UrodaCiałoDla duszyHealthMagicUroda

Duchowe kąpiele, aby oczyścić aurę z negatywnej energii

Duchowe kąpiele i oczyszczanie aury. Regularne oczyszczanie aury i osobistej energii jest niezbędnym działaniem. Niezależnie od tego, czy o tym wiesz, czy nie, wchodzisz w kontakt z różnymi ludźmi i środowiskami, z których wszystkie mają swoje własne wibracje energii. Nie wszystkie z tych częstotliwości są wysokie i dodatnie.

W ten sposób twoje pole energetyczne nieustannie przyjmuje i emituje wibracje, niektóre wibracje (w tym twoje własne myśli, a także wpływy zewnętrzne) są niskie i spowodują, że cię przygnębią, jeśli pozostawisz je bez kontroli. Podczas gdy nasze ciało energetyczne nieustannie dostosowuje się, aby przywrócić harmonię naszej energii, negatywne energie mogą utrzymywać się i narastać w czasie. Comiesięczna kąpiel w słonej wodzie to łatwy i bardzo relaksujący sposób na oczyszczenie aury z negatywnej energii.

Kąpiel rytualna oczyszcza cię z brudu fizycznego i negatywnego brudu duchowego, oczyszczając w ten sposób zarówno ciało, jak i aurę. Jest to sygnał, że chcesz słuchać swojego Wyższego Ja i zacząć ufać czemuś spoza swojego racjonalnego umysłu. Wskazuje, że jesteś otwarty, aby poprosić wszechświat o przekształcenie tego, co Twoim zdaniem powinno zostać zmienione w tobie.

Co to jest kąpiel duchowa?

Kąpiel duchowa lub rytualna ma na celu oczyszczenie i ochronę duchową człowieka; dlatego różni się od zwykłej kąpieli, którą możesz wykonywać codziennie. Aby zmaksymalizować efekt, należy postępować zgodnie z bardzo konkretnymi wskazówkami. Wśród tych instrukcji nie ma mydła, szamponu, olejku do kąpieli itp. Po wejściu do wody wchodzisz w duchowe doświadczenie , dlatego ważne jest, aby odróżnić zwykłą kąpiel od kąpieli rytualnej.

Korzyści z duchowego kąpieli

Chociaż są one różne, kąpiele duchowe lub kąpiele rytualne mogą mieć również duży wpływ na samopoczucie fizyczne. Oto kilka korzyści:

 • Skóra jest organem wydalania, a kąpiel w słonej wodzie wyciągnie toksyny i metale ciężkie z tkanek.
 • Niezbędne minerały śladowe, których potrzebuje twój organizm, są wchłaniane przez skórę, aby poprawić twoje zdrowie
 • Choroby skóry można złagodzić, ponieważ bakterie i inne zanieczyszczenia są również usuwane ze skóry, pozostawiając ją świeżą i odmłodzoną
 • Kąpiele w słonej wodzie mogą pomóc złagodzić bóle mięśni i stawów
 • Zwiększa się krążenie, z którego Twój organizm zawsze może skorzystać

3 duchowe kąpiele oczyszczające

Aby rozpocząć, dokładnie wyczyść wannę. Przed rytualną kąpielą weź prysznic.

Kąpiel w słonej wodzie

Nie ma nic bardziej relaksującego niż przyjemna, gorąca kąpiel, a dodając słoną wodę, możesz zyskać jeszcze więcej korzyści dla swojej skóry. Nie bez powodu mówią, że unoszenie się w Morzu Martwym jest dobre dla skóry, ponieważ wysoka zawartość soli pomaga naprawić uszkodzone komórki, stymuluje przepływ krwi i zapewnia ogólny detoks. Sole do kąpieli, takie jak sole Epsom, są również dostępne, ponieważ zawierają inne minerały korzystne dla skóry, takie jak magnez i potas. 

