer, przełożony.
Gwiazdy: Isabelle Huppert, Anthony Perkins, Robert Lawrence

Jakim typem „węża” jesteś?

Osobowość i cechy charakterystyczne

Osobowość węża według rodzajów krwi

Przeznaczenie według miesiąca urodzenia

Przeznaczenie według daty urodzenia

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź też
Close
Back to top button

Adblock Detected

Proszę wyłącz Adblock-a