Iwee

POZWÓL SOBIE OSIĄGNĄĆ HARMONIE DUSZY I CIAŁA .

Szlachetne zdrowie, Nikt się nie dowie, Jako smakujesz, Aż się zepsujesz.

Zdrowie – stan pełnego fizycznego, umysłowego i społecznego dobrostanu, a nie tylko całkowity brak choroby czy niepełnosprawności. W ostatnich latach definicja ta została uzupełniona o sprawność do „prowadzenia produktywnego życia społecznego i ekonomicznego” a także wymiar duchowy.

Ludzie od wieków poszukują recepty na lepsze i dłuższe życie, niekiedy nawet na nieśmiertelność! Jednakże czy możliwe jest, abyśmy my sami mogli wpłynąć na nasz dobrostan i długość życia? Okazuje się, że tak! Jak wskazują eksperci, prowadzony przez nas styl życia wpływa w zdecydowanej większości na nasze zdrowie, a także długość życia! Zdaniem naukowców geny tylko w 30% wpływają na szybkość procesu starzenia się. Pozostałe 70% stanowią czynniki, które zależą od nas samych i podejmowanych przez nas decyzji!

Jednym z najważniejszych elementów zdrowego stylu życia jest odpowiednio zbilansowana dieta.

Według specjalistów z Instytutu Żywności i Żywienia, należy spożywać produkty z różnych grup żywności, tzn. dbać o urozmaicenie posiłków, tak aby codziennie dostarczyć organizmowi wszystkich potrzebnych mu składników odżywczych – białek, węglowodanów, tłuszczów, a także witamin i składników mineralnych.

Europejczycy potrzebują żywności funkcjonalnej o formule ogrzewającej narządy wewnętrzne.

Składniki tego preparatu, który mogę polecić mają działanie ogrzewające. Kiedy mamy ciało wychłodzone, w naszym organizmie odkłada się śluz, popularnie nazywany „TAN”. Odkłada się on w postaci zatkanych zatok, kataru, bólów głowy,wypadanie włosów, u kobiet zbiera się w postaci skórki pomarańczowej, cellulitis, jest też widoczne w jelicie cienkim, grubym, narządach rodnych, doprowadzając do niepłodności, osierdziu i innych. Jest to sztuczne ratowanie organizmu przed wychłodzeniem, patologiczne zjawisko.

Korzystając ze składników aktywnych IWEE, oczyścimy jelito cienkie ze śluzu, dwunastnicę, ale też wpłyniemy na usuwanie organizmu z całego organizmu, wpłyniemy na proces ogrzewania organizmu.

W sytuacji gdy śluz gromadzi się na ściankach jelita cienkiego, zawęża on światło jelita to prowadzi do zaparć, niedożywienia, zmniejsza się proces wchłaniania.

Aby uniknąć ochładzania organizmu i odkładania śluzu, należy nie używać owoców cytrusowych, ogrzewające są np. jabłko, gruszka, aronia, porzeczka.

Organizm powinien funkcjonować w homeostazie. Homeostaza polega na zachowaniu równowagi wewnętrznego środowiska ludzkiego organizmu, w odniesieniu do warunków zewnętrznych. Te bowiem nie sprzyjają przeżyciu – dlatego właśnie człowiek odgrodzony jest od ich wpływu przez skórę, płuca, nerki i przewód pokarmowy. Ponadto, homeostaza polega na funkcjonowaniu w otoczeniu przy zużywaniu jak najmniejszej wymaganej ilości energii. Jest ona także odpowiedzialna za zaopatrywanie ludzkiego organizmu w potrzebne do życia składniki odżywcze, takie jak witaminy, minerały, pierwiastki, kwasy tłuszczowe i aminokwasy.

Jeśli jesteśmy zdrowi to nasz organizm jest w stanie homeostazy, jeśli coś złego się dzieje to nasz stan został nadwyrężony,

Zawartość wszystkich składników na odcinku dwunastnica jelito cienkie wpływa na to czy jesteśmy podatni na depresję, może wpłynąć na to czy zachorujemy na depresję, a to co się dzieje w dwunastnicy może wpłynąć na to czy mając depresję jesteśmy w stanie z niej wyjść.

Co około 7 lat nasze ciało się odradza, regularnie w całym ciele wymieniają się komórki wewnątrz organizmu. I to od nas zależy jak będziemy wyglądać za kilka lat. I my mamy wpływa na proces starzenia.

Jak będziemy wyglądać za kila lat zależy od tego co jemy. Jedna sytuacja stresowa zszyszcza nas z większości minerałów. Organizm bierze te minerały z miejsc gdzie są najmniej potrzebne np. z zębów. Dlatego w zębach jest najwięcej ubytków i one najszybciej się psują.

