HoroskopHoroskop ChińskiMagia

Osobowość Tygrysa według zachodnich znaków astrologicznych

Horoskop chiński Tygrys

Łączymy zachodnią astrologię i chińską analizę zodiaku.

Powiązane artykuły

Baran   (21 marca – 19 kwietnia)

Osobowość: Ludzie urodzeni w Roku Tygrysa są popularni, ponieważ są szczerzy i bezpośredni. Łatwo jest im ustanowić wzajemne zaufanie, spotykając kogoś, kto jest również uczciwy i miły. Mają wyraźne granice między dobrem a złem. Są grupą ludzi, którzy rodzą się z kreatywnymi umysłami, ponieważ to oni zawsze wpadają na pomysły w pracy zespołowej. Traktują wszystko z poważnie. Nie znoszą żmudnego życia większości ludzi i zawsze chcą doświadczyć innego stylu życia.

Miłość: Mają wystarczającą troskę i czułość dla miłości, więc ludzie mogą łatwo ich pociągać. Wydają się wyrafinowani w miłości; w rzeczywistości są naiwni, zdeterminowani i niewinni jak dzieci. Jednak w ich miłosnym doświadczeniu jest wiele zmian i nie dlatego, że nie są wystarczająco lojalni, ale zawsze dokonują pewnych zmian w życiu. Mogą nie lgnąć do jednego kochanka, ponieważ mają różne rodzaje wymagań do spełnienia w związku. 

Kompatybilni partnerzy

PiesLew
smok Strzelec, Wodnik
KońStrzelec

Sprawdza się w zawodach: kierownik, policjant, chirurg, projektant mody, pianista, sędzia, sportowiec.
Gwiazdy: Alec Guinness

Byk   (20 kwietnia – 20 maja)

Osobowość: Pragmatyczni i stabilni, zawsze zachowują trzeźwy umysł. Podejmują decyzję wtedy, kiedy przeanalizują wszystkie możliwe konsekwencje. Nigdy nie mają wolnego czasu, ponieważ są zawsze czujni. Gdy ludzie w okolicy osiągają lepsze wyniki, zaczynają się niepokoić, więc napinają się w poszukiwaniu potencjalnych rywali. Są dobrymi planistami, dzięki czemu wszystko ma kontrolę i rozwija się płynnie. Chociaż nie są w centrum uwagi, wciąż zyskują popularność w sytuacjach towarzyskich. Są też trochę egoistyczni, ponieważ zawsze postępują według własnego tempa, smaku i woli.

Miłość: Ich wrodzony entuzjazm sprawia, że ​​stają się łatwymi kochankami w sieciach społecznościowych. Gdy się zakochają, poświęcą się całym sercem dbając o związek. Nigdy nie poczują się zmęczeni, ścigając to, co stracą. Są bezinteresowni i szczodrzy w związku. Dlatego, gdy są pozbawieni miłości, prawie wszystko tracą. Poza tym niepowodzenie w związku wpłynie na ich późniejsze podejście do miłości. 

Kompatybilni partnerzy

SmokRak
Pies Bliźnięta, Skorpion
KońPanna, Koziorożec

Sprawdzą się w zawodach: ksiądz, biznesmen, reporter, ogrodnik, tancerz, piekarz, sommelier, dietetyk, programista, poborca ​​podatków.
Gwiazdy: Karl Heinrich Marx, Ho Chi Minh, Elizabeth II

Bliźnięta   (21 maja – 21 czerwca)

Osobowość: Ludzie z zachodnim astrologicznym znakiem Bliźniąt i chińskim znakiem zodiaku Tygrys to porywcze osoby i mają tendencję do impulsywnego działania. Ale brak samodyscypliny nie jest w stanie przejąć kontroli nad ich emocjami. Kiedy impuls zostanie wstrzyknięty w ich mądrość, mogą tworzyć nowe rzeczy. Wygląda na to, że nigdy nie czują się wyczerpani. Są dobrzy w uwodzeniu ludzi, aby robili to, co chcą, a inni nie będą tego świadomi. Nie mogą jednak zmienić swojej arogancji i egoizmu. Chcą być zauważani i szanowani przez cały czas, co sprawia, że ​​inni czują się nieswojo.

Miłość: Potrzebują podziwu, aby spełnić swoją próżnię. Jeżeli dostają pochwały to nigdy ich nie oddają. Bardzo podkreślają swoją prywatność nawet po ślubie i sceptycznie patrzą na swoich życiowych partnerów. Nie mogą zaakceptować pomysłów drugiej osoby podczas podejmowania decyzji, są bezkompromisowi. Lubią narzekać na każdy drobiazg w życiu, nawet małżeńskim. Ludzie z nimi muszą być bardziej tolerancyjni i uprzejmi. 

