HoroskopHoroskop ChińskiMagic

Osobowość królika według znaków zachodniej astrologii

Zachodnia astrologia z horoskopem chińskim.

Baran   (21 marca – 19 kwietnia)

Osobowość: Ludzie urodzeni w znaku Roku Królika z Baranem są naprawdę życzliwi, ponieważ troszczą się o życie całej rodziny i przyjaciół. Są również inteligentne i szczere. Wygodne środowisko jest bardzo ważne dla Barana. Mają określone standardy dotyczące krzesła, łóżka, a nawet wanny. Chociaż brakuje im kreatywności, mogą dobrze sobie radzić w wielu zawodach. Ich marzenie jest całkiem idealne i większość z nich nie jest realna.

Miłość: są najbardziej lojalnymi ludźmi w związku i zawsze oddają się miłości. Zachowują niezależny status, ponieważ chcą wzajemnie się szanować. Nie są jednak dobre w radzeniu sobie ze sporami. Gdy pojawią się konflikty, odejdą.

Kompatybilni partnerzy

Świnia Lew, Bliźnięta
PiesLew, Wodnik
OwcaStrzelec, Bliźnięta 

Sprawdzą się w zawodach: dziennikarz, przewodnik, bankier, pisarz, taksówkarz, polityk, odkrywca.
Gwiazdy: Elie Macdowell

Byk   (20 kwietnia – 20 maja)

Osobowość: Króliki chcą pozostać w bardzo bezpiecznej sytuacji, ponieważ w rzeczywistości są słabi i nieśmiali w środku. Rodzą się z dobrą wyobraźnią, dzięki czemu mogą stać się wybitnym wynalazcą lub filozofem. Dzięki genialnej inspiracji zazwyczaj mogą wykorzystać szansę na zarobienie fortuny. Chociaż odnoszą sukcesy, nie chcą być otoczeni przez ludzi. Chcieliby wybrać ciche i spokojne życie. Tymczasem potrzebują też kilku przyjaciół, którzy naprawdę potrafią je zrozumieć i komunikować się z nimi.

Miłość: Byk, pełen wdzięku i dobrze wykształcony, dąży do prostej i słodkiej miłości. Są dość hojni i tolerancyjni dla swoich kochanków, ale nie są dobrzy w dbaniu o własne życie. Dlatego ich życiowi partnerzy powinni dać im wystarczającą troskę i opiekę. 

Kompatybilni partnerzy:

Świnia Rak, Ryby
Pies Rak, Skorpion, Panna
Owca Rak, Ryby  

Sprawdzą się w zawodach: przedstawiciel handlowy, rzeźbiarz, sekretarka, recenzent książek, urzędnik, nauczyciel sztuki, dentysta.
Gwiazdy: Orson Welles, Judy Collins

Bliźnięta   (21 maja – 21 czerwca)

Osobowość: Według chińskiego zodiaku i analizy astrologii zachodniej ludzie z chińskim znakiem zodiaku Królik i Bliźnięta wydają się być bardzo towarzyscy i dzicy. W rzeczywistości są stabilni i posłuszni. Ułożą swoje życie w dobrym porządku i są gotowe na nowe wyzwania. Przed podjęciem działania lub dokonaniem wyboru długo się zastanawiają. W miejscach publicznych dołożą wszelkich starań, aby zadowolić ludzi w pobliżu. Bardzo dbają o swoją reputację, ale czasami robią coś, co może zaszkodzić reputacji innych.

Miłość: Dla nich miłość nigdy nie jest łatwą grą. Są tak wrażliwe, że mogą zostać zranieni z powodu nieświadomych zachowań lub słów ludzi. Gdy zostaną oszukani lub zdradzeni, zostawiają wszystko i odchodzą. Mają nadzieję znaleźć kogoś uroczego, troskliwego i racjonalnego. Nawet pobierając się, mocno podkreślają swoją prywatność. 

