HoroskopHoroskop ChińskiMagic

Osobowość smoka według zachodnich znaków astrologii

Horoskop chiński Smoka i zachodnia astrologia

Baran   (21 marca – 19 kwietnia)

Osobowość: Łącząc znak chińskiego smoka zodiaku i zachodni astrologiczny znak Barana to ludzie którzy mają wielką odwagę i mądrość, aby stawić czoła każdemu trudowi, a ich siła woli pomaga im pokonać wiele przeszkód. Wrażliwi i emocjonalni gotowi są wylewać łzy przy każdej okazji, takiej jak ślub lub pogrzeb. Czasami są zbyt pewni siebie, a nawet czują się lepsi od innych ludzi. Wydają się być przebiegli i sprytni, ale w rzeczywistości mają szczere serce. Nie łatwo nawiązują nowe przyjaźnie, ale są bardzo troskliwi dla ludzi w pobliżu.

Miłość: W związku wiele ważą. Będą wiernymi kochankami ale oczekują tego samego w zamian aby była równowaga. Są lojalni. Wzajemne zaufanie i troska dodadzą sobie wzajemnej pewności co do związku i zawsze robią to dobrze. 

Kompatybilni partnerzy:

Królik Bliźnięta, Wodnik
Małpa Bliźnięta, Wodnik
SzczurLew

Sprawdzą się w zawodach: polityk, krawiec, ochrona, przedstawiciel handlowy, tancerz, agent ubezpieczeniowy, żeglarz, malarz, księgowy.
Gwiazdy: Owen Willis

Byk   (20 kwietnia – 20 maja)

Osobowość: Twarda, energiczna i inteligentna, są całkiem zadowoleni z siebie, ale opinia ludzi na ich temat idzie w dwie skrajności, albo podziwiają ich, albo są bardzo urażeni. To bardzo praktyczne osoby, ale czasem wyglądają jak szalone i głupie. Z odwagą są gotowi spróbować rzeczy, o których nigdy nie słyszeli. Podejmowanie ryzyka jest dla nich jak bułka z masłem. Lubią podróżować, ale potrzebują kogoś, kto je wesprze finansowo. Większość z nich ma głośne głosy, jakby po prostu się z kimś kłóciły.

Miłość: Są zbyt wrażliwi. Bez względu na to, jak agresywnie wyglądają, staną się kruche w obliczu problemów w relacjach. Traktują każdy związek poważnie. Gdy znajdą bratnią duszę, znajdą sposób, aby związek utrzymywał się na długo, i na pewno będą lojalni wobec swojego kochanka. Lojalność nie oznacza jednak, że są tolerancyjni. W rzeczywistości mają ścisłe standardy dla swoich życiowych partnerów. 

Kompatybilni partnerzy:

Szczur Rak, Panna
MałpaKoziorożec
WążPanna

Sprawdzą się w zawodach: matematyk, profesor, inżynier oprogramowania, tłumacz, dentysta, fryzjer, mechanik, strażnik.
Gwiazdy: Salvador Dali, Sigmund Freud, Shirley Temple

Bliźnięta   (21 maja – 21 czerwca)

Osobowość: Według chińskiego zodiaku i analizy astrologii zachodniej ludzie urodzeni w Roku Smoka ze znakiem Bliźniąt są radośni i atrakcyjni. Dzięki genialnemu potencjałowi pewnego dnia staną się kimś ważnym, a to tylko kwestia czasu. Ich ciekawość popycha ich do odkrywania i tworzenia nowych rzeczy, ale wkrótce znudzą się tym, ponieważ nie mogą długo koncentrować się na jednej rzeczy. Uwielbiają występować i przyzwyczajają się do dziwnego zachowania, aby zwrócić uwagę innych. Są nieco uparci i mniej racjonalni. Dopóki ludzie przekonają ich z uzasadnionych powodów, zmienią zdanie.

Miłość: Większość z nich wygląda na niewiarygodnych w związku, ale są naprawdę poważnie zakochani. Dołożą wszelkich starań, aby okazać lojalność i poprosić drugą osobę o zachowanie się w ten sam sposób. Ludzie zakochani w smokach ze znakiem Bliźniąt powinni pozostać z nimi w intymności; w przeciwnym razie poczują się ignorowani. Są dobrzy w wyrażaniu siebie, ponieważ wiedzą, jak zadowolić i chwalić ludzi. 

