Horoskop ChińskiHoroskopMagic

Horoskop chiński. Typy zodiakalnego szczura.

Analiza postaci i fortuny według pięciu elementów

Typy zodiakalnego szczura

Szczur DREWNO (1924, 1984)

Osobowość: Większość Leśnych Szczurów jest posłuszna i konserwatywna oraz szanuje zasady i tradycje. Jako miłośnicy pokoju rzadko kłócą się z innymi. Są pracowici, ale brakuje im cierpliwości. Wytrwałość jest ich błyszczącym punktem charakteru. Są trochę subiektywni, ale są wystarczająco skromni, by uczyć się od innych.

Kariera: wpływające na Drewno Chińskich Pięciu Elementów (Wu Xing), są naśladowcze i kreatywne, więc zawsze są ludźmi, którzy zgłaszają dobre pomysły, ale większość z nich nie podejmuje działań i traci wiele szans. Zazwyczaj układają swoją pracę w dobrym porządku, ale brakuje im cierpliwości i siły woli, więc czasami tylko połowa pracy jest wykonywana. Z większym duchem zespołowym i wytrwałością mogli osiągnąć niezwykłe osiągnięcia.

Bogactwo: majątek bogactwa jest przyjemny przez całe życie dla ludzi z chińskim znakiem zodiaku Szczura i Drewnem Pięciu Żywiołów. Kiedy są w kryzysie gospodarczym, mają kilku przyjaciół przybywających na pomoc. Jeśli rozwiną nawyk oszczędzania, ich bogactwo będzie się dobrze rozwijać.

Miłość: starają się okazywać swoją miłość poprzez szczegółowe działania i nie są dobrzy w słodzonych słowach. Większość z nich mogłaby znaleźć komplementarnych partnerów życiowych, a ich małżeństwo będzie słodkie i wieczne.

Zdrowie: w młodości mogą doznać urazów fizycznych, ale w latach zmierzchu są dobrze odżywione i ubrane.

Szczur OGIEŃ (1936, 1996)

Osobowość: ludzie urodzeni w Roku Szczura z Ogniem są szczerzy i szczerzy, gdy spotykają przyjaciół i kochanków, ale mogą nieświadomie obrażać innych. Grzeczni i słoneczni zachowują się prosto i nie boją się okazywać swoich prawdziwych uczuć. Uczciwość i hojność są zazwyczaj ich pierwszym wrażeniem na innych. Czasami jednak wydają się buntować według ścisłych zasad.

Kariera: w miejscu pracy ogniste szczury nie są wystarczająco sprytne w kontaktach z kolegami, ale ich ostrożność i przemysł pomagają im zdobyć dużą popularność. Wszystkie ich osiągnięcia w karierze pochodzą z przełomowych potów. Mając dość niezależne cechy osobowości, lepiej dostaną zawody takie jak pisarze, reporterzy, fotografowie, dziennikarze i projektanci.

Bogactwo: Ich bogactwo w bogactwie jest dość stabilne przez całe życie. Mądrze jest stworzyć nawyk oszczędzania pieniędzy, co byłoby bardzo pomocne w przyszłości. Ich szczęście w łatwych pieniądzach jest niekorzystne, dlatego powinni unikać inwestycji o wysokim ryzyku lub uczestnictwa w grach hazardowych. W późniejszych latach sytuacja finansowa jest zamożna.

Miłość: pod względem miłości zawsze mają przyjemne szczęście w związkach. Większość z nich jest romantyczna, ze szczególnym urokiem i pociągiem do płci przeciwnej. W późnym wieku średnim mogą mieć szczęście, aby rozpocząć nowy związek. Problem polega na tym, że mogą ponieść straty ekonomiczne, jeśli zostaną oszukani w młodości.

Zdrowie: W dzieciństwie są dobrze odżywione i napadane, ale w średnim wieku powinny zwracać uwagę na choroby wątroby.

Szczur ZIEMIA (1948, 2008)


Osobowość: Są inteligentni, bystrzy, entuzjastyczni i elastyczni ludzie według chińskiego zodiaku i analizy Pięciu Elementów. W obliczu problemów są odważni i odważni. Uwielbiają podejmować ryzyko i wyzwania, pełne ducha przygody. W oczach innych ludzi są pracowici, godni zaufania i zdecydowani. Mają jednak wysoką samoocenę, czasem nawet samolubną.

Kariera: Ich kariera rozwija się płynnie i równomiernie i są w stanie rozwiązać każdy napotkany problem. Mając własny talent i błyskotliwość, mogli dążyć do owocnej kariery. W każdym razie, dopóki robią postępy krok po kroku, byliby dobrymi przywódcami i szefami. Wobec konkurentów muszą zachować ostrożność przed pułapkami innych.

Bogactwo: bogactwo pieniędzy szczurów Ziemi jest dość kwitnące i rzadko ponoszą one ogromne straty w inwestycjach. Większość ich bogactwa pochodzi z ich codziennej akumulacji.

