HoroskopHoroskop ChińskiMagic

Jakim typem „królika” jesteś?

Horoskop chiński Królik – Analiza według pięciu elementów

Królik Drewno (1915, 1975)

Osobowość: Króliki zawsze dają innym wrażenie jasności i prostoty, ale w rzeczywistości zawsze ukrywają swoje prawdziwe myśli. Są rozmyślni i odważni, przyzwyczajają się do dwukrotnego myślenia przed podjęciem decyzji. Ostrożni, mogą być niezawodnymi przyjaciółmi. Uwielbiają spędzać czas w tętniących życiem obszarach i boją się samotności.

Kariera: W młodym wieku nie mają szczęścia do kariery i nie mogą uzyskać znaczącego rozwoju. Jednak gdy skrupulatnie torują sobie drogę ich kariera nabiera barw w średnim wieku. W miejscu pracy mogą łatwo zdobyć zaufanie i szacunek innych.

Bogactwo: Według chińskiego zodiaku i analizy Pięciu Żywiołów fortuna Królików Drzewnych nie jest zła. Ich codzienne wydatki są ogromne i nie mają zwyczaju oszczędzania. Dlatego muszą kontrolować równowagę między przychodami a kosztami poprzez rozsądny budżet. Tymczasem byłoby miło, gdyby spróbowali drobnych inwestycji, takich jak akcje i loteria.

Miłość: Są trwałe w związku. Kiedy pokochają kobietę lub mężczyznę, ciągle ich adorują. Jeśli zawiodą, to ciężko im wyjść z depresji. Niemniej ich życie małżeńskie jest harmonijne i stabilne. Chętnie troszczą się o innych.

Zdrowie: Nie zdarza się im zagrażająca życiu choroba, ale mogą cierpieć z powodu zwyrodnienia stawów.

Królik Ogień (1927, 1987)

Osobowość: Ogniste Króliki są proste i szczere, a czasem trochę porywcze. Są emocjonalni, impulsywni i łatwo się denerwują. Tymczasem są bystre i eleganckie. Są hojni, tolerancyjni i chętnie wybaczają błędy innych. Szukają wysokiego poziomu życia i zawsze zachowują się z gracją.

Kariera: Mają bystry wzrok, aby odkryć utalentowanych ludzi i wiedzą, jak wykorzystać zalety innych. Dlatego zazwyczaj są dobrymi liderami. Lubią zajmować dominującą pozycję w pracy grupowej. Jeśli otrzymają możliwości prowadzenia działalności gospodarczej, mogą odnieść sukces.

Bogactwo: W wieku średnim mają spore szanse na zarobienie fortuny i mogą prowadzić zamożne życie. Kiedy jednak staną w obliczu nagłego kryzysu gospodarczego, ich sytuacja finansowa będzie w wielkim bałaganie. Niektórzy podejmują środki ostrożności, deponując pieniądze w bankach lub kupując nieruchomości.

Miłość: Ponieważ są emocjonalni i drażliwi, tracą kontrolę nad sobą, gdy będą podekscytowani. Czasem ranią impulsywnie osoby które kochają. W miłości i związku powinni zachować trzeźwy umysł. Kobiety urodzone w Roku Królika są uprzejme i mogą poślubić kochającego męża.

Zdrowie: Powinni zwracać większą uwagę na swoje zdrowie psychiczne i psychiczne. 

Królik Ziemia (1939, 1999)

Osobowość: Są wytrwali i szczerzy, ale trochę sztywni, brakuje im elastyczności. Są uprzejmi, ale nonszalanccy wobec innych z powodu nieśmiałości. W kierunku życia wydają się być pozytywni i optymistyczni. Większość ludzi uważa, że ​​Ziemskie Króliki są uparte i nie chcą zasięgać porady innych.

Kariera: Są ambitni i aspirują do kariery zawodowej, pełnej przedsiębiorczości. Większość z nich wybrałaby poszukiwanie fortuny w obcym kraju. Jako pracownicy prawdopodobnie zajmują się trywialnymi sprawami i są dobrzy w radzeniu sobie z tego rodzaju pracą.

