HoroskopHoroskop ChińskiMagic

Jakim typem „smoka” jesteś?

Horoskop chiński Smok – analiza według pięciu elementów

Smok Drewno (1904, 1964)

Osobowość: Nie są skłonni do wyrażania siebie, są zamknięci w sobie oraz małomówni. Te smoki to utalentowane osoby i mają niezrównaną logikę i wyobraźnię. Nie są również dobrzy w kontaktach towarzyskich ale mają wielu przyjaciół ponieważ są uczciwi. Lubią wiedzę i są głodni wyzwań. 

Kariera: Są odważni i rozwijają się w pracy. To pracoholicy, i jeżeli wybiorą pracę w obcym kraju podejmą słuszną decyzję. Z odwagą i inteligencją mogą prowadzić własną działalność gospodarczą

Bogactwo: Fortuna finansowa jest korzystna dla osób urodzonych w Roku Smoka i posiadających znak drewna Pięciu Elementów Chińskich. Jeśli zainwestują niewielką ilość pieniędzy w jakiś spekulacyjny biznes, mogą zyskać nieoczekiwane bogactwo. Tymczasem mają szczęście w szybkich pieniądzach, takich jak akcje i loteria. Zaleca się odłożenie określonej kwoty pieniędzy.

Miłość: Są nieśmiali, ale ich urok przyciąga wielu adoratorów. Większość z nich wybiera małżeństwo w młodym wieku, a harmonijna rodzina jest dobra dla ich kariery. Gdyby mogli stać się bardziej romantyczni, ich miłość i związek byłyby słodsze i dłuższe.

Zdrowie: Mogą cierpieć na choroby żołądkowo-jelitowe, dlatego powinni zwracać szczególną uwagę na dietę.

Smok Ogień (1916, 1976)

Osobowość: Są bardzo bystrzy, szczerzy i wierni innym, więc ich miły charakter pomaga im zdobyć popularność wśród przyjaciół. Są zawsze zmotywowani i wytrwali w realizacji celów. Są hojni i życzliwi, zawsze gotowi pomagać potrzebującym. Niektórzy z nich są szlachetni i artystyczni, dążą do wysokiego poziomu duchowego.

Kariera: Są dobrzy w zarządzaniu ludźmi. Zachowują poważne i ostrożne podejście do pracy, więc ich wynik jest również satysfakcjonujący. Jeśli otrzymają szansę, zawsze mogą zrobić świetne postępy.

Bogactwo: Biorąc pod uwagę duże szanse na zarobienie fortuny, niektórzy z nich mogliby zostać milionerami w bardzo młodym wieku. Ich szczęście przychodzi szybko, ale także zanika w potencjalnym niebezpieczeństwie. Powinni głębiej sięgnąć w zarządzanie finansami i w pełni przygotować się na ewentualny kryzys gospodarczy.

Miłość: Ogniste Smoki są odpowiedzialne za miłość i związek. Ich towarzyskie i szczere cechy osobowości przyciągają wielu adoratorów. Mężczyźni mogą ożenić się ze starannymi i oszczędnymi partnerami życiowymi, podczas gdy kobiety mogą uzyskać wiarygodnych mężów. Poza tym muszą dobrze kontrolować swój temperament, aby ich małżeństwo było harmonijne i wieczne.

Zdrowie: Nie mają dużego problemu zdrowotnego, ale muszą udoskonalić swój nawyk jedzenia.

Smok Ziemia (1928, 1988)

Osobowość: Ich błyskotliwość to uczciwość, hojność i prawość. Są bezinteresowni i życzliwi wobec ludzi, na których im zależy, i mogą ich chronić za wszelką cenę. Biorąc pod uwagę ich upór, trudno im pójść na kompromis. Wydają się dyktatorami z własnym ego, dlatego sugeruje się, aby od czasu do czasu słuchali rad innych.

Kariera: Mają wgląd i dalekowzroczność w szansach na karierę i zawsze są świadomi i przemyślani przed podjęciem decyzji. W pracy zachowują czujność, ostrość, stabilność i elastyczność, dzięki czemu mogą być świetnymi liderami. Gdyby potrafili otworzyć serce na sugestie innych, mogliby perfekcyjnie wykonać każde zadanie.