Kompatybilni partnerzy:

Owca Baran, Waga, Wodnik
PiesBaran, Waga, Lew
ŚwiniaWodnik, Lew  

Sprawdzą się w zawodach: reżyser, reporter, prowadzący, instruktor fitness, właściciel księgarni, pisarz.
Gwiazdy: Bob Hope, Queen Victoria

Rak   (22 czerwca – 22 lipca)

Osobowość: To typowi domownicy. Jeśli nie mają presji finansowej, nigdy nie wyjdą na zewnątrz, aby zarobić na chleb, ale zamiast tego pozostaną z rodziną. Łącząc cechy chińskiego znaku zodiaku Królik, są łagodne i życzliwe dla innych ludzi, dzięki czemu są niezawodnymi i wiernymi przyjaciółmi. Z prostym i szlachetnym sercem lubią pomagać potrzebującym w ich możliwościach. Są ostrożni i ambitni, ale mają też ciemne strony, takie jak zazdrość. Poza tym mają wielką pasję do zarabiania pieniędzy, co jest również jednym z kluczowych czynników ich sukcesu.

Miłość: nie interesują ich krótkotrwałe relacje, ponieważ pragną, aby była to kompletna i przytulna rodzina. Oczekują romantycznego i wiecznego związku, który zwykle przychodzi późno. Ludzie, którzy są zdecydowani i lojalni, mogą być najlepszym wyborem dla partnera życiowego. Niemożliwe jest podejmowanie jakiegokolwiek ryzyka w miłości, ponieważ obawiają się, że się zgubią. Mogą mieć wielu prześladowców, ale kiedy spotkają prawdziwą bratnią duszę, zawahają się i wycofają. Potrzeba im dużo czasu, aby potwierdzić swoje prawdziwe uczucie. 

Kompatybilni partnerzy:

Owca Byk
Pies Panna, Skorpion
Świnia Ryby

Sprawdzą się w zawodach: farmaceuta, malarz, piosenkarz, wydawca, prawnik, kelner, kucharz, nauczyciel, rzemieślnik.
Gwiazdy: Neil Simon, Saul Bellow

Lew   (23 lipca – 22 sierpnia)

Osobowość: Przyzwoity, szlachetny i poważny, to sposób życia Lwa. Patrząc wraz z cechami chińskiego zodiaku Królika, mają prawie wszystkie cechy, które ludzie sukcesu powinni mieć. Mogą łatwo przyciągnąć uwagę ludzi publicznie, ale przy takich okazjach zwykle się denerwują. Lubią być podziwiani i szanowani, ale mają też skłonność do arogancji i pewności siebie. Z ostrym instynktem są w stanie dokonać właściwego osądu w każdej sytuacji kryzysowej. 

Miłość: Gdziekolwiek się udadzą przykuwają uwagę płci przeciwnej i mają wokół siebie wielu wrogów. Pozornie wrażliwi i emocjonalni w związku, są po prostu bardziej rozważni niż namiętni. Ludzie zakochani w Lwie powinni być szlachetni i wdzięczni, ponieważ nienawidzą niegrzecznych zachowań i nieporządnego otoczenia. 

Kompatybilni partnerzy:

Owca Baran, Waga, Koziorożec
ŚwiniaBaran, Koziorożec
PiesBliźnięta, Strzelec

Sprawdzą się w zawodach: kierownik, finansista, dyplomata, dyrektor, właściciel hotelu, projektant, dyrektor wykonawczy, pisarz.
Gwiazdy: Fidel Castro

Panna   (23 sierpnia – 22 września)

Osobowość: Spośród 12 znaków astrologii Panna jest najostrożniejsza. Ostrożnie unikają potencjalnego niebezpieczeństwa, więc utrzymują przyjazne stosunki z ludźmi w pobliżu. Samotność nie jest dla nich złą rzeczą, ponieważ lubią czytać i myśleć. Łatwo jest im słuchać różnych pomysłów i opinii innych, a także są dość tolerancyjni w stosunku do błędów innych. Ich jedynym problemem jest komunikacja, ponieważ nie chcą rozmawiać bezużytecznie.

Miłość: Ich życie miłosne można podzielić na dwa etapy. Kiedy będą młodzi, przyciągną ich ludzie o dzikim i szalonym charakterze. Chcą rozpocząć związek inny niż ludzie. Kiedy ich wiek osiągnie prawie 30 lat, wybiorą stabilny styl życia, z lojalnym partnerem życiowym i uroczymi dziećmi. 

