HoroskopHoroskop ChińskiMagia

Jakim typem tygrysa jesteś?

Horoskop chiński Tygrys – Analiza według pięciu elementów

Tygrys Drewno (1914, 1974)

Osobowość: Ludzie urodzeni w Roku Tygrysa w roku drewna (Wu Xing) mają łagodny charakter i dobrze sobie radzą w kontaktach towarzyskich. Są mądrzy i rozsądni, ale są też trochę dumni i aroganccy. Przed wydaniem wyroku wydają się być prymitywni i pochopni. Ich poczucie sprawiedliwości popycha ich do sympatyzowania ze słabymi i wyciągania pomocnych dłoni.

Powiązane artykuły

Kariera: rodzą się ze znakomitą inteligencją, ale nie mogą z niej dobrze korzystać. Muszą wydobyć swoją potencjalną energię po serii przeciwności. Są szybkimi uczniami, a ich ciężko pracujący charakter zostanie dobrze rozpoznany przez liderów i współpracowników. Jeśli chcą założyć firmę, powinni unikać wybierania przyjaciół na partnerów.

Pieniądze: Zawsze kwitnie. Ale pieniądz tak łatwo do nich nie przychodzi. Muszą ciężko pracować w przeciwnym razie ich szczęście do pieniądza szybko się kończy. Powinni unikać inwestycji wysokiego ryzyka.

Miłość: Jeśli pobiorą się w bardzo młodym wieku, mogą mieć problemy w związku. Przed ślubem powinni się lepiej zrozumieć. Tak długo, jak szczerze starają się komunikować ze sobą, mogą cieszyć się słodkim związkiem.

Zdrowie: Nie ma poważnego problemu z ich kondycją, ale powinni bardziej dbać o stan zdrowia członków rodziny.

Tygrys Ogień (1926, 1986)

Osobowość: Tygrysy ognia wydają się być agresywne i poważne, w rzeczywistości są delikatne i przyjazne dla ludzi. Pełen prawości, są wierni i wytrwali. Mają silną niezależność, ale słabą siłę woli. Powinni powstrzymać swoją żądzę pieniędzy i władzy w przypadku oszustwa.

Kariera: Są nie tylko utalentowani i zdolni, ale także ostrożni i pracowici w pracy. Uwielbiają pokazywać swoją inteligencję w trudnych zadaniach i przez większość czasu mogą przynosić ludziom satysfakcjonujące wyniki przy wysokiej wydajności. Tymczasem powinni stać się bardziej skromni i nauczyć się robić postępy krok po kroku.

Pieniądze: Ich bogactwo w ciągu całego życia jest wspaniałe, a ich pracowitość i oszczędności mogą przynieść im spory dochód, ale ich fortuna w postaci szybkich pieniędzy jest dość przeciętna, dlatego powinni unikać śmiałych inwestycji.

Miłość: zawsze chętnie nawiązują słodki i solidny związek, ale mogą stracić szansę z powodu silnego egoizmu. Zdobędą serce innych jeżeli będą bardziej tolerancyjni i troskliwi.

Zdrowie: Powinni zwracać szczególną uwagę na swój stan zdrowia. W przypadku drobnych zmian powinni natychmiast udać się do lekarza.

Tygrys Ziemia (1938, 1998)

Osobowość: Tygrys Ziemia mają ambitny i nieskrępowany charakter, delikatne i życzliwe serce, chętnie bezinteresownie pomagają potrzebującym. Są również hojni i wdzięczni ludziom, którzy im pomagają. Pewni siebie, ryzykują podejmowanie coraz wyższych wyzwań.

Kariera: Wysokie aspiracje do kariery. Dobrze, że zarabiają na życie w obcym kraju, i dokonują wielkich osiągnięć. Wierzą w siebie, dlatego są skłonni do podejmowania ryzyka, aby cały czas otworzyć nowy biznes. W wolnym czasie starają się dalej uczyć i wzmacniają swoje możliwości.

