HoroskopHoroskop ChińskiMagic

Smok – przeznaczenie według daty urodzenia

Horoskop chiński Smok – przeznaczenie według daty urodzenia

Najlepsze daty urodzin smoka: 1, 3, 9, 12, 13, 16, 17, 21, 24, 25, 28, 30 dni miesiąca


Urodzeni 1 dnia miesiąca
Smoki urodzone w tych dniach mają bardzo gładkie życie bez żadnych komplikacji. Mają dużą szansę zostać urzędnikami wyższego szczebla.

Urodzeni 2 dnia miesiąca
Muszą rozpocząć karierę na własną rękę. Prognozy mówią, że jeśli opuszczą rodzinne miasto, aby zarobić na życie, prawdopodobieństwo sukcesu znacznie wzrośnie. Urodzone kobiety prawdopodobnie wydają dużo na zakupy.

Urodzony 3 dnia miesiąca
Te smoki z tego dnia to szczęściarze. Na ogół dobrze wyglądają i jest całkiem prawdopodobne, że odniosą sukces już we wczesnym wieku. 

Urodzeni 4 dnia miesiąca
Są na ogół zręczni i istnieje kilka szans, aby pokazać swoje umiejętności. Muszą też bardziej dbać o swoje zdrowie niż inni i często korzystać z siłowni.

Urodzeni 5 dnia miesiąca
Urodzeni w te dni ludzie są sprytni, towarzyscy i lubią uczyć się nowych rzeczy, dzięki czemu mogą odnieść sukces. Uważaj jednak na katastrofy, które mogą się przytrafić w Twoim życiu.

Urodzeni 6 dnia miesiąca
Osiągnięcie celów jest trudniejsze niż u innych smoków, więc ciężko pracuj. Irytacje pojawiają się także w ich życiu od czasu do czasu; bądź cierpliwy, aby sobie z nimi poradzić.

Urodzeni 7 dnia miesiąca
Dzięki pomocy jaką mają od rodziny i przyjaciół ich życie ma więcej szczęścia niż goryczy, również w małżeństwie panuje szczęście i harmonia.

Urodzeni 8 dnia miesiąca
Urodzeni w te dni w roku Smoka ludzie są sprytni i lubią się uczyć. Ich życie jest bardziej sukcesem niż porażką. Urodzone kobiety mogą być idealnymi żonami i mamami.

Urodzeni 9 dnia miesiąca
Ta grupa ludzi może być dobrymi liderami, a ich cele można osiągnąć zgodnie z planem i oczekiwaniami, co przyniesie im wiele bogactwa.

Urodzeni 10 dnia miesiąca
Mają kolorowe życie i te kolory przyciągają wszystko co dobre z umiarem.

Urodzeni 11 dnia miesiąca
Wydają tyle ile zarabiają, więc rzadko mają oszczędności. Są towarzyskie i lubią się przyjaźnić.

Urodzeni 12 dnia miesiąca
Przewiduje się, że ludzie urodzeni w tych dniach będą mieli wspaniałą żonę lub męża, z pomocą których mogą zarobić dużo pieniędzy.

Urodzeni 13 dnia miesiąca
Będąc wybitnymi pod wieloma względami, mogą sprawić, że ich firma rodzinna rozkwitnie i przyniesie wielką sławę rodzinie i sobie.

Urodzeni 14 dnia miesiąca.
Mogą odziedziczyć wiele po przodkach i uzyskać wiele pomocy od rodzin. Zgodnie z przewidywaniami losu, ich wczesne życie jest proste, ale okazuje się dobre od średniowiecza.

Urodzeni 15 dnia miesiąca
Mężczyźni urodzeni w tych dniach mogą prowadzić intensywne życie i utrzymywać się z dala od rodzinnego miasta. Kobiety urodzone w tych dniach mają szczęśliwe małżeństwo i mogą prowadzić obfite życie.

Urodzona 16 dnia miesiąca
Z chińskim smokiem zodiaku ta grupa ludzi jest sprytna, pracowita i lubi się uczyć. Ich firma rodzinna rozwija się również dobrze i przynosi im ogromne dochody.

Urodzeni 17 dnia miesiąca
Zgodnie z przewidywaniami losu ich życie jest stabilne i spokojne. Z pomocą wpływowych ludzi mogą osiągnąć sukces w karierze. Ich życie małżeńskie też jest szczęśliwe.

Urodzeni 18 dnia miesiąca
Mają opiekuńczych rodziców co prowadzi, że nie pracują ciężko. Ale umiarkowanie w pieniądzach pozwala im na zaspokojenie podstawowych potrzeb.

Urodzeni 19 dnia miesiąca
Mogą spotkać wiele niepowodzeń, które prowadzą do trudnego życia. Ponadto rodziny rzadko oferują pomocną dłoń, więc mogą polegać tylko na sobie.

Urodzeni 20 dnia miesiąca
Są dobrzy, twardzi i lubią być w centrum ludzi. Ich kariera rozwija się stopniowo aż do sukcesu.

Urodzeni 21 dnia miesiąca
Ludzie urodzeni w te dni w roku Smoka są życzliwi i mili dla swoich rodziców. Ich małżeństwo jest szczęśliwe z kochającą żoną lub kochającym mężem.

Urodzeni 22 dnia miesiąca
Mogą mieć wiele związków miłosnych i szczęśliwie cieszą się życiem romantycznym. Ale bądź ostrożny, ponieważ mogą przynieść „katastrofy”.

Urodzeni 23 dnia miesiąca
Ponieważ więź z rodzinami nie jest ścisła, mogą żyć „samotnym” życiem. Jeśli chodzi o karierę, muszą to zrobić samodzielnie.

Urodzeni 24 dnia miesiąca
Rodzą się z powodzeniem i mogą żyć szczęśliwym życiem. Mogą osiągnąć sukces w karierze, a także osiągnąć cele życiowe.

Urodzeni 25 dnia miesiąca
Będąc sprytnymi, utalentowanymi, elastycznymi i zręcznymi osobami, mogą osiągnąć sławę i zyskać popularność.

Urodzona 26 dnia miesiąca
Ta grupa ludzi nie jest wspaniałomyślna i zbyt szczególna w kwestii drobiazgów, z powodu których mogą nie realizować celów. Los kobiet urodzonych w tych dniach jest lepszy niż mężczyzn.

Urodzony 27 dnia miesiąca
Mimo ciężkiej pracy wynik nie jest tak dobry, a zapłata może zaspokoić tylko podstawowe potrzeby.

Urodzeni 28 dnia miesiąca
Błogosławieni przez boga i obdarzeni szczęściem, mogą sprawić, że ich kariera rodzinna będzie prosperować i prowadzić bogate życie. Relacja z żoną lub mężem jest również harmonijna.

Urodzeni 29 dnia miesiąca
Trudno jest spełnić życzenia dla tej grupy ludzi. Ich szczęście w związku miłosnym jest zbyt „dobre”, więc bądź ostrożny, ponieważ może to przynieść katastrofy.

Urodzeni 30 dnia miesiąca
Urodzeni utalentowani mogą być dobrymi liderami i stać się popularni. Mogą prowadzić bogate i obfite życie.

Jakim typem „smoka” jesteś?

Osobowość i cechy charakterystyczne

Osobowość smoka według rodzajów krwi

Przeznaczenie według miesiąca urodzenia

Osobowość smoka według znaków zachodniej astrologii


 

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Check Also
Close
Back to top button

Adblock Detected

Proszę wyłącz Adblock-a