Kompatybilni partnerzy

Pies Baran, Lew
KońBaran, Lew, Waga
smok Wodnik

Sprawdzą się w zawodach: dziennikarz, fotograf, pisarz, tłumacz, mówca, przedstawiciel handlowy.
Gwiazdy: Yuri Vladimirovich Andropov, Marilyn Monroe

Rak   (22 czerwca – 22 lipca)

Osobowość: Rak urodzony w Roku Tygrysa może być najlepszym partnerem przy zakładaniu firmy, ponieważ są porywczy i dają ludziom inspirację. Są również wrażliwi i emocjonalni. W rzeczywistości zawsze czują się samotni i myślą, że nikt nie jest w stanie ich zrozumieć. Wykonują jednak dobrą robotę maskującą, ponieważ starają się być szczęśliwi i dowcipni, gdy spotykają się z innymi. Tymczasem są racjonalni i skromni, a także chętnie słuchają sugestii innych. Mają siłę, której nie mają inne Raki – chętnie szczerze chwalą innych.

Miłość: Mogą przechodzić przez wiele związków aby uzyskać stabilny i długotrwały związek. Nie zakochają się od razu, bo są bardzo ostrożni. Jeśli ludzie są w nich zakochani, trzeba nauczyć się ich podziwiać i chwalić, ponieważ chcą być jak najbardziej idealni w sercu kochanka. Pochlebne słowa pomogą im to potwierdzić. 

Kompatybilni partnerzy

Pies Byk, Panna, Rak
SmokSkorpion
Świnia Wodnik

Sprawdzą się w zawodach: muzyk, poeta, żołnierz, prezenter filmowy, publicysta, właściciel hotelu.
Gwiazdy: Diane Lane

Lew   (23 lipca – 22 sierpnia)

Osobowość: Myślą, że są lepsi od innych ludzi, więc ich przyjaźnie są trudne i ciężkie do utrzymania. „Jak Cię widzą – tak Cię piszą”! Wychodzą z założenia, że ubiór to podstawa. Kiedy są samotni, trwają w tej sytuacji, ciężko jest im się przekonać do innego stanu. Mają wyczulony zmysł w kryzysowych sytuacjach, nie jedna osoba może pozazdrościć im odwagi, która budzi się niespodziewanie. Po upadku idą dalej; by ze swoimi marzeniami rozpocząć kolejną podróż. W myśl „Wstawaj i walcz”!

Miłość: O miłość prawdziwą jest trudno. Nabyte rozczarowania powodują, że inni czują dystans, a poczucie wyższości sprawia, że ich partnerzy są nie spokojni. Swojego życiowego partnera będą szukać w wyższej klasie społecznej, który będzie stabilny, jak i finansowo tak i psychicznie. Dopasowani. Zwiększa to prawdopodobieństwo trwałego małżeństwa.

Kompatybilni partnerzy

Smok Baran 
KońStrzelec, Koziorożec
PiesBliźnięta

Sprawdzą się w zawodach: modelka, nadawca, planista, inżynier, polityk, redaktor, marynarka wojenna, rzeźbiarz.
Gwiazdy: Emily Jane Bronte, Natalie Wood

Panna   (23 sierpnia – 22 września)

Osobowość: Tygrys Panna to ludzie bardzo odpowiedzialni i obowiązkowi. Ich determinacja powoduje, że żadne trudne zadania nie są przeszkodą, ponieważ po prostu je wykonują. Kiedy pojawiają się problemy to zawsze z własnej woli przyjmują na siebie winę. Inni do Panny Tygrysa podchodzą z dystansem, ponieważ w ich oczach to ostrz osoba. Mają surowe zasady co do jedzenia i ubierania się, których nie mogą zmienić. Niektóre osoby w tej klasyfikacji mogą mieć problemy psychiczne i mogą cierpieć na zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne. Co jest częstym problemem Pannien.


Miłość: To poważne osoby i tak traktują partnera i związek. Oczekują odwzajemnienia tej powagi. Jeśli poczują zdradę to ich zemsta jest bezlitosna. Jeśli ludzie się w nich zakochują, nie muszą próbować zadowolić Panny. Wszystko co muszą zrobić to stać się osobami szanowanymi i wybitnymi, ponieważ Tygrysy ze znakiem Panny są zainteresowane tego typu ludźmi. Nie lubią ludzi leniwych lub po prostu zwyczajnych.

Kompatybilni partnerzy

KońKoziorożec
PiesSkorpion / Rak
ŚwiniaByk / Rak

Sprawdzą się w zawodach: nauczyciel, farmaceuta, sekretarz, księgowy, pielęgniarka, lekarz, naukowiec, libarian.
Gwiazdy: Elijah Jordan Wood

Waga   (23 września – 23 października)

Osobowość: Potrafią zadowolić innych swoim wdziękiem, a ich szczera opieka zwykle sprawia, że ludzie czują się komfortowo i intymnie. Lubią monotonię i przyzwyczajają się np. do corocznych wydarzeń, szczególnie towarzyskich. Są wysoce rozwinięci interpersonalnie, reguły i przepisy skutecznie łamią jeżeli staną im na drodze. Są uczciwi i życzliwi. Pomagają potrzebującym.