Kompatybilni partnerzy

Świnia Byk, Rak, Skorpion
OwcaByk, Skorpion, Koziorożec
Pies Byk, Skorpion, Koziorożec

Sprawdzą się w zawodach: pielęgniarka, naukowiec, tłumacz, scenarzysta, księgowy, urzędnik, nauczyciel, dietetyk.
Gwiazdy: Ingrid Bergman

Waga   (23 września – 23 października)

Osobowość: osoby urodzone w Roku Królika ze znakiem Wagi są sceptyczne, nerwowe i samotne. Trudno im całkowicie zaufać innym ludziom. Innym problemem jest to, że są nadmiernie niezdecydowane, co powoduje utratę wielu dobrych okazji. Zachowują wysoki apetyt na środowisko życia i obawiają się wprowadzenia jakichkolwiek zmian. Kiedy natrafią na sytuacje kryzysowe i muszą podejmować decyzje, będą dość poważni i drażliwi. Lubią wygłupiać się na przyjęciach, aby poznać nowych przyjaciół, ale niewielu może naprawdę się z nimi intymnie.

Miłość: Przyjemny związek utrzyma ich na duchu. Miłość jest nieodzowną częścią ich życia, a także najpotężniejszym motorem napędzającym ich do poprawy. Urodzeni z miłym temperamentem, są czułymi i hojnymi kochankami. Lubią rozmawiać o swoich romansach z ludźmi, ale nie mogą być naprawdę szczerzy wobec swoich kochanków. Dążąc do idealnej prawdziwej miłości, ciężko jest im pozostać z jedną osobą przez długi czas, ponieważ zawsze gonią za nią lepiej. 

Kompatybilni partnerzy:

BawółBliźnięta, Lew
PiesStrzelec
ŚwiniaWodnik

Sprawdzą się w zawodach: recepcjonistka, rysownik, sędzia, autor tekstów, rozjemca, komoda, operator telefoniczny.
Gwiazdy: George Scott, Arthur Miller

Skorpion   (24 października – 22 listopada)

Osobowość: Tajemnicze, szanowane i mądre. To wykwalifikowani w zarabianiu pieniędzy skorpiony. Dzięki chłodnemu i poważnemu wyglądowi mają naprawdę żarliwe wnętrze. Dość wierni i godni zaufania nigdy nie złamią obietnicy złożonej innym ludziom. Trzymają się swoich pomysłów i prawie się nie poddają, i trudno im słuchać rad innych. Dzięki silnemu poczuciu humoru są wystarczająco wymowni, aby skoncentrować publiczność. 

Miłość: Dla nich miłość jest naturalnym procesem życia, więc nie obchodzi ich, czy związek nastąpi wcześniej czy później. Kiedy będą młodzi, całkowicie poświęcą się karierze. Potrzebują kogoś, kto dobrze poradzi sobie z codziennym życiem i udzieli konstruktywnych porad na temat nauki i pracy. 

Kompatybilni partnerzy:

Owca Rak
PiesPanna
Świnia Koziorożec, Ryby

Sprawdzą się w zawodach: lekarz, policjant, żołnierz, inżynier, magik, szpieg, psycholog, wróżki.
Gwiazdy: Martin Luther King

Strzelec   (23 listopada – 21 grudnia)

Osobowość: są wyluzowani i szczerzy oraz potrafią pochlebiać ludziom ich mocnymi stronami. Są trochę zbuntowani i dzicy. Reguły i rywale nie mogą ich oswoić. Rozkoszując się własnym egoizmem, zawsze czują się dobrze. W rzeczywistości przez większość czasu ludzie nie mogą ich naprawdę zrozumieć.

Miłość: Zaplątają się w skomplikowany związek i to nie dlatego, że nie są wystarczająco lojalni. Potrzebują tylko ludzi, aby ich podziwiać i uwielbiać. Przeciwnie, ważą dużo w lojalności drugiego człowieka, ponieważ nie znoszą żadnej zdrady. Ludzie w nich zakochani powinni mieć dość cierpliwości i czułości, ponieważ potrzebują tego, aby ciągle potwierdzać swój urok. Mają wokół siebie wrogów.

Kompatybilni partnerzy:

Pies Baran, Lew, Wodnik 
Świnia Lew, Waga, Wodnik
OwcaBaran, Wodnik  

Sprawdzą się w zawodach: przewodnik, fotograf, sportowiec, tłumacz, urzędnik, programista, asystent biurowy.
Gwiazdy: Pinault, Frank Sinatra

Koziorożec   (22 grudnia – 19 stycznia)

Osobowość: Ambitni i utalentowani. Chcą zawojować świat. Są towarzyskie, dynamiczne i modne, dotrzymują kroku społeczeństwu. Są skoncentrowani na pracy, ale istnieje założenie, że wszystko wokół powinno być w sprzyjającej sytuacji, w tym związek, sytuacja finansowa i stan zdrowia. Brak elastyczności wpędzi ich w lęk, gdy napotkają nagłe zmiany. Nie są w stanie dbać o codzienne życie, a ich dom jest zawsze w wielkim bałaganie.

