HoroskopHoroskop ChińskiMagic

Tygrys – przeznaczenie według daty urodzenia

Najlepsze daty urodzenia dla Tygrysa: 3, 4, 11, 23 i 27 dni miesiąca

Horoskop chiński tygrys

Urodzeni 1. dnia miesiąca

Tygrysy urodzone w te dni są sprytne, elastyczne i żywe. Często wybierają życie poza domem z dala od swojej rodziny. Nie korzystają również z pomocy swojej rodziny. Zgodnie z przewidywaniami horoskopu chińskiego ich życie wczesne jest proste, dopiero od średniowiecza życie tygrysa zmienia się na lepsze.

Urodzeni 2. dnia miesiąca

Tygrysy urodzone drugiego dnia miesiąca mają bardzo dobre życie będąc młodą osobą. Później w okresie środkowym i późnym jego stan trochę się zmienia w złym kierunku. Jeżeli odnajdą na swojej drodze życzliwych ludzi, którzy będą służyć pomocą tygrysowi to istnieje szansa na odniesienie sukcesu.

Urodzeni 3. dnia miesiąca

Osoby urodzone właśnie tego dnia są utalentowane, sprytne i inteligentne. Nie mają problemów w związkach i prowadzą szczęśliwe i harmonijne życie.

Urodzeni 4. dnia miesiąca

Czwartego dnia miesiąca urodzone tygrysy mają szczęście i są sprytne. Przeważnie znajdują idealnego partnera, z którym zostają już do grobowej deski.

Urodzeni 5. dnia miesiąca

Tygrysy z tego dnia grzeszą urodą i życzliwością. Często nie otrzymują wsparcia od najbliższej rodziny. Aby odnieść sukces muszą szukać szczęścia poza rodzinnym miastem.

Urodzeni 6. dnia miesiąca

Ten dzień urodzin dla tygrysa to słodko gorzki smak. Pierwsza połowa życiowej drogi nie szczędzi tygrysom złych wspomnień ale już w drugiej połowie zmienia się wszystko na dobre. Cieszą się dobrym zdrowiem.

Urodzeni 7. dnia miesiąca

Urodzeni w tym dniu mają życie bezproblemowe, stateczne. W wieku średnim mogą odnieść sukces.

Urodzeni 8. dnia miesiąca

To bezmyślne osoby bez silnej woli. Sprytni. Mogą przez to odnieść wielki sukces.

Urodzeni 9. dnia miesiąca

Łagodne i pracowite tygrysy urodzone dziewiątego dnia miesiąca we wczesnym życiu nie mają dobrze. Ale za to w wieku średnim wszystko zmienia się na sielankę.

Urodzeni 10. dnia miesiąca

Z łatwością osiągają sukces zawodowy i prowadzą szczęśliwe życie rodzinne. To godne tygrysy.

Urodzeni 11 dnia miesiąca.

Piękni, eleganccy i uczciwi. Bez wzlotów i upadku. Prowadzą życie wzorcowo.

Urodzeni 12. dnia miesiąca

Mężczyzna powinien opuścić swój dom rodzinny w celu rozwoju zawodowego, kobieta pomimo tego, że zostanie będzie miała spokojne życie.

Urodzeni 13. dnia miesiąca

Ten dzień urodzenia dla tygrysa to ścieżka pełna sukcesów. Ich kompetencje, spryt oraz rozeznanie w sztuce może przynieść im sławę i bogactwo. Jeśli jednak godzina urodzenia jest niesprzyjająca ich życie może być całkiem inne.

Urodzeni 14. dnia miesiąca

Dzieciństwo oraz okres młodości dla tygrysa urodzonego 14 dnia miesiąca posiada wiele przeszkód. Ale w wieku późniejszym, opierając się na doświadczeniach mogą rozwinąć skrzydła i zrobić udaną karierę. 

Urodzeni 15. dnia miesiąca

Twardzi, uparci a zarazem inteligentne tygrysy, które są związane ze swoją rodziną. 