Miłość: Są dobrymi partnerami życiowymi, ponieważ zazwyczaj są atrakcyjne i inteligentne. Są słodkie na zewnątrz i czcigodne w środku, więc ludzie powinni je traktować dobrze i czule. Kiedy pojawiają się w czyimś życiu oznacza to, że nadchodzi romantyczny związek, ale są nieco agresywni w rozmowach i ze zwykłej rozmowy potrafią zrobić debatę. Skromne podejście w tym przypadku jest skuteczne.

Kompatybilni partnerzy

Koń  Bliźnięta, Lew
Pies  Strzelec, Wodnik
smokStrzelec, Wodnik

Sprawdzą się w zawodach: artysta, pisarz zabaw, projektant mody, projektant mebli, portier, aktor.
Gwiazdy: Oscar Wilde, Dwight Eisenhower

Skorpion   (24 października – 22 listopada)

Osobowość: Ludzie Skorpiony z Roku Tygrysa prawdopodobnie wyolbrzymiają małe drobiazgi i łatwo popadają w skrajności. Naprawdę nienawidzą normalnego i nieznanego życia, ale czasem muszą się poddać. Pragną sukcesu, ale zwykle zaniedbują szczegóły. Są zawsze gotowi na wszelkie wyzwania, ale nigdy nie przygotowują się na ewentualne niepowodzenia. Są wytrwali i entuzjastyczni, mogą posiadać jedną umiejętność, której inni nie mają. Lubią rywalizację, która pobudzi ich do wzmocnienia, ale ich niepokój może budzić zazdrość.

Miłość: Wiodą śmiały i zmienny styl życia, więc mogą lubić przeprowadzkę i podróżować przez cały czas. Są jednak bardzo lojalni wobec związku. Jeśli są sfrustrowani rzeczywistością, mogą nadal mieć wiarę w związek. Kiedy spotkają kogoś, na kogo naprawdę zasługują, zdecydują się na osiedlenie się i rozpoczęcie spokojnego życia rodzinnego. Dzięki wrażliwej i delikatnej naturze zakochani w nich ludzie powinni cały czas czuć się bezpiecznie. 

Kompatybilni partnerzy

Koń  Rak, Panna
Pies Koziorożec, Ryby
smokRyby

Sprawdzą się w zawodach: naukowiec, policjant, historyk, inżynier, malarz, pisarz.
Gwiazdy: Ivan Turgenev, Dylan Thomas

Strzelec   (23 listopada – 21 grudnia)

Osobowość: Uparci i niewinni, ludzie z chińskim znakiem zodiaku Tygrys są miłośnikami podróży. Nie są przywiązani do domu, ponieważ nieznane odległe miejsca są zawsze ich marzeniami. Zachowują pełne przygód podejście do życia, nawet gdy się zestarzeją lub niektóre z ich marzeń nigdy się nie spełniły. W sieciach społecznościowych są w połowie towarzyskie, a w połowie introwertyczne. Lubią obserwować i analizować ludzi na przyjęciu, ale nigdy nie wypowiadają się o swojej wewnętrznej stronie. Rozproszą uwagę jakąkolwiek interesującą rzeczą i zwracają uwagę na każdy szczegół otoczenia.

Miłość: Dążą do romantycznej miłości, ale nie mogą jej zdobyć. Rzadko w pełni ufają ludziom, więc nie mogą być całkowicie szczerzy wobec innych. Są również wybredni i lubią narzekać na błędy innych w związku. Jednak ich punkty życiowe, takie jak hojność i ostrożność, stwarzają wiele możliwości spotkania odpowiedniego partnera życiowego. Trudno będzie im zachować lojalne serce, bo gdy rozczaruje ich partner, natychmiast rozpada się związek. Będą wdzięczni, jeśli ludzie zawsze będą w stanie ich bronić, nawet jeśli robią źle. 

Kompatybilni partnerzy

Koń  Baran, Lew, Waga 
Pies Lew, Waga
SmokWaga, Wodnik

Sprawdzą się w zawodach: sędzia, nauczyciel, sportowiec, właściciel restauracji, ogrodnik, kapitan.
Gwiazdy: Beethoven, Emily Dickinson

Koziorożec   (22 grudnia – 19 stycznia)

Osobowość: Ambitna i namiętna, pragną władzy i fortuny, by zmienić swoją obecną sytuację. Lubią być modni, co nadrabia ich tempo rozwoju społecznego. Ze współczującym sercem wiedzą, jak pomagać i zachęcać ludzi w kłopotach. Czasami wydają się poważni; w rzeczywistości mogą być osobami o najgorszym sercu. Przyjmując pozytywne nastawienie, mogą pokonać wszelkie trudności. Nie są dobrzy w korzystaniu z rad innych, ale nie będą żałować gdy dostąpią porażki. Miewają problemy z wydatkami ponieważ mają specjalny gust co do ubierania się.