Miłość: Mają entuzjazm dla romantycznej miłości, ale nie popisują się przed ludźmi. Mają tendencję do ukrywania swoich prawdziwych uczuć w nierozstrzygniętym związku. Są pragmatyczni, więc ludzie zdolni do pracy mogą ich przyciągnąć. Nie tak jak wielu innych ludzi, nie zakochają się w kimś tylko ze względu na ich ładny wygląd. Pójdą za kimś, kto dzieli z nimi ten sam gust w sztuce. Kompatybilni partnerzy

Pies Byk, Panna, Skorpion
Świnia Byk, Lew, Panna
OwcaLew, Panna, Bliźnięta

Sprawdzą się w zawodach: przedsiębiorca, ekonomista, polityk, pisarz, elektryk, prezydent uniwersytetu, listonosz.
Gwiazdy: Henry Miller, Joseph Stalin, Judith Krantz

Wodnik   (20 stycznia – 18 lutego)

Osobowość: ludzie urodzeni w Roku Królika uwielbiają uczyć się nowych umiejętności i zdobywać nową wiedzę, ponieważ są ciekawi wszystkiego. To, co robią najlepiej, to zdobywanie wszystkiego, co wiedzą, w pracy lub innym doświadczeniu życiowym. Z pozytywnym nastawieniem do życia wydają się nie mieć problemów ani zmartwień. Podróżowanie jest ich ulubionym zajęciem, co sprawia, że ​​mają kontakt z zupełnie nowym światem. Mogą łatwo nawiązywać nowe znajomości i mają wnikliwy wgląd w ludzkie potrzeby, mocne strony i słabości.

Miłość: Tęsknią za stabilnym małżeństwem, troskliwą połową i mądrymi dziećmi. Dobry i troskliwy partner jest dla nich odpowiedni, ponieważ ich życiowe potrzeby zostaną zaspokojone, a oni otrzymają oczekiwaną miłość i opiekę. Tolerancyjni i hojni, dołożą wszelkich starań, aby uniknąć niepotrzebnych sprzeczek. Są dobrzy w dowcipnym humorze, więc ich kochankowie powinni lepiej zrozumieć to, co sugerują, i udzielić aktywnej odpowiedzi. 

Kompatybilni partnerzy

Świnia Baran, Bliźnięta, Strzelec
OwcaBaran, Strzelec
Pies Libra

Sprawdzą się w zawodach: gubernator, historyk, psycholog, powieściopisarz, aktor, profesor, ksiądz, redaktor.
Gwiazdy: James McKenna

Ryby   (19 lutego – 20 marca)

Osobowość: są ostrożni przez całe życie i zachowują milczenie w większości przypadków. Kiedy poczują się komfortowo i bezpiecznie, chętnie wyrażą swoje wewnętrzne uczucia. Nie są dobrzy w kontaktach towarzyskich i modzie, więc mają niewielu przyjaciół. Trudno jest im iść na kompromis lub robić coś, na co nie chcą. Samotność daje im trzeźwy umysł i stałą cierpliwość, więc nie będzie to dla nich problemem.

Miłość: są trochę zamknięci w sobie, ale mają wysokie standardy dla swojego partnera życiowego. Jeśli nie trafią na właściwą, wolą pozostać singlem przez długi czas. W rzeczywistości są oni perfekcjonistami. Nikt tak naprawdę nie może zdobyć ich serca. Większość ich małżeństwa jest ostatnim kompromisem. 

Kompatybilni partnerzy:

Świnia Byk, Rak, Skorpion
Owca Rak, Skorpion
Pies Koziorożec

Sprawdzą się w zawodach: kolekcjoner, architekt krajobrazu, analityk finansowy, rolnik, piłkarz, taksówkarz, fryzjer, maszynistka.
Gwiazdy: Albert Einstein, Peter Fonda

Jakim typem „królika” jesteś?

Osobowość i cechy charakterystyczne

Osobowość Królika według rodzajów krwi

Przeznaczenie według miesiąca urodzenia

Przeznaczenie według daty urodzenia

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button

Adblock Detected

Proszę wyłącz Adblock-a