HoroskopHoroskop ChińskiMagic

Królik – przeznaczenie według miesiąca urodzenia

Horoskop chiński Królik – przeznaczenie według miesiąca.

Najlepsze miesiące urodzenia dla królika: Luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień

Urodzony w styczniu

Życie styczniowego królika jest ciężkie, pod względem doświadczeń, ale nie muszą narzekać na brak żywności czy ubrań. Zawsze się spieszą ale nie dlatego, że mają taki charakter ale dlatego, że żyją bez rodziny. Dobrze pracują, mają dobrą organizację i nie są rozrzutni.

Urodzony w lutym

Rok Królika urodzonego w lutym to szczęśliwy czas. Nie brakuje im podstawowych środków do życia. Przez całe życie mogą żyć beztrosko. Mają wiele burz w życiu i trudnych doświadczeń, które kształtują ich charakter. Pod wpływem tych doświadczeń stają się bardziej inteligentne i twarde.

Urodzony w marcu

Opatrzność zawsze czuwa na marcowym Króliku. Są inteligentni, energiczni, otwarci i odważni, co może pomóc im w osiągnięciu błyskotliwej kariery i niezwykłej siły. Muszą jednak zdobyć je wszystkie samodzielnie.

Urodzony w kwietniu

Ich życie jest pełne szczęścia i chwały. Urodzone w kwietniu Króliki to delikatne, eleganckie, utalentowane i znające się na rzeczy osoby, mogą osiągać sukcesy w literaturze, sztuce lub na polu wojskowym. Mają kochaną rodzinę oraz mądre dzieci.

Urodzony w maju

Maj Królikowi przynosi bogactwo. Z wyjątkiem wczesnych biednych lat. Szanują innych i są godne zaufania, dlatego wielu im sprzyja. Bez wielkich katastrof i niebezpieczeństw mogą żyć szczęśliwym życiem.

Urodzony w czerwcu

Króliki urodzone w czerwcu są bardzo utalentowane i potrafią kierować innymi w pracy. Ich kariera rozwija się płynnie i szybko. Ich partnerzy są mili, a dzieci mogą odnosić sukcesy. Mogą nie mieć problemów zdrowotnych a inni szanują przez całe życie.

Urodzony w lipcu

Osoby urodzone w lipcu z chińskim zodiakiem Królik są sprytni. Szukają pracy takiej, która przyniesie im sukces, pieniądze i bogate życie. To bardzo utalentowane króliki, szczególnie w pisaniu, dzięki czemu stają się dość sławne. Mogą spędzać swoje życie płynnie, bez wielkich katastrof. Bez pomocy bliskich osiągają wiele.

Urodzony w sierpniu

Życie królików urodzonych w tym miesiącu jest bogate i chwalebne. Są mili, szlachetni, nigdy nie wyrządzają krzywdy innym, ale zawsze chętni do udzielania pomocy, dlatego są uprzywilejowani i popularni. Mają silne zdolności adaptacyjne i doskonałą zdolność analizowania. Dzięki powyższym zaletom wielu z nich może być urzędnikami w rządzie.

Urodzony we wrześniu

Króliki urodzone we wrześniu są pozbawione inicjatywy i popędu, leniwe, by się poprawić, i nie dbają o nic. Nie są biedni ale też nie prowadzą bogatego życia. Obwiniają więc wszystko, czują się sfrustrowani i gorsi. Jeśli uda im się położyć kres tym niedociągnięciom, ich przeznaczenie może być również obiecujące.

Urodzony w październiku

Są zarozumiali, dysocjalni, samotni i wolą pozostać cicho u siebie. Chociaż nie chcą się pojawiać publicznie, przybywają niebezpieczne rzeczy. Ale z pomocą innych mogą przedostać się przez nie i prowadzić spokojne życie.

Urodzony w listopadzie

Królik urodzony w listopadzie jest utalentowany i potrafi się zmieniać, dostosowując do różnych sytuacji. Bracia i siostry rzadko im pomagają, więc być może będą musieli opuścić dom, aby zarabiać na życie. 

Urodzony w grudniu

Urodzeni w grudniu króliki są sprytni, ambitni, wspaniałomyślni i zaradni. Uczą się ciężko we wczesnych latach. Wszystko to pomaga im stać się sławnym i bogatym po średniowieczu. Ale ich rodzinę może spotkać wiele niebezpieczeństw, więc bądź ostrożny.

Jakim typem „królika” jesteś?

Osobowość i cechy charakterystyczne

Osobowość Królika według rodzajów krwi

Przeznaczenie według daty urodzenia

Osobowość królika według znaków zachodniej astrologii

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button

Adblock Detected

Proszę wyłącz Adblock-a