Kompatybilni partnerzy:

Szczur Baran
MałpaLew, Waga
ŚwiniaWaga, Wodnik 

Sprawdzą się w zawodach: pielęgniarka, hydraulik, barman, urzędnik, lekarz, kierowca, stolarz, prawnik, aktor.

Rak   (22 czerwca – 22 lipca)

Osobowość: Kochają życie, są dynamiczni i pozytywni przez cały czas. Mają silną chęć zarobienia dużych pieniędzy w krótkim czasie. Dlatego czasami nie są praktyczne. Są ciekawi świata i podróżują daleko kupując egzotyczne prezenty do domu. To prawdziwi idealiści, chcą zmienić świat poprzez swoje małe wysiłki. Są wrażliwi i uwielbiają dzieła sztuki. Chcą być w centrum uwagi wszędzie gdzie się znajdują, lubią jak ludzie skupiają na nich wzrok.

Miłość: Nie mają wyraźnej granicy między miłością a przyjaźnią, więc mogą skrzywdzić wielu ludzi. Starają się być doskonali w związku i zawsze znajdują się w niespokojnej sytuacji. Są wierni i szczerzy, ale czasem nie potrafią spotkać miłych ludzi.

Kompatybilni partnerzy:

Małpa Byk, Skorpion, Ryby
SzczurSkorpion, Ryby
WążRyby

Sprawdzą się w zawodach: kierownik, aktor, właściciel restauracji, prawnik, dziennikarz, weterynarz, rzeźnik, spawacz.
Gwiazdy: Pearl Buck, Olivia de Havilland, Ringo Starr

Lew   (23 lipca – 22 sierpnia)

Osobowość: Serdeczni i hojni. Mogą dzielić się swoim sukcesem i bogactwem z potrzebującymi. Chętnie dają, ale nie proszą o żadne nagrody. Mają dość współczucia dla osób w trudnej sytuacji i będą próbować poprawić życie innych. Większość z nich będzie żyła długo. Są zawzięci, dlatego bardzo dbają o swoją dietę i ćwiczenia, aby zachować młodość. Zwykle zajmują się świetnym projektem, wciąż mają dużo czasu na towarzyszenie znajomym i rodzinom. 

Miłość: Bez względu na związek lub małżeństwo, są to ludzie, z którymi trudno się dogadać. Stresują się w związku.

Kompatybilni partnerzy:

WążBliźnięta, Baran, Koziorożec
MałpaOwca, waga, strzelec
SzczurBliźnięta, Baran, Strzelec 

Odpowiednie oferty pracy: reporter, redaktor, pisarz, piosenkarz, tancerz, skrzypek, projektant mody.
Powiązane gwiazdy: George Bernard Shaw, Stanley Kubrick

Panna   (23 sierpnia – 22 września)

Osobowość: Ludzie ze znakiem Panny i chińskim smokiem zodiaku mają ogromną siłę woli i pasję do sukcesu. Dopóki się starają, będą osiągać oczekiwany wynik. Są zawsze bardzo pewni siebie, ale także zachowują trzeźwy umysł. Przyjmą na siebie największą odpowiedzialność za pracę i nigdy nie zawiodą swoich partnerów. Nienawidzą porażek. Są bardzo proste w rozmowie i nie boją się obrażać innych. Aby zachować przyzwoity wizerunek, bardzo dbają o swój ubiór i reputację społeczną.

Miłość: Wolą spędzać więcej czasu na rozwijaniu kariery niż zadowalać kogoś intymnie. Jeśli ludzie zakochują się w tego rodzaju ludziach, powinni lepiej nauczyć się ich trzymać i dawać im wsparcie i zachętę. 

Kompatybilni partnerzy:

SzczurByk, Koziorożec
Kogut Byk, Rak
Małpa Rak, Koziorożec 

Sprawdzą się w zawodach: gubernator, projektant mebli, sędzia, sportowiec, przedsiębiorca, reżyser filmowy, ogrodnik.
Gwiazdy: Raquel Welch, Jimmy Donald

Waga   (23 września – 23 października)

Osobowość: Urodzeni w Roku Smoka Wagi szukają równowagi, równości, sprawiedliwości i szacunku. Są ciche, ale także porywcze. Mają niezwykły los, który przypisuje się ich pracowitości i sile woli. Są dość kreatywni i pomysłowi, dzięki czemu mogą żyć inaczej. Dzięki dokładnemu wglądowi i instynktowi są w stanie odkryć zmiany i możliwości na rynku. Będą miłosierni i hojni pod warunkiem, że będą mieć wygodne i łatwe życie.

