NumerologiaMagic

Numerologiczna symbolika liter

Numerologia symbolika liter. Dość powszechnie spotyka się w numerologii pogląd, że ważna jest każda litera imion i nazwiska. Tradycja nakazuje zwrócić uwagę na pierwszą literę zasadniczego imienia oraz pierwszą samogłoskę.

A – Jako Jedynka zawsze wskazuje na zmiany w życiu, inspiruje do działań, wzmaga odwagę, daje siłę woli i podwyższa ambicję. Z uwagi na wrodzoną impulsywność często wprowadza napięcia. Wzmaga emocjonalność.

B – Jest emocjonalna, dualistyczna, wstydliwa, zamknięta, potrzebuje opieki. Wrażliwa na otoczenie. Jest marzycielką, ale potrafi się zorganizować. Może być znakomitą dyplomatką.

C – Jest intuicyjna. W stanie równowagi -magnes, przyciągający wdzięk, ducha współpracy, miłość i szlachetność. Jest towarzyska i otwarta, potrafi analizować otoczenie i ludzi.

D – Kojarzona jest z materią. Łatwo się adaptuje. Przewrażliwiona na swoim punkcie, lubi projektować swoje problemy na innych. W działaniu efektywna i uporządkowana, ma zdolność wykonywania pracy rękami innych.

E – Inspirująca, jeśli działa w materii. Dociekliwa, pełna ufności, umie też praktycznie zastosować posiadaną wiedzę.

F – ” Ukryty krzyż” , często łączony z cierpieniem. Odpowiedzialna wobec siebie samej. Pracowita, szlachetna. Często poświęca się medycynie.

G – Pewna siebie, zdecydowana, potrafi kontrolować emocje własne i otoczenia. Dobra w medytacji. Uznaje tylko własne poglądy, nie lubi spółek.

H – Silna wewnętrznie. Zdecydowana. Intuicyjnie wie, kiedy wkroczyć do akcji. Przyciąga energię, którą umie filtrować. Wrażliwa, ale i skryta w sobie, nie okazuje uczuć na zewnątrz.

I – Błyskawica. Świeca dla mistrza, śmiercionośna dla prostaka. Piękna i mocna, posiada wysokie wibracje, ale i zdolność do samo- zniszczenia. Cierpliwa w dążeniu do Wiedzy i Mądrości.

J – Związana ze zmianami w cyklu przewartościowań, wyrafinowana w działaniu, często bezwzględna i zakłamana. Z jednej strony jest dobroduszna, ale gdy czuje zagrożenie z powodu niedowartościowania -skłonna do intryg. ,,J” to połączenie nieba z ziemią, a więc wszystkich energii, bez ich filtrowania.

K – Intuicyjna i inspirująca. Wzmaga zdolność do kontaktu z pod- świadomością. Cierpliwie odbudowuje swój status, ilekroć zostanie sprowadzona do roli lekceważonego sługi. Jej objawieniem są: uczciwość i prawda. Posiada duże zdolności adaptacyjne.

L – W działaniu nie przejawia spontaniczności. Czasem chłodna, sprawia wrażenie wyniosłej i niezrozumiałej. Lubi grać, przybiera różne pozy. Do działania potrzebuje silnego bodźca. Jeśli chce, potrafi być szlachetna. Czasem produkuje zmartwienia i wiecznie boi się, co o niej powiedzą inni.

M – Ostrożna, zrównoważona, twardo stoi na swoim gruncie. Sięga w głąb uczuć. Jest zmysłowa i analityczna, nie bierze spraw lekko. Nie lubi nagłych, nieplanowanych zmian i zbyt impulsywnych ludzi. Za to, jeśli pokocha -będzie wierna na całe życie i gotowa do poświęceń.

N – Ma podświadome zrozumienie dla prawdy i dużą wyobraźnię. Wielka intelektualistka, chętnie uczy się czegoś nowego. Umie się znaleźć w każdej sytuacji, lubi podróże.

