SennikMagic

Walizka

Sennik

Sen z walizką może dotyczyć dwóch rzeczy. Jednym aspektem takiego snu jest podróż w znaczeniu ściśle fizycznym – delegacja, wycieczka lub przeprowadzka. Drugim znaczeniem walizki duchowy symbol tej części świadomości, która zawsze towarzyszy człowiekowi. Odpowiedni bagażu doświadczeń, który nie daje o sobie zapomnieć. W znaczeniu pozytywnym to też symbol umiejętności i wiedzy.

Inne znaczenie snu:
– Piękna walizka: udana podróż.
– Stara walizka: straty.
– Cudza walizka: podróż.
– Noszenie walizki: otrzymanie nowej posady.
– Ciężka walizka to ostrzeżenie przed kłopotami w zrealizowaniu celów.
– Zgubiona walizka: pech.
– Otwarta walizka: uwaga na złodzieja.
– Walizka z pieniędzmi: bogactwo.
– Pusta walizka: brak gotowości do zmian.

Kupowanie walizki lub jej widok świadczy o odkryciu pewnej tajemnicy lub sekretu bliskiej osoby.

A jeżeli w marzeniu sennym widzimy otworzoną walizkę, to być może musimy zachować ostrożność przed kradzieżą lub ta sytuacja stanowi przestrogę przed oszustwem i fałszywymi przyjaciółmi.

A jeśli otrzymaliśmy walizkę w prezencie, to niedługo czeka nas bardzo miła niespodzianka, która przyczyni się do pozytywnej zmiany w życiu osoby śniącej.

Jeżeli w marzeniu sennym widzimy walizkę zapakowaną po brzegi, to w nadchodzącym czasie jest wskazana oszczędność i zachowanie dużego umiaru.

Pusta walizka może świadczyć o znaczniej poprawie bytu materialnego i być może niedługo pojawi się szansa na szybkie wzbogacenie swojego majątku.

Jeśli w marzeniu sennym pakujemy walizkę, to niestety, ale musimy odłożyć na późniejszą chwilę nasze plany oraz marzenia. W tym przypadku, szybkie pakowanie walizki również może stanowić ostrzeżenie przed problemami w życiu osobistym lub zawodowym i chęci ucieczki od codziennych trudności. Należy także wiedzieć, że pakowanie walizki wskazuje na zmiany w życiu codziennym i często zwiastuje daleki wyjazd lub zmianę miejsca zamieszkania przez osobę śniącą.

Także widok walizki wypełnionej papierami może świadczyć o problemach finansowych i cóż, sytuacja ta stanowi radę, aby zacząć oszczędzać, ponieważ nadchodzą gorsze czasy pełne niepokojów lub problemów finansowych.

Również dźwiganie walizki może świadczyć o problemach życiowych, które należy udźwignąć i iść dalej mimo dużego wysiłku oraz poświęcenia.

Jeśli jednak w śnie chowamy lub widzimy w walizce nietypowe przedmioty, to może być to ważny dla nas, symboliczny przekaz.

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button

Wyłącz Ad Block-a

Prosimy o wyłączenie Ad Block-a. Nie znajdziesz tutaj żadnych wirusów i innego tego typu niechcianych programów.