 1. Upewnij się, że nie będziesz przeszkadzać przez co najmniej godzinę. Opcjonalnie: zapal świece lub kadzidło lub włącz relaksującą muzykę. Wykorzystaj to, co rozjaśnia twoją aurę.
 1. Napełnij wannę ciepłą wodą. Poziom zależy od Ciebie. Nie podgrzewaj jej zbytnio .
 1. Dodaj 2-3 garści soli. Używaj dobrej jakości nieprzetworzonej soli, takiej jak nierafinowana sól morska lub sól himalajska. Nie używaj zwykłej soli kuchennej, ponieważ dodała ona środki przeciwzbrylające i została uszlachetniona, co usuwa dobroczynne minerały.
 1. Opcjonalnie: dodaj kilka kropli czystych olejków eterycznych do celów aromaterapeutycznych. Lawenda to dobry wybór, ponieważ pomoże Ci się zrelaksować i odprężyć, i ogólnie jest bardzo bezpieczna.
 1. Bądź w kąpieli około 20-30 minut. Robiąc to porzuć negatywne myśli. Możesz modlić się o uwolnienie energii, której nie chcesz już nieść lub która nie służy Twojemu najwyższemu dobru. Możesz również poprosić o duchowe wsparcie, aby podnieść swoją duchową wibrację.
 1. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, po wyjściu z wanny nie wycieraj się, poczekaj aż sama wyschniesz. Możesz użyć ręcznika na głowę i założyć szlafrok, ale nie wycieraj się ręcznikiem. Jeśli to możliwe, nie bierz kolejnego prysznica ani kąpieli przez 24 godziny.
 1. Weź kąpiel w słonej wodzie nie częściej niż raz w tygodniu. Jak już wspomniano, raz w miesiącu może być idealną przerwą między nimi.

Postępując zgodnie z tymi siedmioma krokami, a będziesz w stanie nie tylko usunąć negatywną energię duchowo, ale także zapewnisz sobie przyjemny fizyczny detoks z wszelkich nagromadzonych toksyn w skórze.

Naturalna kąpiel oceaniczna

To świetny sposób, jeśli mieszkasz w pobliżu zbiorników słonej wody. Ponadczasowy ocean ma niesamowite właściwości lecznicze. Jeśli kiedykolwiek miałeś przyjemność pływać w morzu, będziesz wiedział, jak bardzo czujesz się wypoczęty i szczęśliwy. Dzieje się tak z powodu właściwości oczyszczających aurę wody morskiej.

Soda oczyszczona do kąpieli

Kąpiel z użyciem sody oczyszczonej lub również oczyści twoją aurę. Po prostu użyj tej samej metody, co w przypadku kąpieli w słonej wodzie powyżej. Dzięki tej kąpieli Twoja skóra będzie przyjemna i miękka.

Inne rytuały oczyszczające

Istnieje wiele innych rytuałów oczyszczających, które można łączyć z kąpielą lub trzymać osobno, które mogą usunąć negatywną energię, jednocześnie zwiększając pozytywność, powodzenia i dobre wibracje.

Zadymianie w Twoim domu

Zanim zaczniesz duchową kąpiel, zapal kadzidełka w łazience – nie tylko oczyści to przestrzeń, ale pozostawi przyjemny, długotrwały aromat, którym będziesz się cieszyć będąc w wannie.

Dym generalnie zabija bakterie i oczyszcza każdą przestrzeń, w której może się unosić, dlatego warto palić kadzidełka. Zwykle szałwia jest używana podczas ceremonii, ale można również użyć olejków eterycznych lub innego zioła oczyszczającego, aby przeprowadzić oczyszczającą ceremonię. Jeśli wydaje ci się to trochę czarowne, to dlatego, że tak jest, zwłaszcza jeśli zdecydujesz się to zrobić podczas nowiu. Ale nie martw się, nikogo nie rzucamy klątwami. 

Korzystanie z kryształów

Kryształy, takie jak ametyst, przezroczysty kwarc i selenit, są świetnymi oczyszczaczami dla każdego gospodarstwa domowego. Podczas gdy niektórzy mogą sceptycznie podchodzić do kryształów z innych powodów niż estetyka, w rzeczywistości kryształy mają właściwości elektromagnetyczne, które mogą przyciągać określone energie. Wciel się w swojego wewnętrznego hipisa i otocz wannę uzdrawiającymi kryształami, aby wyciągnąć tę negatywną energię i przekształcić ją w coś pozytywnego.

Istnieje wiele sposobów na oczyszczenie swojej aury za pomocą duchowych kąpieli, a także na wiele sposobów, dzięki którym możesz polepszyć przestrzeń, w której się kąpiesz. Pamiętaj, że ten proces powinien skupiać się na dbaniu o siebie, miłości własnej i szanowaniu twojego wyższego ducha. Poświęcając czas na pozbycie się jakiejkolwiek negatywnej energii uwięzionej w swoim życiu, zauważysz natychmiastową poprawę wiecznego blasku swojej duszy.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Check Also
Close
Back to top button

Adblock Detected

Proszę wyłącz Adblock-a