Bogactwo: Ich wysiłki mogą przynieść im zadawalający dochód, ale brakuje im możliwości finansowania, więc ich pieniądze nie mogą wygenerować większego zysku. Młodzi ludzie z chińskim znakiem zodiaku Królik i ziemskim Pięciu Elementów powinni przygotować plan wydatków i nigdy nie liczyć na łatwe pieniądze. W średnim wieku mogą kupić domy, antyki lub biżuterię na inwestycje.

Miłość: Kobiety są życzliwe i niefrasobliwe, i mogą znaleźć odpowiedzialne i troskliwe bratnie dusze. Mężczyźni są powściągliwi i ostrożni. Jeśli odważą się zrobić krok naprzód, mogą znaleźć dobrze dobranych partnerów życiowych.

Zdrowie: Powinni poprawić swoją dietetyczną strukturę i zbudować zdrowe nawyki żywieniowe. Zmniejsz spożycie tłuszczu i cholesterolu.

 

Królik Metal (1951, 2011)

Osobowość: Króliki z metalowym znakiem Pięciu Elementów są życzliwi dla innych i prawie nie kłócą się z ludźmi. Są nieugięci i nigdy nie poddają się przeciwnościom. Są surowi wobec siebie, ale tolerancyjni wobec innych. Ich towarzyskie, entuzjastyczne i rozsądne postacie czynią z nich miłych słuchaczy.

Kariera: Są stabilnym i ostrożnym typem w pracy i dążą do rozwoju w stałym tempie. Jeśli mają tendencję do zmiany kariery, powinni pomyśleć dwa razy przed podjęciem decyzji. Praca w rządach lub przedsiębiorstwach państwowych jest dla nich odpowiednia.

Bogactwo: Ich bogactwo jest naprawdę bogate. Pieniądze przychodzą łatwo, ale także szybko wypływają. Jeśli nauczą się mądrze zarządzać swoimi finansami, mogą dokonać znacznych oszczędności. Ponadto powinni unikać pochopnych inwestycji, loterii i hazardu w przypadku strat ekonomicznych.

Miłość: Są bardzo wytrwali w dążeniu do miłości. Gdy się zakochają, stają się bardzo entuzjastyczni i namiętni. Z sercem uczciwości zazwyczaj mogą znaleźć dobrze dobranych partnerów do życia romantycznego.

Zdrowie: W dzieciństwie dużo chorują. Nie powinni jeść śmieciowego jedzenia.

Królik Woda (1963, 2023)

Osobowość: Króliki wodne są usatysfakcjonowane drobnymi osiągnięciami w życiu, więc zawsze są pozytywne i szczęśliwe, ale są też trochę leniwe i nie chcą robić postępów. Mają bardzo łagodną i spokojną osobowość i mogą szybko dostosować się do różnych środowisk. Wydają się konserwatywne i pasywne w relacjach międzyludzkich, więc nie mają wielu przyjaciół.

Kariera: Mają wiele talentów, ale zachowują się swobodnie w pracy. Jeśli ktoś zachęca ich lub nadzoruje, mogą znaleźć wiarę i podjąć wyzwania. Ponadto ich emocje i sprawy osobiste zwykle wpływają na wydajność pracy.

Bogactwo: Ich szczęście w bogactwie gwałtownie się zmienia, w wieku 30 lat. Ponieważ zawierają wielu wiernych przyjaciół, mogą wspólnie zainwestować i mogą osiągnąć duży zysk. Szukają przyjemności i wygody, więc dużo wydają na bezużyteczne zaangażowanie społeczne. Mądrze jest oszczędzać na przyszłe dni.

Miłość: Są bardzo entuzjastycznie zakochani, ale nieco konserwatywni, niezdarni w okazywaniu swoich uczuć. Są w stanie pasywnym i zamkniętym w sobie, więc większość z nich wychodzi za mąż późno. Niektórzy nawet nie potrafią znaleźć bratniej duszy przez całe życie.

Zdrowie: Każdy drobny obaw powinni traktować poważnie i od razu konsultować się z lekarzem.

Osobowość i cechy charakterystyczne

Osobowość Królika według rodzajów krwi

Przeznaczenie według miesiąca urodzenia

Przeznaczenie według daty urodzenia

Osobowość królika według znaków zachodniej astrologii

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Check Also
Close
Back to top button

Adblock Detected

Proszę wyłącz Adblock-a