Urodzeni 16. dnia miesiąca

W tym dniu rodzą się tygrysy, które mogą osiągnąć zarówno sławę i bogactwo. Mają wielkie powodzenie u płci przeciwnej, co wykorzystują posiadając wielu kochanków. Prowadzą kolorowe ale chaotyczne życie. 

Urodzeni 17. dnia miesiąca

Tygrysy urodzone 17 dnia miesiąca prowadzą intensywne życie, które jest pełne wzlotów i upadków, dobroci i zła. Ponadto ich rodziny rzadko służą pomocną dłonią. 

Urodzeni 18. dnia miesiąca

Szczęściarze! Odważni i zręczni. Karierę mogą rozwijać przed średnim wiekiem ale na owoce będą zbierać dopiero w wieku średnim. Kobiety urodzone w tych dniach mają lepsze życie niż mężczyźni.

Urodzeni 19. dnia miesiąca

Sprytni, elastyczni, godni zaufania oraz skrupulatni. Tygrysy z tego dnia w wieku wczesnym mają spokojne i proste życie. W późniejszym okresie życia mogą być otoczone sławą i bogactwem. 

Urodzeni 20. dnia miesiąca

Tygrysy z tego dnia lubią pomagać innym. Są uczciwi a ich ścieżka życia nie jest stabilna. Muszą ciężko pracować we wczesnym życiu aby w wieku średnim mogli odpocząć i cieszyć się beztroską.

Urodzeni 21. dnia miesiąca

Często żyją samotnie, bez rodziny i polegają tylko na sobie. Ich życie to pasmo niepowodzeń. Ale prowadzą intensywne życie, które może prowadzić w wieku późniejszym do udanej kariery. 

Urodzeni 22. dnia miesiąca

W wyniku trudnego dzieciństwa mają słabą wolę, często zmieniają opinię, pracę a nawet miejsca zamieszkania. Chaos w szczęście zamienia się dopiero w wieku średnim kiedy będą mogli odpocząć. 

Urodzony 23. dnia miesiąca

Inteligentne i życzliwe tygrysy z tego dnia z reguły są zamożnymi osobami. 

Urodzeni 24. dnia miesiąca

Ich życie jest trudne w okresie młodości ale w wieku średnim szczęście przychodzi co może prowadzić do osiągnięcia sukcesu, sławy i bogactwa. 

Urodzeni 25. dnia miesiąca

Tygrysy urodzone tego dnia mają trudne życie w okresie młodzieńczym, szczególnie będąc nastolatkami. Wszystko się normuje w średnim wieku kiedy będą mogli poczuć więcej beztroski. 

Urodzeni 26. dnia miesiąca

W tym dniu rodzą się zaradne tygrysy. Bez pomocy rodziny i przyjaciół we wczesnym życiu świetnie sobie radzą. W wieku średnim zostają nagrodzeni za ich ciężką pracę i wytrwałość szczęściem. 

Urodzeni 27. dnia miesiąca

Ten dzień dla tygrysa to szczęśliwa gwiazda. Otoczeni rodziną i idealną żoną lub mężem wiodą spokojne życie. Z pomocą godnych osób mogą odnieść sukces zawodowy. 

Urodzeni 28. dnia miesiąca

Twarde i pozbawione skrupułów tygrysy często mają spory z innymi. Często nie dogadują się też z rodziną i przyjaciółmi. 

Urodzeni 29. dnia miesiąca

Nie mają więzi z rodziną więc do osiągania sukcesu często wyjeżdżają poza rodzinne miasto. Szczęście osiągają w środkowej fazie swojego życia, a dzięki ciężkiej pracy mogą osiągnąć sukces. 

Urodzeni 30. dnia miesiąca

Zgodnie z przewidywaniami, dla udanej kariery będą lepiej polegać na sobie niż na innych. Również późne małżeństwo jest dla nich bardziej odpowiednie niż wcześniejsze małżeństwo.

Jakim typem „tygrysa” jesteś?

Osobowość i cechy charakterystyczne

Osobowość Tygrysa według rodzajów krwi.

Przeznaczenie według miesiąca urodzenia.

Osobowość Tygrysa według zachodnich znaków astrologicznych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Check Also
Close
Back to top button

Adblock Detected

Proszę wyłącz Adblock-a