Bogactwo: Sytuacja finansowa Smoków Ziemi jest bezproblemowa. Są dobrzy w zarabianiu pieniędzy, a także mogą dokonywać bezpiecznych inwestycji. 

Miłość: Są bezinteresowni i hojni, a ich szczerość i lojalność zawsze mogą dotknąć ludzkich serc. Jeśli się w kimś zakochają, będą w pełni oddani opiece i miłości. Ich tolerancja i troskliwe serce są kluczowymi czynnikami do utrzymania związku.

Zdrowie: Zaleca się unikanie aktywności na świeżym powietrzu, takich jak wspinaczka, jazda na rolkach i skoki na bungee.

Smok Metal (1940, 2000)

Osobowość: To proste, bezpośrednie, cnotliwe i przyjazne ludziom Smoki. Są również wytrzymali podczas wykonywania zadania. Drastycznie zmieniają zdanie, aby inni nie mogli odgadnąć ich prawdziwych myśli. Są innowacyjni i otwarci, ale brakuje im cierpliwości i wytrwałości.

Kariera: Ludzie z chińskim znakiem zodiaku Smoka i metalowym znakiem Pięciu Elementów mają unikalny tryb myślenia, dzięki czemu mogą przedstawiać neoteryczne pomysły w pracy. Są wybitni w projektowaniu i planowaniu, ale nie nadają się do wykonania planów pracy. Jeśli chcą odnieść sukces, powinni stanąć na ziemi, by robić postępy. Większość z nich jest w stanie ciężko pracować i zachować poważne podejście.

Bogactwo: Mają niewielkie szanse na zarobienie dużej fortuny, mogliby stale zarabiać niewielką kwotę. Mają szczęście w łatwych pieniądzach, ale powinni powstrzymać chciwość.

Miłość: Są otwarci i atrakcyjni dla płci przeciwnej. Mogą mieć kilka relacji z różnymi osobami jednocześnie, ale tak naprawdę nie są szczęśliwi. Jeśli nauczą się cenić tych, którzy naprawdę się nimi opiekują, osiągną stabilne małżeństwo.

Zdrowie: Od czasu do czasu oni i członkowie ich rodziny mogą chorować, dlatego lepiej jest tworzyć radosne okazje.

Smok Woda (1952, 2012)

Osobowość: Smoki wodne są dowcipne i pełne humoru, więc ludzie wokół nich zawsze czują się szczęśliwi. Są pozytywne, opłacalne i dynamiczne przez większość czasu i częste trudności ich nie zniechęcają. Kiedy im się powiedzie, lubią dzielić się doświadczeniem z innymi. Z wysokim poczuciem sprawiedliwości zawsze zachowują racjonalny i rozsądny umysł.

Kariera: Zwykle korzystają z sieci społecznościowej, aby promować swoją karierę. Są dalekowzroczni i ambitni, przedstawiając plan kariery. Jeśli starają się być bardziej otwarci i hojni, mogą osiągnąć wyższy poziom kariery. Ponieważ ciężko pracują, zwykle mogą uzyskać podwyżkę i awans.

Bogactwo: Ich bogactwo rośnie z wiekiem. Bez względu na to, czy pracują dla innych, czy rozpoczynają własną działalność, ich dochody stale rosną z roku na rok. Poza tym mogą również uzyskać nieoczekiwany zysk i rozsądnie byłoby kupić jakieś nieruchomości.

Miłość: Mężczyźni mogą poślubić przemyślane i mądre żony, a kobiety mogą znaleźć lojalnych i kochających mężów.

 Zdrowie: Mogą cierpieć na stan reumatyczny stawów po średnim wieku.

Osobowość i cechy charakterystyczne

Osobowość smoka według rodzajów krwi

Przeznaczenie według miesiąca urodzenia

Przeznaczenie według daty urodzenia

Osobowość smoka według znaków zachodniej astrologii

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button

Adblock Detected

Proszę wyłącz Adblock-a