O – Jest cicha, zamknięta w sobie, silna i ambitna. Ma zdolność zrozumienia psychiki ludzkiej. Uduchowiona, potrafi wizualizować przyszłe wydarzenia.

P – Niezdecydowana, potrzebuje długiej analizy problemu. Wrażliwa, ale nie okazuje uczuć na zewnątrz, dusi je w sobie. Umysł filozoficzny. Często przewodzi innym jako mistrz. Ambitna i honorowa.

Q – Radosna, pełna nadziei i poczucia dumy. Umie właściwe wykorzystać swój intelekt, ale może być i trudna, i męcząca dla kogoś niezrównoważonego. W najgorszym wydaniu -brak skrupułów i dogmatyzm.

R – Wzbudza zaufanie u ludzi. Dobrze znosi trudne warunki życia dnia codziennego. Hojna i szlachetna, nie umie przyjmować od innych. Odważna, gdy broni drugiej osoby, ale dla siebie często nie potrafi nic wziąć.

S – Symbol drogi. W roku, w którym w tranzytach pojawia się „S’ człowiek, u którego to nastąpiło, podejmuje nowe przedsięwzięcia. Pierwszy zakręt tej drogi jest znany, drugi – niewiadomy. Droga jednak kusi, by nią pójść. „S”, jeśli zdobędzie się na zdecydowanie i ambicję, będzie jak wąż – wśliźnie się w każdy zakamarek, by osiągnąć swój cel.

T – Symbolizuje krzyż i często tworzy utrudnienia. Jest spokojna, umie wykorzystać takt i dyplomację do osiągania własnych celów. Pracuje na swój sukces z poświęceniem i oddaniem.

X – Znak krzyża św. Andrzeja. Często przysłowiowy „krzyż Pański ” . Cierpliwa, skromna, ma potrzebę poświęcenia się dla innych. Jeśli „kupuje” ludzkie problemy i żyje nimi -pojawiają się skłonności do depresji, z którymi nie umie sobie radzić. Jest idealistką, chciałaby uszczęśliwiać wszystkich, radząc i pouczając.

U – Magnes przyciągający wszelkie energie bez jakiejkolwiek selekcji. Rozwija intuicję, co pozwala jej unikać nieprzewidzianych sytuacji. W negatywie -fabrykant problemów i zrzęda.

V – Symbol potęgi działania, związany z liczbą 22. Przywódczość. Ogromna moc sprawcza wszystkich myśli, jakie ma, złych i dobrych. Imperatyw działania na ogólnoświatową skalę. W negatywie -mistrzyni zła, trudnego do zwalczenia, w końcu nieomylnie niszczącego swego sprawcę, a z nim wszystkich, którzy mu zaufali i z nim szli.

W – Odznacza się dumą i wysokim poczuciem wartości własnej. Na ogół zrównoważona. Często milcząca. Lubi wolność i niezależność w poznawaniu świata i ludzi.

Y – Odpromiennik, gromadzący energię Kosmosu, lecz bez selekcji. Daje impulsywność, wrażliwość na otoczenie. Zgłębia tajemnice Życia: poszukuje starych arkanów wiedzy dla urzeczywistnienia siebie. Intuicjonistka. Wie też, kiedy „przyłożyć” przeciwnikowi. Nie znosi ograniczeń w sferze ducha i umysłu. Zdecydowanie dąży do raz obranego celu.

Z – Połączenie Nieba i Ziemi. Potęga w działaniu, siła i ambicja. Dąży prosto do celu. Osiąga sukcesy w sprawach materialnych. Jest to energia, która -właściwie uruchomiona i wykorzystana -daje sławę i powodzenie. Trudno przychodzi jej wyrażenie swych uczuć, miewa kłopoty w miłości i partnerstwie.

Numerologia – czym jest i jak obliczyć swój numer?

Oblicz liczbę przeznaczenia

Symbolika cyfr daty narodzin

Numerologiczna symbolika dnia urodzenia

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button

Adblock Detected

Proszę wyłącz Adblock-a