Miłość: Ich życie miłosne przechodzi wiele wzlotów i upadków. Po tylu próbach wreszcie odnajdą swoją prawdziwą miłość. Potrzebują dobrego słuchacza i troskliwej opieki, ponieważ bardzo potrzebują relacji. Zapał jest ważny, ale podziw kochanków znaczy dla nich więcej. Chcą być szanowani i chwaleni. 

Kompatybilni partnerzy:

SzczurBliźnięta, Lew, Wodnik
MałpaBliźnięta, Panna
Kogut Lew, Strzelec 

Sprawdzą się w zawodach: żołnierz, prowadzący telewizję, przedstawiciel handlowy, kierownik, listonosz, elektryk, lekarz, muzyk.
Gwiazdy: Nietzsche, Sarah Bernard, John Lennon

Skorpion   (24 października – 22 listopada)

Osobowość: Chiński znak zodiaku wpływa na ich ambitność, urok i twardość. Smokom – Skorpionom trudno jest łatwo poddać się trudnościom. Chcą zdobyć pozycję we współczesnych miastach poprzez swoje walki. Mają jednak zły zwyczaj marnowania, ponieważ nigdy nie dbają o koszty drobiazgów. Są przyzwyczajeni do wykorzystywania swojego doświadczenia życiowego, ale nie do wydobywania swoich możliwości. Z silnym poczuciem egoizmu chcieliby prowadzić życie zgodnie ze swoim tempem i mają nadzieję, że inni mogą z nimi współpracować.

Miłość: Mają niewyczerpaną pasję do miłości. Dzięki swojemu urokowi mogą łatwo złapać ludzkie serce. Czasami zachowują się z zaskoczenia – stają się lojalni wobec jednego związku. Ten nieznany szczęśliwy kochanek powinien nauczyć się go pielęgnować i dać im więcej zaufania do miłości. 

Kompatybilni partnerzy:

Bawół  Panna, Koziorożec
MałpaRyby, Koziorożec
TygrysRak, Ryby 

Sprawdzą się w zawodach: szpieg, policja, pisarz, projektant mody, przewodnik, pielęgniarka, gospodyni domowa, taksówkarz.
Gwiazdy: Francois Mitterrand

Strzelec   (23 listopada – 21 grudnia)

Osobowość: Są delikatni dla innych, ale nadal zachowują agresywne i ambitne serce. Niebezpieczeństwa i niepowodzenia nie mogą ich odstraszyć; wręcz przeciwnie, uwielbiają podejmować wyzwania. Wierzą w sukces i lubią robić to w inteligentny sposób. Zawsze planują nowe wycieczki lub projekty i kończą je płynnie. Czasami są trochę leniwi i rozluźniają się, gdy nie będą wywierać presji. Dokonają wielkich przełomów, o ile nie zostaną popchnięci. Nienawidzą komplikować rzeczy i unikać przyjaźni z podstępnymi i obłudnymi ludźmi. 

Miłość: Nie wezmą ślubu w pośpiechu, ponieważ wierzą, że zyskają prawdziwą miłość, gdy wszystko będzie we właściwym czasie. Są szczerzy i namiętni w związku. Dzięki swojej cierpliwości zawsze zyskują idealny związek.

Kompatybilni partnerzy

Bawół  Baran
TygrysLew, Waga
MałpaWodnik

Sprawdzą się w zawodach: bankier, przedsiębiorca, rzemieślnik, ksiądz, wydawca, właściciel księgarni, dyrektor.
Gwiazdy: Betty Garbo

Koziorożec   (22 grudnia – 19 stycznia)

Osobowość: Oczekują, że będą inni, ponieważ nienawidzą siebie, będąc normalnymi, ale nadal mogą dobrze dogadać się ze zwykłymi ludźmi. Są utalentowani w pracy, która wymaga pasji i ciekawości. Widzą wewnętrzne myśli ludzi i poznają ich potrzeby, dzięki czemu ludzie będą czuć się komfortowo z nimi. Lubią przyciągać uwagę ludzi, ale zwykle nie mogą znaleźć właściwej drogi. Nie są dobrzy w wyrażaniu siebie, a zwłaszcza wyrażaniu swoich uczuć. Będą niezawodnymi i wiernymi przyjaciółmi dla większości ludzi.