Miłość: są pasywni w związku. Jeśli odważnie wykorzystają szansę, odnajdą swoją prawdziwą miłość. W życiu małżeńskim mają tendencję do aktywnej opieki.

Zdrowie: Zachowują dynamiczny wigor od dziecka do osoby dorosłej, ale ich sprawność fizyczna w starszym wieku trochę ich utrudni.

Szczur METAL (1960, 2020)

Osobowość: Ludzie urodzeni w Roku Szczura z Metalem Pięciu Żywiołów są porywczy i zazdrośni. Z silnym poczuciem egoizmu są bardzo wrażliwi na poglądy innych. Większość z nich jest bardzo pozytywna i aktywna w kwestii życia, a ich wytrwałość rzadko udaremnia przeciwności losu. Tymczasem mają skłonność do zaborczości i uporu i nikt nie może łatwo zmienić zdania.

Kariera: przypisywana ich inteligencji, mogą robić szybkie postępy w nauce nowych umiejętności. Gdy wyznaczą sobie cele w karierze, wkrótce podejmą działania i wysiłki. Ze względu na ich wyjątkową elokwencję mogliby być świetnymi perswazjami i twórcami mowy. Dzięki miłym relacjom interpersonalnym są szanowani przez ludzi w okolicy, co może uczynić ich dobrymi liderami. Jeśli potrafią dobrze kontrolować swój temperament, mogą zmienić swoje przeznaczenie i stworzyć lepszą perspektywę.

Bogactwo: ich szczęście w bogactwie jest całkiem sprzyjające przez całe życie. Tak długo, jak poświęcą wysiłki, ich finanse będą utrzymywane w bezproblemowym stanie. Poza tym są dobrzy w finansowaniu, co przynosi im przystojny dochód. Chociaż cierpią z powodu wypadków, nie stracą wiele. Dążą do wysokiego standardu życia, więc zwykle mają problemy z wydatkami.

Miłość: ponieważ mają przyjemny charakter, ich uroczy dowcip przyciąga wielu prześladowców. W ich życiu miłosnym jest wiele wzlotów i upadków, a ich związek jest kruchy. Nie wytrzymują zdrady i sprzeczek. Jeśli dadzą więcej czułości i troski bratniej duszy, dostaną szczery romans.

Zdrowie: W dzieciństwie mogą cierpieć z powodu wielu powszechnych chorób, ale od dorosłości zdrowie się zmienia.

Szczur WODA (1912, 1972)

Osobowość: Pod względem charakteru Szczurów Wodnych są czujni i energiczni. Są celowe i wyrafinowane, gdy napotykają nagłe zmiany. Roztropni w sprawach pieniężnych, są również spostrzegawczy i ostrożni w życiu. Przez większość czasu są introwertyczni. Rodzą się ze współczuciem i wdzięcznością, dlatego chętnie pomagają innym potrzebującym. Kobiety z żywiołem wody jak plotki, ale zachowują szczerość wobec przyjaciół i kochanków.

Kariera: W ich przeznaczeniu szczęście w karierze jest wczesne, ale mogą zdobyć wiele osiągnięć w średnim wieku. Za swojego życia, jeśli będą w stanie wykorzystać cenne okazje, mogą w końcu coś zrobić. Mając szczęście w karierze, dobrze radzą sobie ze społecznością; mając zdolność do pracy, mogliby uzyskać podwójne wyniki przy połowie wysiłku. Ich talenty pomagają im zdobyć uznanie dużych firm. W szczegółowych działaniach są nieco porywczy.

Bogactwo: jeśli postępują w sposób przyziemny, pieniądze same do nich trafią. Są bardzo zainteresowani finansowaniem, więc mają bogate doświadczenie w inwestowaniu. Są biegli w biznesie, więc mają szczęście w bogactwie przez całe życie. Dobrze byłoby zainwestować w akcje i fundusze. Ich znak Pięciu Żywiołów, Woda, jest również symbolem zamożności, dlatego warto spróbować kariery z partnerem.

Miłość: Szczęście w wodzie i związku szczurów wodnych jest przeciętne. Ponieważ są zbyt ostrożni, wolą być sami niż zostać z kochankami. Kiedy są młodzi, ich związek może się wznosić i upaść, ale wszystko staje się lepsze, gdy osiąga wiek średni. Większość samców szczurów wodnych może poślubić cnotliwe i inteligentne żony, a kobiety mogłyby znaleźć godną bratnią duszę. Chociaż ich miłość nie jest wystarczająco romantyczna, zwykle zbierają wieloletni związek.

Zdrowie: ich sytuacja fizyczna jest dość niepokojąca, gdy są dziećmi. Jeśli mogą poświęcić więcej czasu na reżim, mogą odbudować swoje ciało w dojrzałości.

Osobowość i cechy charakterystyczne

Osobowość szczura według rodzajów krwi

Przeznaczenie według daty urodzenia

Przeznaczenie według miesiąca urodzenia

Osobowość Szczura według zachodnich znaków astrologicznych

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Check Also
Close
Back to top button

Adblock Detected

Proszę wyłącz Adblock-a