Pieniądze: Nieświadomi swojej sytuacji finansowej rzadko mają problemy z pieniędzmi. Jeśli unikną relacji pieniężnych z przyjaciółmi, nie poniosą strat ekonomicznych. Krótko mówiąc, ich szczęście w finansach jest miłe, ale muszą dobrze wykorzystać każdy cent.

Miłość: Są nieodpowiedzialni, więc często pojawiają się w ich małżeństwie problemy. Powinni nauczyć się dzielić ciężar rodziny i bardziej dbać o drugą połowę.

Zdrowie: Żadna poważna choroba nie mogłaby zagrozić ich życiu, ale powinni unikać pewnych zajęć na świeżym powietrzu o wysokim ryzyku.

 

Tygrys Metal (1950, 2010)

Osobowość: Według chińskiego zodiaku i analizy Pięciu Elementów są szczerzy i nieskrępowani. Dzięki silnej sile woli i wytrwałości mają pozytywne i pełne pasji podejście do życia. Ponadto są typem ufnym, z niezmienną wiarą w siebie. Kobiety są najbardziej entuzjastyczne, podczas gdy mężczyźni są najbardziej niezdecydowani i uparci.

Kariera: Przez całe życie poszukują władzy i kariery, więc większość z nich może osiągnąć znaczną karierę. Bez względu na to, z jaką pracą sobie radzą, starają się i uzyskują postęp.

Pieniądze: Ogólnie rzecz biorąc pieniądze Tygrysa Metal się trzymają. Ich główne dochody pochodzą z pracy i inwestycji, które wymagają dużego wysiłku. Przed 50. rokiem życia ich dobra sytuacja finansowa może pomóc im w prowadzeniu zamożnego życia, ale w późniejszych latach majątek spada.

Miłość: Powinni unikać małżeństwa zbyt wcześnie. Mężczyźni są zwykle sfrustrowani zmianami emocjonalnymi innych kobiet, a kobiety mają problemy z zaufaniem mężów.

Zdrowie: Jeśli są uzależnieni od alkoholu lub palenia, powinni zwracać uwagę na zdrowie płuc i wątroby.

Tygrys Woda (1962, 2022)

Osobowość: Na wyraz spokojny w odróżnieniu od innych Tygrysów pod względem cech osobowości. Zachowują ciekawość wobec nowych rzeczy i szybko zdobywają umiejętności uczenia się. Są łagodne dla wszystkich, dobrze sobie radząc w relacjach międzyludzkich. Są egoistyczni i z trudem mogliby skorzystać z rad innych.

Kariera: Są innowacyjni i ciekawi, utalentowani w projektowaniu i badaniu. Dzięki temu mogą dokonać niezwykłych osiągnięć w pracy związanej z rzemiosłem, projektowaniem i sztuką. Powodzenie i szczęście w karierze to połowa sukcesu, ale pomoc przyjaciół przyniesie im dobrą perspektywę.

Pieniądze: Tygrys Woda nie ma lekko w życiu pod względem finansowym. Jeśli prowadzą małą firmę, mogą uzyskać nieoczekiwany dochód. Poza tym zwykle mają zwyczaj oszczędzania pieniędzy, więc utrzymują dobry status finansowy w późniejszych latach.

Miłość: Kobiety zazwyczaj decydują się na późny ślub i są pracowitymi i cnotliwymi żonami. Mężczyźni są posłuszni i tolerancyjni wobec swoich żon. Skuteczna komunikacja pozwala uniknąć niepotrzebnych sprzeczek.

Zdrowie: Regularne ćwiczenia i zrównoważona dieta są korzystne dla przedłużenia ich życia.

Osobowość i cechy charakterystyczne

Osobowość Tygrysa według rodzajów krwi.

Przeznaczenie według miesiąca urodzenia.

Przeznaczenie według daty urodzenia.

Osobowość Tygrysa według zachodnich znaków astrologicznych.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Proszę wyłącz Adblock-a