Miłość: Są proste i niewinne w związku. Nigdy nie użyją żadnych wykwalifikowanych środków, aby zdobyć serce drugiego człowieka. Chcą sprawić, aby kochankowie czuli się komfortowo i byli zadowoleni, ale nie dbają o siebie. Są również konserwatywni i będą czuć się zbyt winni, aby rozpocząć romans pozamałżeński. 

Kompatybilni partnerzy:

Szczur Lew, Panna, Skorpion
Tygrys Byk, Lew
KogutByk, Lew, Ryby 

Sprawdzą się w zawodach: psycholog, profesor, redaktor, dietetyk, dentysta, malarz, dziennikarz.
Gwiazdy: Joan of Arc, Faye Dunaway, Joan Baez

Wodnik   (20 stycznia – 18 lutego)

Osobowość: Ludzie urodzeni w Roku Smoka i ze znakiem Wodnika są dobrzy w planowaniu i programowaniu, dlatego często biorą udział w przyjęciach, weselach i innych zajęciach znajomych. Są wykwalifikowani w wielu dziedzinach, ale zachowują bardzo skromne podejście i zawsze dają ludziom niespodzianki. Nie lubią zawodów i wiedzą, jak przejąć kontrolę nad rywalami. Bardzo dbają o sprawy innych i są w stanie pomóc w rozwiązywaniu problemów. Uprzejmy i pełen humoru, zawsze zachowują się przyzwoicie.

Miłość: Chcą wiecznego związku, a drugi zakochany powinien mieć ten sam cel, co oni. Postarają się jak najlepiej, aby stopniowo pomóc swoim kochankom. Staną się bardziej zadowoleni, jeśli ich partner życiowy stanie się doskonały. 

Kompatybilni partnerzy:

Tygrys Baran, Bliźnięta
SzczurWaga, Strzelec
MałpaBliźnięta, Waga, Strzelec  

Sprawdzą się w zawodach: bibliotekarz, kierownik, recenzent książek, lekarz, nauczyciel, pielęgniarka, taksówkarz, właściciel restauracji, pisarz.
Gwiazdy: Roger Vadim, Neil Diamond, Jenny Monroe

Ryby   (19 lutego – 20 marca)

Osobowość: Dążą do postępów i ulepszeń. Gdy nie będą w stanie dokonać przełomu, staną się nerwowi i zaniepokojeni. Są dobrze wyszkoleni do rozwiązywania wszelkich problemów w inteligentny sposób. Zdobywają wiele pożytecznej wiedzy i umiejętności i na tym zarabiają. W pracy zespołowej zawsze pojawiają się konstruktywne pomysły, które mają dominujący status w grupie. Ich dowcipny humor i elokwencja pozwalają im nawiązać wiele interesujących przyjaźni.

Miłość: Większość ich związków trwa przez krótki czas z powodu ich egoizmu. Atrakcyjny wygląd przynosi im szczęście w związku, ale także sprawia kłopoty. Wejdą w skomplikowane relacje i utrzymają romans z wieloma ludźmi. Trudno im powiedzieć, który z nich najbardziej kochają, i zazwyczaj ostatecznie wszystko tracą. Mają tendencję do wybaczania i pokonywania błędów i pomyłek popełnionych przez ich kochanków, ponieważ są gotowi na nowy związek w dowolnym momencie. 

Kompatybilni partnerzy:

Małpa Rak, Koziorożec
TygrysByk, Rak, Waga
WążByk, Skorpion

Sprawdzą się w zawodach: fotograf, językoznawca, filozof, tancerz, pianista, przedstawiciel handlowy, filmowiec, piosenkarz.
Gwiazdy: Barrhus Frederic Skinner, George Edward

Jakim typem „smoka” jesteś?

Osobowość i cechy charakterystyczne

Osobowość smoka według rodzajów krwi

Przeznaczenie według miesiąca urodzenia

Przeznaczenie według daty urodzenia

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Check Also
Close
Back to top button

Adblock Detected

Proszę wyłącz Adblock-a