Miłość: Wybiorą partnera życiowego bardzo rozważnie, a ludzie, którzy mogą zdobyć serce, muszą być troskliwi i kochać dom. Są egocentryczni. Mogą podróżować, aby dążyć do lepszego życia, a ich partnerzy życiowi lepiej zapewnią im wystarczające wsparcie i opiekę. Są bardzo hojni wobec swoich kochanków i nigdy nie proszą o nagrodę. Ludzie powinni nauczyć się być niezależnymi, zakochując się w Tygrysach, ponieważ nie mają zbyt wiele czasu, aby troszczyć się o życie drugiego człowieka. 

Kompatybilni partnerzy

Pies Byk, Lew, Panna
KońLew, Panna, Koziorożec
SmokLew, Ryby

Sprawdzą się w zawodach: archeolog, dentysta, recenzent książek, weterynarz, rolnik, pracownik budowlany, pulchny.
Gwiazdy: Patricia Neal

Wodnik   (20 stycznia – 18 lutego)

Osobowość: Według chińskiego zodiaku Tygrysy są inteligentne i wyrafinowane. Lubią myśleć, a ich kreatywność sprawia, że ​​stają się wybitnymi wynalazcami. Są bardzo zainteresowani nowoczesną nauką i technologią i chcieliby je wykorzystać do zmiany codziennego życia. Nie radzą sobie dobrze z opanowaniem temperamentu i lubią podejmować działania z impulsu. Czasami mogą być zbuntowani i nieuczciwi, tylko dlatego, że nie mogą ufać innym.

Miłość: Ich pasja do miłości nie potrwa długo, ale dopóki ktoś ma na ich punkcie obsesję, nikt nie może zmienić serca. Cieszą się uczuciem w romantycznym związku, ale nie chcą się wiązać. Jeśli ktoś wspomina o możliwym małżeństwie, może od razu stać się tchórzem. Dlatego nigdy nie powinieneś próbować zmuszać ich, aby pozostali u twego boku, ponieważ to tylko ich wypędzi. W przeciwnym razie twoje oczekiwania się nie powiodą, a to złamie ci serce. 

Kompatybilni partnerzy

Pies  Baran, Bliźnięta, Waga
KońWaga, Strzelec
ŚwiniaBliźnięta, Waga

Sprawdzą się w zawodach: pilot, profesor, pisarz, cieśla, elektryk, wynalazca, nauczyciel, listonosz.

Ryby   (19 lutego – 20 marca)

Osobowość: Spędzają dużo czasu na refleksji i spowiedzi, ponieważ zawsze chcą być lepsi niż kiedykolwiek wcześniej. Mają problem z temperamentem – łatwo się denerwują i gniewają. Lubią doświadczać ekscytujących rzeczy i tęsknić za wolnością. Hojni dla ludzi w okolicy, zawsze mogą znaleźć szczęście w dawaniu. Są tak wrażliwi, że mogą zostać zranieni z powodu niewłaściwego zachowania innych. Trudno im otworzyć serce na przyjęcie krytyki ze strony innych, a nawet robią coś dziwnego, aby wywołać szok.

Miłość: W stosunku do ludzi, których kochają, mają niewyczerpaną pasję i czułość, co zwykle sprawia, że ​​związek jest bardziej harmonijny. Mogą jednak zachowywać się niegrzecznie, gdy tracą cierpliwość. Czasami mogą kłamać, aby zdobyć to, czego chcą i sądzić, że nie ma nic złego. Kiedy zakochają się w sobie, mogą sceptycznie patrzeć na nadchodzący związek, ponieważ boją się dokonać innego wyboru. 

Kompatybilni partnerzy

Smok  Skorpion
Pies  Rak, Skorpion, Koziorożec
KońByk, Rak, Koziorożec

Sprawdzą się w zawodach: malarz, piosenkarz, biznesmen biznesu jubilerskiego, mechanik, sprzątaczka, przedstawiciel handlowy.
Gwiazdy: Nijinsky Vaslav, John Steinbeck

Jakim typem „tygrysa” jesteś?

Osobowość i cechy charakterystyczne

Osobowość Tygrysa według rodzajów krwi.

Przeznaczenie według miesiąca urodzenia.

Przeznaczenie według daty urodzenia.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Proszę wyłącz Adblock-a