Starzenie może być kontrolowane, od nas zależy jakie cegiełki wymieniamy w organizmie i jak będziemy wyglądać za 6-7 lat. Na starzenie biologiczne możemy wpływać przez to ze dziś, tworzymy jutro, pojutrze i przyszłe lata uzupełniając to co potrzebne w naszym organizmie.

Ale jeśli uzupełniamy składniki ale nasze kosmki jelitowe są niedrożne i żyjemy w dużym stresie nie uda się nam zregenerować organizmu.

Aby wpłynąć na nasz stan zdrowienia trzeba zapobiegać a nie leczyć.

Receptura IWEE to 21 ziół i roślin, nieprzypadkowo dobranych. Nie dający takich samych rezultatów w sytuacji gdy chcielibyśmy połączyć te składniki sobie sami. Jest to bezpieczny roztwór wodny – macerat ziołowy, niskokaloryczny, bezpieczny dla dzieci. Aktywność farmakologiczna ekstraktów roślinnych zależy od składu ilościowego, jakościowego, sposobu przetwarzania i przygotowania użytkowego rozpuszczalnika. Stąd wyraźne różnice w działaniu ekstraktów suchych i płynnych, wyciągów wodnych, wyciągów alkoholowych, czasu ekstrakcji, temperatury, ciśnienia w jakich ekstrakt był obrabiany, fazy rozwojowej rośliny, sposobu zbierania, suszenia itp.

IWEE to 21 maceratów ziół i roślin o działaniu ogrzewającym, odśluzowującym, przywracającym organizm do homeostazy.

Maceraty zawierają więcej garbników, a te strącają białkowe jady i enzymy bakteryjne, pierwotniakowe i wirusowe przez co wpływają odtruwająco , protekcyjnie i ściągająco.

Zawartość składników aktywnych:

 • witaminy; A, B1, B2, C,P, K1, E
 • makro i mikroelementy: wapń, żelazo, magnez, mangan, cynk, selen, potas, fosfor, fluor, krzem (forma łatwo absorbowalna), polisacharydy, kwasy organiczne
 • aminokwasy, proteiny,
 • przeciwutleniacze, zamiatacze wolnych rodników,
 • związki odtruwające organizm,
 • sole mineralne,
 • inhibitory, beta karoteny, izoflawony; genisteina, biochanina

i inne.

Korzyści dla organizmu:

 • ochrona przed infekcjami
 • sprzyja proliferacji zdrowotnej flory w układnie pokarmowym
 • usprawnia krążenie krwi w organizmie
 • silny oksydant, niweluje wolne rodniki
 • składniki nie przechodzą przez układ enzymatyczny dlatego docierają do komórek w stanie nienaruszonym
 • wspomaga układ odpornościowy
 • rewitalizuje i odmładza organizm
 • działa detoksykująco na wątrobę i woreczek żółciowy
 • dostarcza organizmowi niezbędnych substancji witalizujących i mineralnych
 • usuwanie toksyn z organizmu

IWEE a nutrigenomika czyli odżywianie komórkowe.

Aby dobrze wykorzystać właściwości IWEE i uzyskać pozytywny wpływ na nasz organizm należy zmienić sposób odżywiania i picia. Przy refluksie i problemach trawiennych nie należy popijać posiłków jakimkolwiek płynem. Należy odczekać od 20 do 60 min i pić zupełnie w innym czasie.

Przy początkowym spożywaniu IWEE mogą wystąpić dolegliwości chorobowe, jest to objawem rozpoczęcia procesu zdrowienia.

Zdrowie to nasza wiedzą połączona z naszą determinacją, z naszym sposobem na lenistwo który mają wszyscy, motywacja i działaniem.

Działanie i motywacja bierze się przez wiedzę. Im więcej wiemy tym mniej się boimy bo możemy działać.

Aby zwiększyć działanie IWEE należy usprawnić swoja aktywność fizyczną.

IWEE może być super narzędziem do lepszego życia przez holistyczne patrzenie na świat.

Nie bądźmy żachwą, która jak znajduje swoją strefę komfortu to zjada sobie mózg, żyjmy mądrze i korzystajmy z mądrości i bogactwa wiedzy ekspertów poszerzając swoją wiedzę.

Chcesz wiedzieć więcej na temat preparatu zachęcam do skorzystania z formularza kontaktowego.

  Źródło i wiedza: Aneta Knopp

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Back to top button

  Adblock Detected

  Proszę wyłącz Adblock-a